Jump to content
WyimaginowanyTyp

WyimaginowanyRewolwerowiec - Prośba o UB

6 posts in this topic

Recommended Posts

Witam serdecznie cała obsadę serwera ,a precyzując właściciela i ludzi robiących dla niego  🙂 

Nick podczas gry: WyimaginowanyRewolwerowiec

Data Bana: 17.10.2020r godz. 14:42:51

Mapa: DD2

Nick Admina: Lipny

Powód Bana: "AIM"

Screeny (paczka .zip): http://www.mediafire.com/file/u7y3dnvpz5qbabs/HLTV-2010171415-de_dust2.dem.zip/file  < link do demka 

Twoje IP / SteamID: VALVE_2:0:2001513030

Wycinek z konsoli / link do bana: http://bany.cskatowice.com/ban_list.php?bid=175145

Proszę o rozpatrzenie i Dziękuje z góry za UB :*

A na przyszłość nie trzeba pochopnie działać tak szybko z tymi banami ,bo więcej zabawy na forum niż to warte :)
Edited by WyimaginowanyTyp
Błędny tytuł
Donator

Yyyyy ,tak latajacy celownik po mapie a nie po modelu a w model lecace pociski to moje wyimaginowane psychofazy....

Zostaniesz rozpatrzony poprzez obejrzenia nagrania z gry "demo"

Czas tego rozpatrzenia jest do 24h ,poczekaj cierpliwie na werdykt.

11 minut temu, Lipny napisał:

Yyyyy ,tak latajacy celownik po mapie a nie po modelu a w model lecace pociski to moje wyimaginowane psychofazy....

Zostaniesz rozpatrzony poprzez obejrzenia nagrania z gry "demo"

Czas tego rozpatrzenia jest do 24h ,poczekaj cierpliwie na werdykt.

Skoro widziałem  to skanowałem i jest to naturalne zachowanie wielu graczy  , którzy zobaczyli cel który się schował to próbują zabić poprzez skan ,a  serwer daje nam taka możliwość jak pokazanie czy trafiliśmy kogoś i za ile  ponieważ wyskakuje nam DMG po trafieniu wiec skanując wyskoczy mi ze jednak kogoś trafiłem za X punktów życia to strzelam ,bo może akurat się uda ,a mając "AIMA" raczej waliłbym head-shoty a nie po ciele  xd i to 1 pestką ,a nie seriami w ciało xd

Administrator

Zastosuj wzór:

Moderator

Ban zostaje, ewidentne wh + słabo ustawiony aim, który praktycznie wcale nie działa.

Z początku demko oglądałem bez wh i zastanawiałem się dlaczego gość od samego początku patrzy przez wall'a/boxa, ale po obejrzeniu nagrania z załączonym wh miałem już jasną odpowiedź.

Moderator

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ZBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...