Jump to content
Lipny

Halloween 2020 na d2 ?

14 posts in this topic

Recommended Posts

Donator

Witam Panstwa !

Wszyscy wiedza ,ze zbiza sie dzien zmarlych ,zaduszki ,hallowen 馃拃馃懟馃巸

Mam mala propozycje aby wgrac (tak samo jak wgrywamy na swieta dust2_snow ,choinke zamiast paki i snieg) ;

Mape scc_dust2night_go lub de_dust2_night

Zamiast standardowej paki wgrac np. dynie

No i widzialem taki plugin ,ze pojawiaja sie na mapie losowo zjawy i duszki ktore strasza

...zaraz bedzie "...艂eeee wydziwiasz ,obciazenie serwera..."

Ale to tylko na 3 dni aby cos urozmaicic i moze to przyciagnie ludzi 馃槈

Pomys艂 bardzo dobry i mo偶na te偶 doda膰 przez te 3 dni np dynie , kt贸re si臋 zbiera (robisz screena) i kto najwi臋cej zbierze ma jak膮艣 nagrod臋 oczywi艣cie je偶eli administracja si臋 zgodzi.

• Dzi臋ki! 1
  • Super! 1
W艂a艣ciciel
4 godziny temu, Spizganiec napisa艂:

Pomys艂 bardzo dobry i mo偶na te偶 doda膰 przez te 3 dni np dynie , kt贸re si臋 zbiera (robisz screena) i kto najwi臋cej zbierze ma jak膮艣 nagrod臋 oczywi艣cie je偶eli administracja si臋 zgodzi.

Rozmieszczenie dy艅 jest sta艂e, chyba 偶e si臋 myl臋 @ Ogen Dogen.

Co do mapy DD2_night jestem akurat za 馃槣 w godzinach wieczornych 馃槈

• Lubi臋 to! 2
  • Dzi臋ki! 1
W艂a艣ciciel

Gdzie takie co艣 widzieli艣cie? Jedyne co na szybko znalaz艂em to, to:

Opiekun

Mo偶na jako艣 urozmaici膰 serwer na te kilka dni 馃檪

Je偶eli m贸j pomys艂 przejdzie mo偶e by膰 taki napis "Gracz "nick" znalaz艂 dynie" i po tych 3dnisch ka偶dy by wysy艂a艂 na forum swoje wszystkie z艂apane dynie

Opiekun

https://amxx.pl/topic/2079-advanced-fog/

moze chociaz efekt mgly?聽

oraz po zabiciu przeciwnika efekt ducha

https://darkgl.pl/2011/08/31/death-skull/

Donator
8 godzin temu, DavidM napisa艂:

https://amxx.pl/topic/2079-advanced-fog/

moze chociaz efekt mgly?聽

oraz po zabiciu przeciwnika efekt ducha

https://darkgl.pl/2011/08/31/death-skull/

ooo to to to to ,tylko ,ze mg艂a bedzie fps bardzo zabierac ale to w sumie na 3dni wiec walic ,to kilka klatek mniej 馃槈

@ Ogen Dogen

..tylko te efekty ducha mozna zrobic losowo na mapie bez zabicia zeby straszyly graszy po nocy ,widzialem to na jednym serwie 馃懟

Edited by Lipny
Opiekun

Fajny pomys艂 z tym Hallowen. Mo偶na co艣 pokombinowac w tym temacie.

Opiekun

R贸wnie偶 jestem za, ciekawy pomys艂.聽

VIP

Jak najbardziej jestem za na kilka dni mo偶na wgra膰 ten pomys艂 z duchami wydaje mi si臋 spoko 馃槑馃榿

Donator

Spoko to si臋 wydaje鈥 tylko.
Same nocne dd2 wprowadzi bardzo du偶o urozmaicenia w tej monotonno艣ci serwa ( co jestem za ), ale paki dynie itp. to bym wykluczy艂 ju偶. Nie oszukujmy si臋 馃槢 aktualnie gra 5 os贸b z administracji, reszta to ba艂ka艅sie wariory z reklamy co popierdalaj膮 na pingu 200+ i na zwyk艂ym dd2 wywala typ贸w z automatu za ping. Od oko艂o dw贸ch tygodni widz臋, 偶e wbijaj膮 sporadycznie dawne konta steam, kt贸re u nas gra艂y zawsze i dobrze im si臋 bije te boty.
Stracimy 鈥 warrior playery鈥 to kaska kt贸ra zosta艂a w艂o偶ona na reklam臋 p贸jdzie na marne.

Donator
6 godzin temu, KaZiu :] napisa艂:

le paki dynie itp. to bym wykluczy艂 ju偶. Nie oszukujmy si臋 馃槢 aktualnie gra 5 os贸b z administracji, reszta to ba艂ka艅sie wariory z reklamy co popierdalaj膮 na pingu 200+ i na zwyk艂ym dd2 wywala typ贸w z automatu za ping. Od oko艂o dw贸ch tygodni widz臋, 偶e wbijaj膮 sporadycznie dawne konta steam, kt贸re u nas gra艂y zawsze i dobrze im si臋 bije te boty.
Stracimy 鈥 warrior playery鈥 to kaska kt贸ra zosta艂a w艂o偶ona na reklam臋 p贸jdzie na marne.

No ale co ma do tego dynia zamiast paki ,przeciez to wazy kilka Mb i nie bedzie im sie wczytywalo niewiadomo ile...

Jezeli mafia wariorrow i csseti nie potrafi rozbroic normalnej paki to raczej dyni tez nie rozbroii ,logiczne...

No ale dzieki za wypowiedz 馃槈