Jump to content

Nowy OP DD2

Recommended Posts

• Cała zawartość 2
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

W dniu dzisiejszym, nowym Opiekunem serwera DD2 została @ Valeria     Po tym jak @ Agatka. nie może pełnić funkcji OP'a na serwerze, ze względu na problemy techniczne swojego komputera,

Hej Dziękuję za danie mi szansy na stanowisku Opiekuna. Dziękuję za poparcie Ogena, Oli i R3MIKA. Trochę stresuję się, ale myślę że podołam zadaniu mając tyle ludzi, którzy pomogą zawsze i czegoś now

CSKatowice.com

W dniu dzisiejszym, nowym Opiekunem serwera DD2 została @ Valeria

Po tym jak @ Agatka. nie może pełnić funkcji OP'a na serwerze, ze względu na problemy techniczne swojego komputera, byłem zmuszony do zmiany i wzięcia świeżej krwi 🙂  Agatko, pamiętaj że zawsze możesz wrócić, tylko ogarnij pewne sprawy 😉

Mam nadzieję, że nasza współpraca wraz z @ Valeria będzie przebiegała bardzo dobrze i wspólnie wraz z innymi odbudujemy serwer.

Gratuluję i witam w gronie opiekunów serwera Only DD2 😉

• Lubię to! 5

Hej
Dziękuję za danie mi szansy na stanowisku Opiekuna. Dziękuję za poparcie Ogena, Oli i R3MIKA. Trochę stresuję się, ale myślę że podołam zadaniu mając tyle ludzi, którzy pomogą zawsze i czegoś nowego nauczą, co pozwoli na mega dobrą współpracę i zadawalające efekty. Planuję rozruszyć z wami wszystkimi serwer, aby wrócił do świetności, ale potrzebuję również waszej pomocy, na którą liczę! Wspólnie damy radę i myślę, że wrócimy do świetności 😉 Widzimy się na serwerze! Działamy już od dzisiaj 😉

• Lubię to! 2
  • Super! 1
  • cajmert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...