Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 6
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

1. Co masz na myśli pisząc "awatary reklamowe"? 2. Kolorystyka? Potrafisz to rozwinąć? Staram się, by wszystko, co robię, było przyjazne dla oka. Sam design będzie stopniowo zmieniany, ale n

Właśnie tak robię XD   Chodzi Ci o główne tło forum czy defaultowe zdjęcie w tle profilu? Jeśli o tło forum, to na razie nie będzie zmieniane, a zdjęcie w profilu możesz sobie sam ust

Moją propozycją jest lekka przebudowa forum, która by zawierała: nowe awatary reklamowe itp. , kolorystyke.

Moją propozycją jest lekka przebudowa forum, która by zawierała: nowe awatary reklamowe itp. , kolorystyke.

• Lubię to! 1
By Ogen Dogen,

?

No jestem za, ale z jakimś terminem wykonania typu "jak będzie chwila czasu" bo póki co to niedawno nowy layout? wleciał, samo forum ma dość świeży styl póki co

1. Co masz na myśli pisząc "awatary reklamowe"?

2. Kolorystyka? Potrafisz to rozwinąć? Staram się, by wszystko, co robię, było przyjazne dla oka.

Sam design będzie stopniowo zmieniany, ale na fajerwerki bym nie liczył.

• Super! 3
14 godzin temu, Waterovsky napisał:

1. Co masz na myśli pisząc "awatary reklamowe"?

2. Kolorystyka? Potrafisz to rozwinąć? Staram się, by wszystko, co robię, było przyjazne dla oka.

Sam design będzie stopniowo zmieniany, ale na fajerwerki bym nie liczył.

@ Waterovsky - Chodziło mi o banery z tyłu czyli tło dokładniej co do kolorystki fajnie by było odświeżyć sam jakimś wybitnym "plastykiem" nie jestem żeby dobierać kolory możesz to zrobić według własnej  myśli.

• Lubię to! 1
4 godziny temu, czajnikk napisał:

możesz to zrobić według własnej  myśli.

Właśnie tak robię XD

4 godziny temu, czajnikk napisał:

Chodziło mi o banery z tyłu czyli tło

Chodzi Ci o główne tło forum czy defaultowe zdjęcie w tle profilu?

Jeśli o tło forum, to na razie nie będzie zmieniane, a zdjęcie w profilu możesz sobie sam ustawić klikając "zdjęcie tytułowe" z poziomu profilu.

ZvQyPSI.png

• Lubię to! 2
3 godziny temu, Waterovsky napisał:

Właśnie tak robię XD

Chodzi Ci o główne tło forum czy defaultowe zdjęcie w tle profilu?

Jeśli o tło forum, to na razie nie będzie zmieniane, a zdjęcie w profilu możesz sobie sam ustawić klikając "zdjęcie tytułowe" z poziomu profilu.

ZvQyPSI.png

Chodzi mi o główne tło forum

• relax locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...