Jump to content

#24 Na celowniku --> Bliźniaczki :D

Recommended Posts

• Cała zawartość 7
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

W dzisiejszym celowniku znalazły się Ola i Kasia, czyli nasze sieciowe bliźniaczki :d  @ Czekoladka. i @ Sw33toLcIa   Miłego czytania!     ~~~~~~~~~~~~~~      

Ola jest spoko.  Kasia troche mniej xD bo kiedyś przegrała w bizneska i nazwała mnie wieśniakiem 😡😡

Schizofrenia czy brak linii? XD

61ZAx8z.png

W dzisiejszym celowniku znalazły się Ola i Kasia, czyli nasze sieciowe bliźniaczki :d 

@ Czekoladka. i @ Sw33toLcIa

Miłego czytania! :D 

~~~~~~~~~~~~~~

Bardzo fajne babki, jedyne takie sieciowe bliźniaczki których nigdzie nie znajdziecie, zawsze przyjaźnie nastawione i miłe, można się z nimi łatwo dogadać i pośmiać, nic tylko brać panowie :D 

~~~~~~~~~~~~~~

Wydają mi się miłe z twarzy.

~~~~~~~~~~~~~~

Piękne i kwieciste.

~~~~~~~~~~~~~~

Ola gaduła jakich mało 😆 Obie mega sympatyczne, ale maja swoje "za uszami". Dość charakterne a zarazem charakterystyczne. Jedyne w swoim rodzaju.

~~~~~~~~~~~~~~

Spoko osóbki z nich. 

~~~~~~~~~~~~~~

Ola - Lubi dużo mówić. Pozytywnie zakręcona.
Katarzyna - Miło wspominam współpracę, gdy była opiekunem serwera 4 maps. Sympatyczna osoba. Uwielbiająca swojego kota.

~~~~~~~~~~~~~~

Ola i Kasia to wspaniałe kobiety, każde spotkania z nimi są zajebiste, choć obie są uparte hehe

~~~~~~~~~~~~~~

Ola - Super kobietka, pozytywna, uśmiechnięta, bardzo gościnna, dobrze gotuje. Mała wzrostem, wielka sercem ♥ 

Kasia - również bardzo sympatyczna kobietka. Choć to bliźniaczki i owszem to widać, to charakterem się różnią :D ale Kasia również tak jak Ola, mała wzrostem, wielka sercem.  

~~~~~~~~~~~~~~

Bliźniaczki hmm miłe kobietki, fajnie się z nimi gada, pozytywne, polecam XD

~~~~~~~~~~~~~~

Nie miałem jeszcze okazji z nimi rozmawiać, ale po ich postach, które gdzieś czasem widziałem czy też na katoboxie mogę śmiało stwierdzić, że są to fajnie nastawione do innych osób miłe dziewczęta z klasą (Kto wie.. może za mało widziałem ^^ ). Pozdrowionka.

~~~~~~~~~~~~~~

Ola - miła dziewczyna

Czekoladka - wstyd przyznać, ale do tej pory nie zamieniłem z nią ani jednego słowa

~~~~~~~~~~~~~~

`by @ TOKSYNA

• Lubię to! 5
  • Haha 1
  • Super! 3
8 godzin temu, TOKSYNA napisał:

Bliźniaczki hmm miłe kobietki, fajnie się z nimi gada, pozytywne, polecam XD

Nie miałem jeszcze okazji z nimi rozmawiać,

Schizofrenia czy brak linii? XD

• Ja pierd*le 2
  • Haha 2