Skocz do zawartości

    Zamknięty #24 Na celowniku --> Bliźniaczki :D


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    W dzisiejszym celowniku znalazły się Ola i Kasia, czyli nasze sieciowe bliźniaczki :d  @ Czekoladka. i @ Sw33toLcIa   Miłego czytania!     ~~~~~~~~~~~~~~      

    Ola jest spoko.  Kasia troche mniej xD bo kiedyś przegrała w bizneska i nazwała mnie wieśniakiem ??

    Schizofrenia czy brak linii? XD

    61ZAx8z.png

     

    W dzisiejszym celowniku znalazły się Ola i Kasia, czyli nasze sieciowe bliźniaczki :d 

    @ Czekoladka. i @ Sw33toLcIa

     

    Miłego czytania! :D 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~

     

     

     

    Bardzo fajne babki, jedyne takie sieciowe bliźniaczki których nigdzie nie znajdziecie, zawsze przyjaźnie nastawione i miłe, można się z nimi łatwo dogadać i pośmiać, nic tylko brać panowie :D 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~

     

    Wydają mi się miłe z twarzy.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~

     

    Piękne i kwieciste.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~

     

    Ola gaduła jakich mało ? Obie mega sympatyczne, ale maja swoje "za uszami". Dość charakterne a zarazem charakterystyczne. Jedyne w swoim rodzaju.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~

     

    Spoko osóbki z nich. 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~

     

    Ola - Lubi dużo mówić. Pozytywnie zakręcona.
    Katarzyna - Miło wspominam współpracę, gdy była opiekunem serwera 4 maps. Sympatyczna osoba. Uwielbiająca swojego kota.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~

     

    Ola i Kasia to wspaniałe kobiety, każde spotkania z nimi są zajebiste, choć obie są uparte hehe

     

    ~~~~~~~~~~~~~~

     

    Ola - Super kobietka, pozytywna, uśmiechnięta, bardzo gościnna, dobrze gotuje. Mała wzrostem, wielka sercem ♥ 

    Kasia - również bardzo sympatyczna kobietka. Choć to bliźniaczki i owszem to widać, to charakterem się różnią :D ale Kasia również tak jak Ola, mała wzrostem, wielka sercem.  

     

    ~~~~~~~~~~~~~~

     

    Bliźniaczki hmm miłe kobietki, fajnie się z nimi gada, pozytywne, polecam XD

     

    ~~~~~~~~~~~~~~

     

    Nie miałem jeszcze okazji z nimi rozmawiać, ale po ich postach, które gdzieś czasem widziałem czy też na katoboxie mogę śmiało stwierdzić, że są to fajnie nastawione do innych osób miłe dziewczęta z klasą (Kto wie.. może za mało widziałem ^^ ). Pozdrowionka.

     

    ~~~~~~~~~~~~~~

     

    Ola - miła dziewczyna

    Czekoladka - wstyd przyznać, ale do tej pory nie zamieniłem z nią ani jednego słowa

     

    ~~~~~~~~~~~~~~

     

    `by @ TOKSYNA

    • Lubię to! (+1) 5
    • Haha 1
    • Super! (+1) 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Ja pierd*le 2
    • Haha 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Ja pierd*le 1
    • Haha 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!