Skocz do zawartości

    Zamknięty Lista znajomych


    wtrxgod
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Od dłuższego czasu (około roku), klikając PPM na kogoś z listy znajomych, będącego w jakiejkolwiek grze, nie wyświetlają się na moim kliencie co najmniej dwie opcje: "dołącz do gry" oraz "sprawdź grac

    Dobra... Znalazłem rozwiązanie! Nie wiem co jedno z drugim ma wspólnego, ale działa XD   Ustawienia -> Przeglądarka -> zaznaczyć Zezwalaj przeglądarkom na automatyczne logowanie... Uru

    Od dłuższego czasu (około roku), klikając PPM na kogoś z listy znajomych, będącego w jakiejkolwiek grze, nie wyświetlają się na moim kliencie co najmniej dwie opcje: "dołącz do gry" oraz "sprawdź graczy na serwerze" czy coś takiego - zamiast tego jest samo "Pokaż na Steam" (przekierowuje do strony gry w aplikacji). Problem dotyczy na pewno samej aplikacji, nie konta.

    Nie tak dawno temu robiłem czysty format komputera i po zainstalowaniu Steam'a, ten sam problem...

    Szukałem w ustawieniach jakiejś opcji odpowiedzialnej za to, niestety nic nie znalazłem.

     

    Ktoś, coś? Help... Nie mogę stalkować ludzi ?

     

    t1V7uFt.jpg

    • Zmieszany 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Ja pierd*le 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!