Jump to content
Waterovsky

Lista znajomych

5 posts in this topic

Recommended Posts

Junior Admin

Od dłuższego czasu (około roku), klikając PPM na kogoś z listy znajomych, będącego w jakiejkolwiek grze, nie wyświetlają się na moim kliencie co najmniej dwie opcje: "dołącz do gry" oraz "sprawdź graczy na serwerze" czy coś takiego - zamiast tego jest samo "Pokaż na Steam" (przekierowuje do strony gry w aplikacji). Problem dotyczy na pewno samej aplikacji, nie konta.

Nie tak dawno temu robiłem czysty format komputera i po zainstalowaniu Steam'a, ten sam problem...

Szukałem w ustawieniach jakiejś opcji odpowiedzialnej za to, niestety nic nie znalazłem.

Ktoś, coś? Help... Nie mogę stalkować ludzi 😕

t1V7uFt.jpg

• Zmieszany 1

Donator

Faktycznie ,nie masz "dolacz do gry" i "wyswietl informacje o grze" ,dziwna sprawa bo faktycznie przekopalem wszystkie ustawienia i nie ma czegos takiego co by za to odpowiadalo 😯

A sprawdzales na telefonie ustawienia ? Tam sa inne ,moze tam cos przestawiles...

...............edit

...od zawsze bylo tak samo ,mam update takie samo jak wy ,a mam normalnie ...stary nie mam pojecia ,googlowalem ,gadalem z kolegami ...no sens 🤨

Edited by Lipny
Waterovsky,

W aplikacji mobilnej tym bardziej niczego nie ruszałem

Donator

Mam to samo, wydaje mi się, że to przez aktualizacje jakąś.

Junior Admin

Dobra... Znalazłem rozwiązanie! Nie wiem co jedno z drugim ma wspólnego, ale działa XD

Ustawienia -> Przeglądarka -> zaznaczyć Zezwalaj przeglądarkom na automatyczne logowanie... Uruchomić Steam ponownie i wsio :D "Stare" opcje wróciły.

jOqVB2d.jpg

• Ja pierd*le 1

Junior Admin

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...