Skocz do zawartości

    Zamknięty [BL] czajnikk


    czajnikk
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Jak demko bedzie dobrze rozpisane to szanse mozna ci dac. Bl'a od CS:GO nie ma wiec mysle ze sie przyda @ zaksiu albo @ whytti. podeslij jakies demko

    Nick: czajnikk Staż w CS: 2400h (+/- Ze wszystkich kont) Umiejętność rozpoznawania cheatera: WH , Aimbot , AA , ASilent , Skrypty , ESP , Różne premium cheaty typu aimw***,aimj***** itp. Praktycznie k

    @ Whytti   7:17 - Kolega już widać po chacie zapomniał SHIFT+F11 czyli wiadomość po kilu zauważyć można już darmowe ezfragsy Kolejne minuty cały czas to samo lekkie aimlocki dalej wiado

    Nick: czajnikk
    Staż w CS: 2400h (+/- Ze wszystkich kont)
    Umiejętność rozpoznawania cheatera: WH , Aimbot , AA , ASilent , Skrypty , ESP , Różne premium cheaty typu aimw***,aimj***** itp. Praktycznie każdego rodzaju cheat potrafię wykryć jeszcze około 4 miesiące temu robiłem tzw. drogę do globala na legit hackingu i udało się więc raczej będę mieć doświadczenie.
    Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N): N
    Czy rozpisujesz demka CSGO ?(T/N): T
    Czy spełniasz wymagania ?(T/N): T
    Doświadczenie: Na różnych serwerowniach pracowałem (byłem) jako tzw. BL , UBTeam i inne różne nazwy ludzie wymyślali sam też trochę cheatowałem dokładniej testowałem jak i te darmowe i płatne typu : EZFrags , Osiris , Onetapu.su , Aimwere , Aimjunkies , Skeet.cc i wiele innych więc racze mam całkiem duże rozpoznanie. Praktycznie każdego rodzaju cheat potrafię wykryć jeszcze około 4 miesiące temu robiłem tzw. drogę do globala na legit hackingu i udało się więc raczej będę mieć doświadczenie.
    Dlaczego Ty: Duże doświadczenie, staż i chęci.
    Imię: Radosław
    Wiek: 16
    Kontakt: (steam, gg) : Steam i inne platformy
    Twój SteamID: STEAM_1:1:472678333
    
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Zmieszany 1
    • Dzięki! (+1) 1
    Ichigo Kurosaki 竜 Ichigo Kurosaki 竜,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    neymaroff neymaroff,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!