Jump to content

[BL] czajnikk

Recommended Posts

• Cała zawartość 7
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Jak demko bedzie dobrze rozpisane to szanse mozna ci dac. Bl'a od CS:GO nie ma wiec mysle ze sie przyda @ zaksiu albo @ whytti. podeslij jakies demko

Nick: czajnikk Staż w CS: 2400h (+/- Ze wszystkich kont) Umiejętność rozpoznawania cheatera: WH , Aimbot , AA , ASilent , Skrypty , ESP , Różne premium cheaty typu aimw***,aimj***** itp. Praktycznie k

@ Whytti   7:17 - Kolega już widać po chacie zapomniał SHIFT+F11 czyli wiadomość po kilu zauważyć można już darmowe ezfragsy Kolejne minuty cały czas to samo lekkie aimlocki dalej wiado

Nick: czajnikk
Staż w CS: 2400h (+/- Ze wszystkich kont)
Umiejętność rozpoznawania cheatera: WH , Aimbot , AA , ASilent , Skrypty , ESP , Różne premium cheaty typu aimw***,aimj***** itp. Praktycznie każdego rodzaju cheat potrafię wykryć jeszcze około 4 miesiące temu robiłem tzw. drogę do globala na legit hackingu i udało się więc raczej będę mieć doświadczenie.
Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N): N
Czy rozpisujesz demka CSGO ?(T/N): T
Czy spełniasz wymagania ?(T/N): T
Doświadczenie: Na różnych serwerowniach pracowałem (byłem) jako tzw. BL , UBTeam i inne różne nazwy ludzie wymyślali sam też trochę cheatowałem dokładniej testowałem jak i te darmowe i płatne typu : EZFrags , Osiris , Onetapu.su , Aimwere , Aimjunkies , Skeet.cc i wiele innych więc racze mam całkiem duże rozpoznanie. Praktycznie każdego rodzaju cheat potrafię wykryć jeszcze około 4 miesiące temu robiłem tzw. drogę do globala na legit hackingu i udało się więc raczej będę mieć doświadczenie.
Dlaczego Ty: Duże doświadczenie, staż i chęci.
Imię: Radosław
Kontakt: (steam, gg) : Steam i inne platformy
Twój SteamID: STEAM_1:1:472678333
  • Lubię to! 1

Jak demko bedzie dobrze rozpisane to szanse mozna ci dac.

Bl'a od CS:GO nie ma wiec mysle ze sie przyda

@ zaksiu albo @ whytti. podeslij jakies demko

• Dzięki! 1
  • Zmieszany 1
By Ichigo Kurosaki 竜,

Tak informacyjnie, jeżeli chodzi o BL'a od GO to jestem ;)

By neymaroff,

Dobrze wiedziec :p

@ Whytti

7:17 - Kolega już widać po chacie zapomniał SHIFT+F11 czyli wiadomość po kilu zauważyć można już darmowe ezfragsy

Kolejne minuty cały czas to samo lekkie aimlocki dalej wiadomość po zabicu wallhack bądź GLOW, który  tam jest. Reszte akcji widziałem i myślę że nie trzeba więcej pisać odrazu można zauważyć że kolega posiada MultiHacka od twórców ezfr***. Kolega oczywiście do bana.

17 minut temu, Whytti napisał:

• Lubię to! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...