Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 6
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Nick z serwera:MichuBomba Imię:Michał Wiek:14 w lutym 15 Czy posiadasz głos po mutacji (nie dotyczy kobiet)?:tak przechodzę ale mniej więcej mam Ile czasu spędzasz na TS3?:1-5 lub 2-6h W jakich godzin

Mam nadzieję, że się Kacik nie obrazisz.   Podanie odrzucam. Powody: Wiek i mutacja. "Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:dlatego że nie ma dużo admin bo po

Nie - od kiedy ty przechodzisz mutacje? - lecisz na wszystkie rangi na forum - kultury to ty sam się naucz  - celowo denerwujesz ludzi (przynajmniej mnie)  

Nick z serwera:MichuBomba
Imię:Michał
Czy posiadasz głos po mutacji (nie dotyczy kobiet)?:tak przechodzę ale mniej więcej mam
Ile czasu spędzasz na TS3?:1-5 lub 2-6h
W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?:od 15-22/23
Czy posiadasz admina na innym TS3?:nie
Wymień rzeczy które potrafisz zrobić na ts3 (np. umiem tworzyć kanały)?:kanały tworzyć  dawać rangi 
Czy posiadałeś w przeszłości poważne bany / konflikty na serwerze?:na ts3 nie 
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:dlatego że nie ma dużo admin bo ponieważ są może na urlopie i by przydał się dodatkowy admini bardzo lubię pomagać ludziom
Co nowego jesteś w stanie wprowadzić na nasz serwer?:kulture rozmowy z administracja konkursy
Czy jesteś w stanie płacić składki?:tak
Kontakt:steam forum snap 
  • Ja pierd*le 5
  • Haha 2
By KaciK_CsK,

Przed złożeniem podania powiedziałem ci jasno i wyraźnie, że jeżeli nie spełniasz wymagań to nie składaj, bo i tak je odrzucę albo ktoś inny to zrobi ;)

Nie

- od kiedy ty przechodzisz mutacje?

- lecisz na wszystkie rangi na forum

- kultury to ty sam się naucz 

- celowo denerwujesz ludzi (przynajmniej mnie)

• Lubię to! 2
  • Super! 1

Mam nadzieję, że się Kacik nie obrazisz.

Podanie odrzucam.

Powody:

Wiek i mutacja.

"Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:dlatego że nie ma dużo admin bo ponieważ są może na urlopie i by przydał się dodatkowy admini bardzo lubię pomagać ludziom"

• Lubię to! 4
  • Dzięki! 2
By KaciK_CsK,

Dziękuje byczku :D

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało odrzucone.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...