Skocz do zawartości

    Zamknięty W sumie można spróbować ;p


    Whytti
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 9
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Imię: Kacper Wiek: 19 Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Właściwie co chwilę je przeglądam Co chciałbyś zmienić: Głównie chciałbym pomóc obecnej administracji. Kto mnie zna, ten wie, że

    Otworzył dwa serwery na sieci. Był dobrym opiekunem dr i teraz stara się pomóc awpom. 

    ja jestem za! AMX bansa idzie nauczyć sie w 5 min więc spoko xD fakt, że jest op na serwerach daje moim zdaniem duży plus jeśli chodzi o wymagania (np. posiadanie admina, aktywność, umiejętn

    Imię: Kacper
    Wiek: 19
    Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Właściwie co chwilę je przeglądam
    Co chciałbyś zmienić: Głównie chciałbym pomóc obecnej administracji. Kto mnie zna, ten wie, że lubię pomagać. Trochę poogarniać na forum, bo jest kilka starych tematów. Przydałoby się też zorganizować jakiś konkurs, aby trochę się zintegrować.
    Dlaczego akurat ty: Jak już wspomniałem, lubię pomagać. Bardzo dobrze się czuje na tej sieci. Jestem osobą, która potrafi oddać się na 100% danej sprawie i wiem, że w tym wypadku byłoby tak samo. Poza tym mam kilka ciekawych pomysłów.
    Jaki masz staż na Sieci CSKatowice.com: W sumie konto mam od grudnia 2016 xD. A taki na poważnie to już będzie 6/7 miesięcy.
    Jakie wymagania spełniasz :

     

    • Przynajmniej 500 postów na forum - Aktualnie jest mało tematów gdzie można nabić posta, a nabijać tylko po to, aby spełnić wymaganie jest bez sensu. Jednak jako moderator będę się starał, aby wzrosła aktywność użytkowników na forum B)
    • Wiek 18+
    • Posiadanie admina na co najmniej jednym serwerze CS 1.6 lub CSGO (TS3 nie wliczamy)
    • Brak ostrzeżeń "warnów" na forum oraz nienaganna opinia społeczności
    • Przynajmniej 12 miesięcy stażu w sieci. - Tak jak mówiłem, jeśliby liczyć odkąd miałem założone konto, to już 4 lata, ale aktywny udział w życiu sieci zaczął się w lutym.
    • Aktywność zarówno na forum jak i serwerze
    • Umiejętność moderacji forum - Podstawy znam, tyle co ma dostęp opiekun.
    • Umiejętność obsługi AMXBans - Umiem za to SourceBans ?
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Poprawna polszczyzna
    • Lubię to! (+1) 1
    • Zmieszany 1
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!