Jump to content

W sumie można spróbować ;p

Recommended Posts

• Cała zawartość 9
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Imię: Kacper Wiek: 19 Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Właściwie co chwilę je przeglądam Co chciałbyś zmienić: Głównie chciałbym pomóc obecnej administracji. Kto mnie zna, ten wie, że

Otworzył dwa serwery na sieci. Był dobrym opiekunem dr i teraz stara się pomóc awpom. 

ja jestem za! AMX bansa idzie nauczyć sie w 5 min więc spoko xD fakt, że jest op na serwerach daje moim zdaniem duży plus jeśli chodzi o wymagania (np. posiadanie admina, aktywność, umiejętn

Imię: Kacper
Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Właściwie co chwilę je przeglądam
Co chciałbyś zmienić: Głównie chciałbym pomóc obecnej administracji. Kto mnie zna, ten wie, że lubię pomagać. Trochę poogarniać na forum, bo jest kilka starych tematów. Przydałoby się też zorganizować jakiś konkurs, aby trochę się zintegrować.
Dlaczego akurat ty: Jak już wspomniałem, lubię pomagać. Bardzo dobrze się czuje na tej sieci. Jestem osobą, która potrafi oddać się na 100% danej sprawie i wiem, że w tym wypadku byłoby tak samo. Poza tym mam kilka ciekawych pomysłów.
Jaki masz staż na Sieci CSKatowice.com: W sumie konto mam od grudnia 2016 xD. A taki na poważnie to już będzie 6/7 miesięcy.
Jakie wymagania spełniasz :

• Przynajmniej 500 postów na forum - Aktualnie jest mało tematów gdzie można nabić posta, a nabijać tylko po to, aby spełnić wymaganie jest bez sensu. Jednak jako moderator będę się starał, aby wzrosła aktywność użytkowników na forum B)
  • Wiek 18+
  • Posiadanie admina na co najmniej jednym serwerze CS 1.6 lub CSGO (TS3 nie wliczamy)
  • Brak ostrzeżeń "warnów" na forum oraz nienaganna opinia społeczności
  • Przynajmniej 12 miesięcy stażu w sieci. - Tak jak mówiłem, jeśliby liczyć odkąd miałem założone konto, to już 4 lata, ale aktywny udział w życiu sieci zaczął się w lutym.
  • Aktywność zarówno na forum jak i serwerze
  • Umiejętność moderacji forum - Podstawy znam, tyle co ma dostęp opiekun.
  • Umiejętność obsługi AMXBans - Umiem za to SourceBans 😜
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Poprawna polszczyzna
  • Lubię to! 1
  • Zmieszany 1
  • Super! 1

Otworzył dwa serwery na sieci. Był dobrym opiekunem dr i teraz stara się pomóc awpom. 

• Dzięki! 1

ja jestem za!

AMX bansa idzie nauczyć sie w 5 min więc spoko xD

fakt, że jest op na serwerach daje moim zdaniem duży plus jeśli chodzi o wymagania (np. posiadanie admina, aktywność, umiejętność pracy w grupie, poprawna polszczyzna czy moderacja forum)

osobiście chyba nie miałam kontaktu ale nie raz widziałam, że jest aktywny na dc, forum i gt 

• Dzięki! 1

Choć ostatnimi czasy treści do moderacji jest niewiele, to czuję potencjał w tym chłopaku i sądzę, że poradziłby sobie całkiem nieźle na stanowisku moderatora. Szansę można dać.

@ Właściciel @ Administrator

Świat należy do odważnych. Prób nie podejmują tylko tchórze.

• Dzięki! 1

Przyjmuję na okres próbny. 

Odezwij się do mnie wieczorem na dsc/steam tam wyjaśnię więcej :) 

• Super! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...