Skocz do zawartości

    Zamknięty 「 Nowy Serwer Hide and Seek 」


    czajnikk
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Opłacisz serwer i reklamę? Zrobisz go i skonfigurujesz? Zorganizujesz adminów i rozbujasz, żeby gracze z zewnątrz przychodzili?   Jak odpowiedziałeś przynajmniej jeden raz "nie" to

    Cześć chciałbym wam zaproponować serwer HNS.  Na czym by miał polegać? - Każdy raczej wie, ale dla nie wiedzących tłumacze jest 1 Seeker bądź więcej zależne jest to od graczy chowających się rund

    Na 1.6 Tak ale kto ci to bedzie gral na globalu ,tam sie tylko gra multu areny i MM ?

     

    Cześć chciałbym wam zaproponować serwer HNS. 

    Na czym by miał polegać? - Każdy raczej wie, ale dla nie wiedzących tłumacze jest 1 Seeker bądź więcej zależne jest to od graczy chowających się runda by trwała jakoś 5 minut. Jako seeker masz za zadanie znaleźć chowających się.

    Mapy: Map będzie około 35 mniej więcej. 


    Jeżeli chcielibyście zobaczyć ten serwer dajcie znać w odpowiedzi wtedy zaczniemy zbierać na powstanie owego serwera 

    Opłata serwera wynosi: ok. 50 - 60zł miesięcznie 
    Czemu HNS?: Jakoś za bardzo nie ma serwerów csgo, ponieważ są tylko 3 i to takie "PVP" i przydała by się jakaś rozrywka
    Regulamin: Co do niego standardowe zasady co do mikrofonu etc. Brak podpowiadania kryjówek wchodzenia na tekstur itp. 
    Jeżeli chcielibyście podarować coś na start dla serwera to zapraszam do mnie możecie mi napisać na: Forum, Discordzie, Steamie

    • Lubię to! (+1) 2
    • Ja pierd*le 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 5
    • Ja pierd*le 1
    • Haha 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!