Jump to content

hideandseek 「 Nowy Serwer Hide and Seek 」

Recommended Posts

• Cała zawartość 5
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Opłacisz serwer i reklamę? Zrobisz go i skonfigurujesz? Zorganizujesz adminów i rozbujasz, żeby gracze z zewnątrz przychodzili?   Jak odpowiedziałeś przynajmniej jeden raz "nie" to

Cześć chciałbym wam zaproponować serwer HNS.  Na czym by miał polegać? - Każdy raczej wie, ale dla nie wiedzących tłumacze jest 1 Seeker bądź więcej zależne jest to od graczy chowających się rund

Na 1.6 Tak ale kto ci to bedzie gral na globalu ,tam sie tylko gra multu areny i MM 😋

Cześć chciałbym wam zaproponować serwer HNS. 

Na czym by miał polegać? - Każdy raczej wie, ale dla nie wiedzących tłumacze jest 1 Seeker bądź więcej zależne jest to od graczy chowających się runda by trwała jakoś 5 minut. Jako seeker masz za zadanie znaleźć chowających się.

Mapy: Map będzie około 35 mniej więcej. 

Jeżeli chcielibyście zobaczyć ten serwer dajcie znać w odpowiedzi wtedy zaczniemy zbierać na powstanie owego serwera 

Opłata serwera wynosi: ok. 50 - 60zł miesięcznie 
Czemu HNS?: Jakoś za bardzo nie ma serwerów csgo, ponieważ są tylko 3 i to takie "PVP" i przydała by się jakaś rozrywka
Regulamin: Co do niego standardowe zasady co do mikrofonu etc. Brak podpowiadania kryjówek wchodzenia na tekstur itp. 
Jeżeli chcielibyście podarować coś na start dla serwera to zapraszam do mnie możecie mi napisać na: Forum, Discordzie, Steamie

• Lubię to! 2
  • Ja pierd*le 1

Opłacisz serwer i reklamę?

Zrobisz go i skonfigurujesz?

Zorganizujesz adminów i rozbujasz, żeby gracze z zewnątrz przychodzili?

Jak odpowiedziałeś przynajmniej jeden raz "nie" to nie mamy o czym gadać 😛

• Lubię to! 5
  • Ja pierd*le 1
  • Haha 3

Jak coś będziesz wiedział więcej to pisz pw/steam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...