Jump to content

Co dalej z serwerami? (PB & 4FUN)

Recommended Posts

• Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Cześć, jak już wiecie nasze serwery PB oraz 4FUN, lekko podupadły. Od jakiegoś czasu dostaje od was wszystkich wiadomości na steam, fb, ig oraz snapa. Chciałbym tutaj wszystko sprostowa

Zdecydowanie zostaje !!

Fakt faktem moja obecność na serwerze paintball jest słaba,  ale tak jak Dawid napisałeś  lato itd   np  JA bym był chory jak bym nie mógł  xD ( jak tu nie wykorzystać tak pięknej pory roku i nie impr

Cześć,

jak już wiecie nasze serwery PB oraz 4FUN, lekko podupadły.

Od jakiegoś czasu dostaje od was wszystkich wiadomości na steam, fb, ig oraz snapa.

Chciałbym tutaj wszystko sprostować 

------------------> PaintBallMod<------------------

On najbardziej podupadł wiec zacznę od niego. razem z  @ [CS 1.6] Opiekun PaintBall  już niedługo przygotujemy plan działania na najbliższe 6miesięcy

@ [CS 1.6] Admin PaintBall , Jeżeli chodzi o was nie martwcie się że są wakacje i nie nabijacie godzin, nie wywalimy was za 🙂

Jeżeli chodzi o ten tzw. "Kryzys" który jest praktycznie co roku to tylko przez to ze mamy wakacje :). 

Reklama na PB jest ciągle a na dworze jest temperatura +30stopni więc dlatego nie ma graczy :D. ludzi wolą sobie wyjść na spacer pograć w piłkę ewentualnie na melanż ^^

Podczas okresu "Kwarantanny" która objęła cały świat mieliśmy graczy z polski, bałkani, a nawet z USA co mnie zaszokowało

dochodząc do sedna. 

- Mam zamiar przeczekać tą gorączkę co jest na dworze i wtedy znów zrobić nasz PB TOP1 w PL

-Jeżeli chodzi o rozgrywkę. Nie planujemy zmian. zostajemy przy klasyku

Admini niech nie boją się o swoje stanowisko w tym okresie, wszyscy zostajecie w takim składzie jakim jesteście (No chyba ze dołączy ktoś nowy)

------------------> 4FUN <------------------

Co do tego serwera. Moim zdaniem jak na taki okres "wakacyjny + gorączka", Stoi świetnie a nawet dochodzą nowi gracze którzy zostają na dłużej

Wraz z każdym  @ [CS 1.6] Opiekun 4FUN  planujemy dalej ciągnąc ten temat bo wyszedł nam naprawdę super!.

A nasi wspaniali  @ [CS 1.6] Admin 4FUN  stoją na granicy "Prawa" i są praktycznie ciągle dostępni za co wam dziekuje.

Najważniejsze sprawy:

-Reklama jest kupowana na bieżąco, jednak jest ten sam problem co na serwerze PBMOD

-Planuje wprowadzić kilka zmian jednak o nich dowiecie się już na serwerze 🙂

-Nasz plan działania pozostaje nie zmienny

Krótko mówiąc. 

Nic strasznego się nie dzieje, sieć serwerów cskatowice.com nie upada!. 

Mamy lekki kryzys jednak o serwery wymienione powyżej nie musicie się martwic 🙂

Jbc. Jestem do waszej dyspozycji czy to na Priv, Steam, FB,IG,SNAP a nawet pod telefonem 🙂

Dajcie nam czas na wszystko a pokażemy wam co potrafimy 🙂

Dziękuje również  @ Donator

'ą za ciągłe wsparcie naszych projektów. Dzięki wam możemy więcej zdziałać!

• Lubię to! 3
  • Super! 6

Fakt faktem moja obecność na serwerze paintball jest słaba,  ale tak jak Dawid napisałeś  lato itd   np  JA bym był chory jak bym nie mógł  xD ( jak tu nie wykorzystać tak pięknej pory roku i nie imprezować , czy tam spędzać czas rekreacyjnie na plaży itd " chlać z kumplami i znajomymi w plenerze " xD ) Ale Na pewno zostaje  z wami ! ! ! 

• Lubię to! 1
  • Ja pierd*le 1