Jump to content

Proszę o wypełnienie petycji (Nubia) daje +

Recommended Posts

• Cała zawartość 6
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

A więc... Gdzie te "złe" warunki dla kuguara? 🤔

Czy ktoś mi może wytłumaczyć na czym polega fenomen tej pumy? Od jakiegoś czasu widzę jak to jest podbijane na fejsie przez moich znajomych i nie tylko. Dlaczego jest taki szum wokół tego? Czemu

A więc... Gdzie te "złe" warunki dla kuguara? 🤔

• Lubię to! 2
  • Super! 1

Czy ktoś mi może wytłumaczyć na czym polega fenomen tej pumy? Od jakiegoś czasu widzę jak to jest podbijane na fejsie przez moich znajomych i nie tylko. Dlaczego jest taki szum wokół tego?

Czemu ludzie uznali pompowanie tej zbiórki za ważniejsze niż zbiórki na chociażby ciężko chore dzieci? I tak, zapoznałem się z tematem, rzeczywiście ciężka sprawa, ale czy aż tak? To ma służyć za jakiś temat zastępczy czy ludzie po prostu lubią żyć cudzymi sprawami podgrzewanymi przez media? Change my mind.

PS. Jeszcze nie widziałem, żeby jakaś internetowa petycja coś zmieniła, a przynajmniej w Polsce gdzie nie szanuje się nawet normalnych petycji 😉

• Lubię to! 2
Dnia 19.07.2020 o 20:20, Ogen Dogen napisał:

PS. Jeszcze nie widziałem, żeby jakaś internetowa petycja coś zmieniła, a przynajmniej w Polsce gdzie nie szanuje się nawet normalnych petycji 😉

W wielu przypadkach są brane pod uwagę i już niejednokrotnie zmieniły pewne sprawy.

Dnia 19.07.2020 o 20:20, Ogen Dogen napisał:

Czy ktoś mi może wytłumaczyć na czym polega fenomen tej pumy? Od jakiegoś czasu widzę jak to jest podbijane na fejsie przez moich znajomych i nie tylko. Dlaczego jest taki szum wokół tego?

Czemu ludzie uznali pompowanie tej zbiórki za ważniejsze niż zbiórki na chociażby ciężko chore dzieci? I tak, zapoznałem się z tematem, rzeczywiście ciężka sprawa, ale czy aż tak? To ma służyć za jakiś temat zastępczy czy ludzie po prostu lubią żyć cudzymi sprawami podgrzewanymi przez media? Change my mind.

Może dlatego, że nasz kraj jest spier...dziwny. Prawo jest śmieszne. Do tego dochodzą zakłamane media. O ciężko chorych dzieciach wspomniałeś, ale o tym każdy wie, że to istnieje. Nie ma żadnych manipulacji typu - "w sumie to nie ma chorych dzieci tylko one udają, że są chore", nie wiem czy wiesz o co mi chodzi. Ludzie reagują na kłamstwa hejtem. Dla mnie to jest na +, bo telewizja w dzisiejszych czasach potrafi z pozytywów stworzyć negatywy a tego raczej nikt nie popiera. To tak jakby zabrali Ci twoją muszlę z WC, bo stwierdziliby, że z niej pochodzi zło i nie możesz jej mieć. A przecież każdy wie, że ta muszla nikogo nie zabiła i tak w sumie to każdy na niej siedział i było spoko (hehe). Typowe media. Ciebie to dziwi a dla mnie to jest dobra rzecz, że ludzie potrafią rozdmuchać w internecie takie sprawy, aby dotarły do szerszego grona odbiorców. Dziwnie przyrównałeś to do chorych dzieci, bo w tym nie widzę żadnych manipulacji i śmiesznych obrotów spraw. Choć o niektórych sprawach też mówi się publicznie, jeśli chodzi o ten temat.

Sprawa wygląda tak, że koleś miał kociaka od małego przez dobrych parę lat. Miał założoną działalność cyrkową, ale ją zawiesił jakiś czas temu i przez to nie mógł nagle mieć kota. Co? Nagle kot stał się z dnia na dzień zabójcą? Dlatego, że nie ma działalności? Przez to stał się niebezpieczny? No typowe prawo w Polsce.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...