Jump to content
Sign in to follow this  
gienio

Problem z kolorami i licznikiem FPS

4 posts in this topic

Recommended Posts

Witam, mam problem czyli, w cs nie działa mi ani fraps do FPS, a w innych grach działa mormalnie, oraz kolory nvidia nie chcą się włączyć. program geforce ex. prosi o ponowne uruchomienie gry, które nic nie daje.

Posted (edited)

malo informacji

czy to pirat ? czy steam ?

jaki masz system (specyfikacje podaj)

jaka grafika tego nvidia

aktualne stery ?

.... napsiz cos wiecej ,nie ma tu macieja wrozbity 😛

...kolory nvidia nie chca sie wlaczyc ,tryb zgodnosci sie nie zgadza prawdopodobnie

...sprawdziles czy gra ci sie odpala w OpenGL ?

...stary zamulony system z smietnikiem w rejestrze ktory bleduje

...reinstal sterow grafiki (ze strony producenta)

Edited by Lipny

Dnia 9.07.2020 o 12:49, gienio napisał:

Witam, mam problem czyli, w cs nie działa mi ani fraps do FPS, a w innych grach działa mormalnie, oraz kolory nvidia nie chcą się włączyć. program geforce ex. prosi o ponowne uruchomienie gry, które nic nie daje.

Zawdzięczamy to najnowszej aktualizacji gry.

Tryb Zaufany, czyli bariera dla cheater’ów – Aktualizacja

W tej aktualizacji Valve podejmuje kolejny krok w walce z cheater’ami. Deweloperzy wdrażają do gry Tryb Zaufany, mający za zadanie blokować oprogramowanie innych firm, które wchodzi w interakcję z grą.

• Od teraz gra będzie uruchamiać się w Trybie Zaufanym.
  • Tryb Zaufany zablokuje każde oprogramowanie firm trzecich, które będzie próbowało wejść w interakcję z CS:GO.
  • Aby zezwolić oprogramowaniu stron trzecich na interakcję z CS:GO, można włączyć grę z opcją niezaufanego uruchomienia. Należy pamiętać, że w takim przypadku wynik zaufania zmieni się na negatywny.
  • Dla graczy mających trudności z uruchomieniem najnowszej wersji gry tymczasowo dostępna jest etykieta zgodności wstecznej „1.37.5.9”.
  • Jeśli jesteś niezależnym programistą, wszystkie biblioteki DLL, które wchodzą w interakcje z CS:GO, muszą być podpisane cyfrowo.
  • Jeśli gracz chce korzystać z oprogramowania firm trzecich, które nie jest podpisane cyfrowo, może rozpocząć grę z opcją „uruchomienie niezabezpieczone”. Warto dodać, że nie będzie możliwe dołączenie do serwerów VAC za pomocą tej opcji

źródło

• Ja pierd*le 1
Ogen Dogen,

temat chyba dotyczy 1.6 ;)

Posted (edited)
Dnia 10.07.2020 o 16:50, Smooku napisał:

Zawdzięczamy to najnowszej aktualizacji gry.

Tryb Zaufany, czyli bariera dla cheater’ów – Aktualizacja

W tej aktualizacji Valve podejmuje kolejny krok w walce z cheater’ami. Deweloperzy wdrażają do gry Tryb Zaufany, mający za zadanie blokować oprogramowanie innych firm, które wchodzi w interakcję z grą.

• Od teraz gra będzie uruchamiać się w Trybie Zaufanym.
  • Tryb Zaufany zablokuje każde oprogramowanie firm trzecich, które będzie próbowało wejść w interakcję z CS:GO.
  • Aby zezwolić oprogramowaniu stron trzecich na interakcję z CS:GO, można włączyć grę z opcją niezaufanego uruchomienia. Należy pamiętać, że w takim przypadku wynik zaufania zmieni się na negatywny.
  • Dla graczy mających trudności z uruchomieniem najnowszej wersji gry tymczasowo dostępna jest etykieta zgodności wstecznej „1.37.5.9”.
  • Jeśli jesteś niezależnym programistą, wszystkie biblioteki DLL, które wchodzą w interakcje z CS:GO, muszą być podpisane cyfrowo.
  • Jeśli gracz chce korzystać z oprogramowania firm trzecich, które nie jest podpisane cyfrowo, może rozpocząć grę z opcją „uruchomienie niezabezpieczone”. Warto dodać, że nie będzie możliwe dołączenie do serwerów VAC za pomocą tej opcji

źródło

Ziomek ale ty to do Globala jest wgrane a on pisze do 1.6 🤣

.................

jest taka mozliwosc co mowi o tym program ex do optymalizacji gier w nvidia xD

Edited by Lipny
Smooku,

jestem przekonany na 99%, że napisał w nieodpowiednim dziale.