Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 10
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Bry.   Chciałem Was poinformować, że stety bądź też nie rezygnuję ze wszystkich moich rang.  Brak rozwoju w serwerach go- w sumie to nawet i niechęć takich serwerów tutaj trochę mnie zd

Powodzenia 🙂 PS widzimy się na golonie w Walichnowach

Kto teraz będzie banował czituchów na csgo 😞 😞 😞  Trzymaj się, nie puszczaj się, będzie Ciebie brakować 😞  

Bry.

Chciałem Was poinformować, że stety bądź też nie rezygnuję ze wszystkich moich rang. 

Brak rozwoju w serwerach go- w sumie to nawet i niechęć takich serwerów tutaj trochę mnie zdemotywował. 

Kolejnym powodem jest brak czasu. Serwer zostawiam tak jak jest, nawet z autorskimi pluginami, no ale cóż. (Chyba, że Wam nie potrzebny to chętnie odkupię 😉 )

Ostatnim chyba najważniejszym dla mnie powodem jest to, że mam szansę wrócić do dawnych lat "świetności" w gronie którym znam od bardzo dawna.

Chcę Wam wszystkim bardzo podziękować, za tą atmosferę, za super przyjęcie, za danie szansy na każdym stanowisku o które się starałem i mam nadzieję, że się w miarę wywiązywałem z obowiązków :D, za poznanie tylu naprawdę fajnych osób. W sumie cała ta sieć to tak jakby jedna wielka rodzina 😛.

Więcej chyba nie mam co pisać. 

Oznaczam administrację: @ Ogen Dogen @ cajmert @ Waterovsky @ Pogrom

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 2
  • Przykro mi 2

Kto teraz będzie banował czituchów na csgo 😞 😞 😞 

Trzymaj się, nie puszczaj się, będzie Ciebie brakować 😞

• Dzięki! 1

Szkoda, że odchodzisz, bo jednak miałeś ogromny wkład w rozwój naszej sceny csgo 😕

Życzę powodzenia 🙂

• Dzięki! 1

Powodzonka 😎👊

• Dzięki! 1

No szkoda.. 3maj się młody :D 

• Dzięki! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...