Jump to content
Sign in to follow this  
MyFrag

inny serwer Samowolka admina

4 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: MyFrag
Nick admina/gracza: @
Steam_id admina/gracza: niepotrzebne
Serwer: 4fun
Mapa: de_dust2_mini
Data i godzina: 06.07 ok. 20:35
Opisz sytuację/zdarzenie: Admin urządza samowolkę na serwerze. Wypisuje po kilka razy na y@, czy nie chcemy zmiany mapy. 
Mimo sprzeciwu, admin robi vote na zmianę mapy, bez uprzedniego zrobienia głosowania, czy gracze chcą zmiany mapy. 
Oczywiście mapy zostały wybrane z tych ostatnio granych, w rezultacie czego została ponownie wybrana mapa grana przed de_dust2_mini. 
Rozumiem, że to serwer 4fun, ale chyba jakieś zasady powinny obowiązywać, nieprawdaż?
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): w logach jest wszystko

@ DavidM @ PTK_Noisy @ Notarro@ KILER TY GO KILIM

• Lubię to! 1
  • Przykro mi 1

spamu na y@ nie było, napisane 2 razy pytanie czy chce się zmianę czy nie (nie mogłam zrobić vote czy chcecie zmianę mapy czy nie) po stwierdzeniu że chcecie zmianę mapy zrobiłam głosowanie na małe mapki 

logi są, można sprawdzić 

sprzeciwu nie było więc zostało zrobione głosowanie na mapy więc nie do końca rozumiem w czym problem

• Haha 1

1 minutę temu, drewno napisał:

spamu na y@ nie było, napisane 2 razy pytanie czy chce się zmianę czy nie (nie mogłam zrobić vote czy chcecie zmianę mapy czy nie) po stwierdzeniu że chcecie zmianę mapy zrobiłam głosowanie na małe mapki 

logi są, można sprawdzić 

sprzeciwu nie było więc zostało zrobione głosowanie na mapy więc nie do końca rozumiem w czym problem

Nigdzie nie piszę, że robiłaś spam. Nie wiem kto twierdził, że chce zmiany mapy, ani w jaki sposób twierdzisz, że nie było sprzeciwu, że ktoś nie chce zmiany mapy.

Jako admin masz obowiązek zrobić głosowanie, czy gracze chcą zmiany mapy, polecam lekturę w dziale administracji "regulamin administratora", skoro jeszcze tego nie przeczytałaś; w tym jest problem.

Logi są, owszem, można sprawdzić, że wyraźnie pisałem, że personalnie nie chcę zmiany mapy.

• Lubię to! 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...