Jump to content

[1.6] de dust2 XDD co tu mówic| Valeria

Recommended Posts

• Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

''co za fart skurwysynki" podlega pod obrazę graczy, więc adminka miała prawo Cię zbanować ban i tak już wygasł, chciałam Ci go skrócić od razu jak skarge napisałeś, ale za to: .. tylko chodz

Dokładnie napisałeś: 14:54:36: ja to pierdola : co za fart skurwysysnki   Jeśli to literówka i miało być "skurwysynski", to imo ban niesłuszny, jednak swoim cytatem wyżej: "co za fa

Twój nick: ja to pierdola Nick admina/gracza: Valeria Steam_id admina/gracza: nie sprawdzilem Serwer: dd2 Mapa: de_dust2 Data i godzina: 06.07.2020 godzina około 15 Opisz sytuację/zdarzenie: no to co

Twój nick: ja to pierdola
Nick admina/gracza: Valeria
Steam_id admina/gracza:  nie sprawdzilem
Serwer: dd2
Mapa: de_dust2
Data i godzina: 06.07.2020 godzina około 15
Opisz sytuację/zdarzenie: no to co tu dużo pisać strzelilem banie jakas przez skrzynke tam zostalo z 5hp i padlem po czym napisalem "co za fart skurwysynki" :D
chodziło o tego glupiego pecha a nie pisalem to do admina, że jest tam "skurwy*nem czy cos"
Zapytałem sie jeszcze jednego admina czy za takie coś jest ban czy coś to odpisał "XDD"
Nie mam zamiaru płakać za tego godzinnego bana za "obraze admina" tylko chodzi mi o to zeby adminka nie miała takiego kija w dupce
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):file:///C:/Users/Michał/Desktop/XDDDDDDDDDDDD.png

Czekam na odpowiedź. Nie mam pretensji do nikogo czy coś bo ten banik godzinny to nic. Chce tylko się dowiedzieć czy ban jest słuszny

XD

• Ja pierd*le 1

Dokładnie napisałeś:

14:54:36: ja to pierdola : co za fart skurwysysnki

Jeśli to literówka i miało być "skurwysynski", to imo ban niesłuszny, jednak swoim cytatem wyżej:

"co za fart skurwysynki"

podkreśliłeś, że na czacie gry napisałeś po prostu o jedno "s" za dużo, więc osobiście interpretuję to jako obrazę i myślę, że Valeria podziela tę myśl.

Gdyby Valeria zastosowała się do regulaminu, a dokładniej do tego punktu:

•  * Obraza Administracji - ban 7 dni do bana permanentnego

wyszedłbyś na tym dużo gorzej, więc hamuj się na przyszłość 🙂

btw.

Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):file:///C:/Users/Michał/Desktop/XDDDDDDDDDDDD.png

to miał być żart? XD

• Lubię to! 2

''co za fart skurwysynki" podlega pod obrazę graczy, więc adminka miała prawo Cię zbanować

ban i tak już wygasł, chciałam Ci go skrócić od razu jak skarge napisałeś, ale za to:

.. tylko chodzi mi o to zeby adminka nie miała takiego kija w dupce

jednak postanowiłam nic nie robić, nawet bym za to dodała pare minutek do bana, ale mam dzisiaj dobry dzień 😉 

skargę odrzucam, na następny raz pisz skargi z kulturą, bez tekstów z podstawówki w stronę administracji

• Lubię to! 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• Haha 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...