Skocz do zawartości

    Zamknięty #65 Szybka Szóstka -> Luxyrie


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Dzisiaj Szybka Szóstka z naszą redaktorką -> @Luxyrie  Zapraszam do czytania!       ???   1. Sposób w jaki siebie opiszemy, może bardzo dużo o Nas powiedzieć. Dlatego zaczn

    BI18e3V.gif

     

    Dzisiaj Szybka Szóstka z naszą redaktorką -> @Luxyrie :D Zapraszam do czytania! :D 

     

     

    ???

     

    1. Sposób w jaki siebie opiszemy, może bardzo dużo o Nas powiedzieć. Dlatego zacznijmy od pytania: Kim jesteś? 

     

     Większość osób raczej mnie powinna znać/kojarzyć, ale i tak się przedstawię XD Jestem Sandra, mam 16 lat, mieszkam w stolicy (XD) województwa warmińsko-mazurskiego. Jako, iż opisywanie samej siebie nie idzie mi za dobrze, to dodam tylko tyle, że jestem szaloną osobą :P

     

    ???

     

    2. Bardzo dużo ludzi jest niezadowolonych z dotychczasowych osiągnięć. Za wszelką cenę chcą osiągnąć więcej. Nie zwracamy uwagi na to co mamy, tylko myślimy w jaki sposób zdobyć jeszcze więcej. Dlatego postanowiłam zadać Ci to pytanie: Czy jesteś z siebie dumny? Tak czy nie? Dlaczego? 

     

     Gdyby ktoś zadał mi takie pytanie pół roku temu to moja odpowiedź brzmiałaby, że nie jestem z siebie dumna..Ale od września dużo się pozmieniało w moim życiu, więc aktualnie mogę uznać, że jestem dumna z własnej osoby :D A to wszytko spowodowane jest tym, że zostałam wolontariuszką w Polskim Czerwonym Krzyżu i bardzo się cieszę, że mam możliwość uczenia się współpracy z innymi ludźmi, bardziej podszkolić swoją wiedzę na temat ratownictwa , no i "uczyć" dzieciaczki udzielania pierwszej pomocy ^^ Ale to nie jest jedyna rzecz, z której jestem dumna, również cieszy mnie to, że dostałam się do jednej z lepszych szkół, a mianowicie do szkoły chemicznej, gdzie jestem na profilu Technik Analityk z innowacją kosmetyczną ( a z moimi zdolnościami i wynikami w nauce, myślałam, że mogę sobie tylko pomarzyć o tym kierunku XD)  

     

    ???

     

    3. Dla jednych największym osiągnięciem jest awans w pracy po paru miesiącach ciężkiej roboty. Świadomość, że jesteś kimś ważnym w firmie. Dla innych jest to osiągnięcie szczęśliwej rodziny. Dzieci bawiące się na podwórku z kochającym mężem. Każdy człowiek jest inny, dlatego powiedz Nam: Z jakiego swojego dotychczasowego osiągnięcia jesteś najbardziej dumny? Dlaczego?  

     

     Najbardziej będę dumna, gdy uda mi się ukończyć szkołę z dość dobrymi wynikami, dostanę się na studia medyczne i zdam Kwalifikowaną Pierwszą Pomoc :P A jak na razie, chyba jestem za młoda, by stwierdzić, że jestem dumna z jakiegoś osiągnięcia, ponieważ mój punkt widzenia na życie może się jeszcze wielokrotnie zmienić i to co uważam teraz za "dobre" w przyszłości może się okazać, że jednak nie jest/nie było dla mnie odpowiednie :) 

    ???

     

    4. Mówią, że człowiek uczy się przez całe życie. Od urodzenia, aż do śmierci. Odpowiedz Nam : Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłaś do tej pory?

     

     Przez 16 lat mojego życia, nauczyłam się, że nie każdy jest taki "dobry" na jakiego wygląda, nie należy zbyt szybko przywiązywać się do pewnych osób i nie ufać pierwszej lepszej osobie. 

     

    ???

     

    5. Nawiązując do pytania wyżej. Przez całe życie uczymy się na własnych błędach. Często przez takie błędy tracimy coś na czym Nam bardzo zależy. Jest to potem bardzo ciężko odzyskać. 
    Pytanie dla Ciebie: Skoro uczymy się na własnych błędach to dlaczego boimy się je popełniać? Jeśli sparzymy dupę i to nas uświadomi, żeby „nie siadać na gorącym” to nie uważasz, że warto? 

     

    Żyjemy w XXI wieku, gdzie każdy dąży do perfekcji i chce pokazać innym, jaki on/ona nie jest dobry w tym czy, w tym.. Przez to ludzie boją się popełniać błędy, boją się "wyśmiania" przez środowisko, w którym żyją. Jak dla mnie takie podejście do życia jest bez sensowne, ale to tylko moja opinia na ten temat.  

     

    ???

     

    6. XXI w? Bardzo dużo ludzi boi się krytyki innych. Boimy się co o Nas powiedzą, w jaki sposób Nas ocenią. Dlatego na koniec mam do Ciebie takie pytanie: Czy potrafisz wskazać 3 sytuacje, kiedy nie zrobiłaś czegoś, bo obawiałeś się opinii otoczenia.

     

    Ciężko będzie mi wskazać takie sytuację. Od dłuższego czasu nie przejmuję się opinią/zdaniem innych osób, ponieważ wydaję mi się, że mogłoby mnie to w pewnym stopniu zniszczyć (?) Gdybym się obawiała opinii innych, to raczej nie robiła bym tego, co teraz robię. 

     

    ???

    `by @TOKSYNA

    • Lubię to! (+1) 4
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!