Skocz do zawartości

    Zamknięty #64 Szybka Szóstka -> R3M!K


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    6hvZV5G.gif

     

    W dzisiejszej Szybkiej Szóstce staruszek ?  @R3M!K Opiekun serwera DD2 :) 

     

    Zapraszam do czytania :) 

     

     

     

     

    1. Wszyscy mają problem już przy pierwszym pytaniu. Na początek opowiedz Nam kilka słów o sobie. Kim jesteś i jakim jesteś człowiekiem?

     

    Witam, nazywam się Remigiusz, w kwietniu ukończyłem 31 lat. Mieszkam na Śląsku w mieście Żory. Jestem Spokojnym opanowanym, starym ojcem dwóch małych chłopczyków (4latka i 1,5 roczku) oraz mężem pięknej żony :D . W CS-a gram sobie w wolnych chwilach (jak chłopaki śpią,bo inaczej to idzie cały dzień "Tato! chodź się z nami bawić"), żeby się trochę odprężyć od codzienności.

     


    2. Żaden człowiek nie urodził się idealny. Każdy z Nas popełnia błędy, jedni wyciągają z Nich wnioski, inni nie. Jak to mówią, człowiek uczy się na błędach. Czy jest w życiu coś, co uważasz za błąd i potrafisz wyciągnąć z tego jakieś wnioski? 

     

     

    Błędem moim życiowym jest to że nie zacząłem budowy domu 10 lat temu tylko teraz się za to biore jak już mam 30. na karku i mi się zaczyna nie chcieć.

     


    3. W życiu każdego człowieka pojawia się coś takiego jak 'szansa'. Niektórzy potrafią z niej skorzystać, inni nie. Opowiedz Nam, czy była w Twoim życiu jakaś szansa, której nie wykorzystałeś/aś i dlaczego tak się stało?

     

     

    Nie, akurat w moim życiu to żadnych wielkich szans nie było, jestem zwykłym szarym Polaczkiem nie wyróżniającym się z tłumu.

     


    4. Czy uprawiałeś/aś jakiś sport w swoim życiu? Jaki jest Twój ulubiony sport i dlaczego akurat ten? 

     

     

    Jako nastolatek grałem amatorsko w piłkę nożną w lokalnej drużynie bo mam całą rodzinę piłkarską z dziada pradziada. Do dziś patrze na mecze i interesuje się piłką.

     


    5. W dzisiejszych czasach pieniądze są Nam potrzebne do wszystkiego. Powiedz Nam, jakie znaczenie mają dla Ciebie pieniądze w życiu?

     

    Rzecz nabyta, trzeba je mieć żeby żyć i nie umrzeć z głodu,ale nie są najważniejsze.Chociaż czasem gadam ludziom w żartach "skoro pieniądze Wam szczęścia nie dają to dajcie je mnie" ;) 

     


    6. Jaki sens miałoby życie bez przyjaciół? Nie miałoby żadnego sensu. Jakie według Ciebie powinien mieć cechy prawdziwy przyjaciel? Czy masz takiego przyjaciela?

     

    Dla mnie przyjaciel to osoba,  która czy się wali czy się pali czy  tez ma inne zajęcie to jak go poproszę o rozmowę to poświęci mi minutkę i poradzi w tym co potrzebuję. Moim przyjacielem jest moja żona (tylko się nie śmiać :P ) i razem staramy się nawzajem wspierać. 

     

     

    • Lubię to! (+1) 5
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!