Jump to content
czajnikk

[AWP] czajnikk

3 posts in this topic

Recommended Posts

Imię: Radosław
Nick: czajnikk
Link do twojego profilu Steam: http://steamcommunity.com/id/czajnikk
Serwer: AWP Only
Doświadczenie w prowadzeniu serwera:
Co chciałbyś zmienić?: Głównie moimi piorytetami jako admin był porządek a teraz jako opiekun chciałbym bardziej zagrać z takiej strony bardziej reklamowej nie chodzi mi o wchodzenie na serwery i spamowanie tylko zachęcanie graczy do aktywności bo ostatnio niestety spadła.
Dlaczego ty?: Dlaczego ja? Mówiąc krótko i na temat jednymi z powodów są : zainteresowanie się serwerem , całkiem duże doświadczenie , całkiem dobrze się dogaduję z graczami.
Kilka zdań o sobie: Cześć mam na imię Radosław. Mam 16 lat. Moimi zainteresowaniami są dokładniej: kuchnia molekularna , downhill. Krótko opisując mnie z charakteru jestem lekko rozgarniętą osobą , ale każdemu się zdarza ogólnie jestem spokojny , ale jeżeli ktoś mnie wyprowadzi z równowagi co często się nie zdarza mogę się czasami wydrzeć na kogoś. Wracając do moich zainteresowań rozwinę je wam. Kuchnia molekularna również kuchnia kreatywna rodzaj kuchni wykorzystujący wiedzę naukową na temat gotowania. DownHill (DH, po polsku "zjazd") – jedna z ekstremalnych odmian kolarstwa górskiego.
Czy masz możliwość wspierania serwera finansowo? (tak/nie):
Czy spełniasz wymagania? (tak/nie): W większości tak , lecz będę się starał nadrobić.
Kontakt: TS3 , Discord , Steam 

Wymagania:

- min. 17 lat; ✖

- min. 1 miesiąc jako admin; ✖

- min. 30h na serwerze;  ✔ 

- brak konfliktów z graczami oraz adminami; ✔ 

- brak ostrzeżeń na forum;  ✔ 

- umiejętność posługiwania się SourceBans;  ✔ 

- min. 2 miesiące od rejestracji na forum; ✖

- aktywność na forum i serwerze.  ✔

• Lubię to! 1

Fajnie, że się starasz i wbijasz godziny, ale jesteś z nami za krótko. Daj się każdemu poznać, poczekaj chodziaż  te 2 miesiące :) 

Na ten moment odrzucam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało odrzucone.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...