Skocz do zawartości

    Zamknięty Mocny Full #14


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Dzisiaj Mocny Full z żeńską załogą   @Tosiaa^^ & @Luxyrie & @Gunia. -> Zapraszam do czytania!     ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   1. Opisz siebie

    @Luxyrie kłamstwo!

    CRUbTmw.gif

     

    Dzisiaj Mocny Full z żeńską załogą :D  @Tosiaa^^ & @Luxyrie & @Gunia. -> Zapraszam do czytania! :) 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    1. Opisz siebie w 3 zdaniach.

     

    @Tosiaa^^: Jestem hmm... Pełna radości, poczucia humoru, z dystansem do siebie kobietką.

     

    @Gunia.: Jestem osobą, która z reguły najpierw coś mówi, a potem myśli przez co nierzadko mam problemy. Często się obrażam, nawet bez powodu, ot taki charakterek. Przy tym jestem dość często nieśmiała, a jednocześnie śmiała, zależy z kim mam do czynienia... Ogólnie lubię zaczepiać ludzi, ale nie lubię jak mnie zaczepiają. 

     

    @Luxyrie: Opisywanie siebie jest chyba najtrudniejsze... Ale jestem Sandra, jak większość osób już raczej wie xD od 19.04.2020 znowu jako redaktor csk :D

     

     

    2. Czego z przeszłości najbardziej Ci brakuje?

     

    @Tosiaa^^: Czasów szkoły , niektórych osób  i wiele innych rzeczy których nie da się opisać.

     

    @Gunia.: Tego, że kiedyś niczym się nie przejmowałam, a teraz przejmuję aż za bardzo.

     

    @Luxyrie: Zostawię to dla siebie :)

     

     

    3. Jak myślisz jakim rodzicem będziesz? Tym bardziej wyluzowanym czy tym co trzyma rygor w domu?

     

    @Tosiaa^^: Zdecydowanie tym bardziej wyluzowanym , chociaż do pewnych granic.

     

    @Gunia.: Na razie jestem święcie przekonana, że nie chce mieć dzieci. Może mi się to odwidzi za jakiś czas, któż to wie, czas pokaże... Na razie nie wyobrażam sobie poświęcać komuś całego dnia. Ale jakbym już jednak miała zostać mamą, to myślę, że nie raz dałabym popalić tym swoim dzieciakom, ale ogólnie byłabym dobrą i w miarę wyluzowaną matką. 

     

    @Luxyrie: Wydaje mi się, ze raczej tak po środku, ponieważ zbyt wyluzowanym rodzicem nie można być, bo dziecko będzie sobie za dużo pozwalało, a z kolei trzymanie rygoru cały czas może wpłynąć po pewnym czasie na stosunki pomiędzy rodzicem a dzieckiem 

     

     

    4. Jakie masz przezwisko i dlaczego?

     

    @Tosiaa^^: Tosia, było Antosia od nazwiska ale ktoś stwierdził, że Antosia jest za długie i pozostało Tosia.

     

    @Gunia.: Gunia. Od imienia "Agnieszka - Agunia". ;) 

     

    @Luxyrie: Nie mam żadnego przezwiska :(

     

     

    5. Czego najbardziej brakuję Ci w tym momencie Twoje życia.

     

    @Tosiaa^^: Bliskiej mi osoby ..

     

    @Gunia.: Niektórych ludzi.

     

    @Luxyrie: Na ten moment niczego :)

     

     

    6. Ulubiona potrawa? Daj przepis :D 

     

    @Tosiaa^^: Hmm jest ich kilka  ale na ten moment -> sałatka gyros z kapusty pekińskiej *.* sądzę, że każdy może zrobić ją na swój sposób ale np. można tak : https://www.przyslijprzepis.pl/przepis/salatka-gyros-warstwowa-13 

     

    @Gunia.: Devolaille z masełkiem. Tutaj nie potrzeba przepisu.

     

    @Luxyrie: Nie mam.

     

     

    7. Co dla Ciebie oznaczy słowo "przyjaźń", wierzysz w przyjaźń z płcią przeciwną?

     

    @Tosiaa^^: Przyjaźń jednym słowem druga połowa mnie która wie o mnie wszystko potrafi pomóc potrafi być ktoś taki kto po prostu zawsze jest bez względu na okoliczności , a ja wierze w przyjaźń z płcią przeciwną tylko trzeba chcieć i umieć mieć taką przyjaźń.

     

    @Gunia.: Przyjaźń oznacza dla mnie, że mogę na kogoś liczyć w tych lepszych i gorszych momentach mojego życia. Oczywiście, że wierzę. Sama kiedyś przyjaźniłam się z pewnym chłopakiem.

     

    @Luxyrie: Dla mnie przyjaźń to wspólne zaufanie do siebie, wpieranie się na wzajem itp. Oczywiście, że wierzę w przyjaźń z płcią przeciwną :P

     

     

    8. Czy jest książka, która w jakimś stopniu wpłynęła na Twoje życie i dlaczego?

     

    @Tosiaa^^: Nie specjalnie , za dużo nie czytam ale jak już to romanse itp  więc one zbytnio nie mają jak wpłynąć na moje życie no chyba że to drugie życie wiadomo jakie hahaha.

     

    @Gunia.: Przyznam się bez bicia, że nie czytam. 

     

    @Luxyrie: Nie jestem osoba, która czyta książki niestety.

     

     

    9. Gdybyś mogła żyć wiecznie, co byś teraz robiła?

     

    @Tosiaa^^: Podróżowała , spełniała wszystkie swoje  marzenia i odkrywała świat na nowo nie przejmowała bym się że czegoś nie zdążę  zrobić.

     

    @Gunia.: Nie wiem, nie chciałabym żyć wiecznie.

     

     @Luxyrie: Hmm.. nie wiem. 

     

     

    10. Gdybyś nagle musiała zacząć pracować w jak najgorszej dla siebie pracy, to jaki zawód byś wykonywała?

     

    @Tosiaa^^: Lekarz - nie potrafiła bym np komuś powiedzieć ze ktoś odszedł bo się nie udało  albo przeprowadzić ciężką operacje , a w szczególności patomorfolog ten co się zajmuje np sekcją zwłok.

     

    @Gunia.: Nie ma gorszej czy lepszej pracy, każda jest po coś. Problem jest w tym, że jedni mają lżejszą, a drudzy cięższą pracę. Prawdę mówiąc, nie wiem w jakim zawodzie bym się nie czuła dobrze. 

     

    @Luxyrie: Praca to praca, dla mnie nie ma czegoś takiego jak gorsza czy lepsza. 

     

     

     

    11. Co jest Twoim największym atutem?

     

    @Tosiaa^^: Poczucie humoru ;D radość jaka tryska od mnie :P

     

    @Gunia.: Nie wiem, ciężko stwierdzić.

     

    @Luxyrie: Psychologiczne podejście do ludzi xD

     

     

     

    12. Jaka była najdziwniejsza, najbardziej niewytłumaczalna rzecz jaką do tej pory widziałaś?

     

    @Tosiaa^^: Będzie to trochę fuuu, ale jechałam z pracy o 6 rano i widziałam mężczyznę siedzącego na środku chodnika na płytach takich do robienia krawężnika ,który się wypróżniał a potem wstał i poszedł WTF ?! XD

     

    @Gunia.: Nic mi nie przychodzi do głowy, więc chyba taka rzecz jeszcze przede mną. 

     

    @Luxyrie: Ohoo dużo tego, ale z tego co mi wiadomo o takich rzeczach się nie opowiada, więc zostawię to dla siebie.

     

     

     

    13. Gdybyś mogła zostać zwierzątkiem to jakim byś się stała?

     

    @Tosiaa^^: Kotem :D była bym słodka niewinna każdy by robił słodkie oczka na mój widok a kiedy bym chciała pokazała bym pazur :P

     

    @Gunia.: Chomikiem. Są słodkie.


    @Luxyrie: Gołębiem,  bym srała na wszystko xDD

     

     

     

    14. Czy masz jakieś blizny i jaka historia się za nią/nimi kryje?

     

     

    @Tosiaa^^: Tak , taką małą szramę na łuku brwiowym bo walnęłam jak byłam mała w kaloryfer xD

     

    @Gunia.: Mam prawie przy łokciu bliznę wyglądającą jak "Y" i na brzuchu. A historia pierwszej jest taka, że kiedyś z kolegą zrywaliśmy jabłka na drzewie i tak na nim zawisłam akurat w tym miejscu, no i musiałam mieć tam zszywane, stąd ta blizna. A druga to przez brata i kogoś tam jeszcze, którzy na mnie wskoczyli i poleciałam, przy czym uderzyłam tak jakoś, że też musiałam mieć zszywane w tym przypadku na brzuchu.

     

    @Luxyrie: W wieku 5 lat siostra robiła mi zdjęcia z psem, który w tedy był większy ode mnie xD i za mocno się przytuliłam do pieska i mnie kurde ugryzł :(  No i tak se mam małą bliznę na twarzy.

     

     

     

    15. Wakacje MARZEŃ! - > opisz je.

     

    @Tosiaa^^: Majorka , 3 słowa które opiszą te wakacje : Morze plaża driny :D 

     

    @Gunia.: Ogólnie to zawsze marzyłam by pojechać do Hiszpanii w wakacje lub do Bułgarii. Ale w sumie to wiele mi nie trzeba, wystarczy tak gdzieś około 30 stopni, basen i tyle. :D 

     

    @Luxyrie: Słoneczne wakacje spędzane w gronie najbliższych osób nieważne gdzie :D 

     

    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 9 miesięcy później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!