Jump to content
TOKSYNA

#61 Szybka Sz贸stka -> Klaaudiaa ; >

5 posts in this topic

Recommended Posts

by38rPi.png

W dzisiejszej Szybkiej Sz贸stce ->聽@Klaaudiaa ; >

ZAPRASZAM DO CZYTANIA 馃槅

1. Spos贸b w jaki siebie opiszemy, mo偶e bardzo du偶o o Nas powiedzie膰. Dlatego zacznijmy od pytania: Kim jeste艣?聽

聽Hmm... nic szczeg贸lnego ;) . ''Normalna'' dziewczyna :D, mieszkam w Zamo艣ciu, mam dwie c贸rki, narzeczonego :D聽.聽Nied艂ugo sko艅cz臋 25 lat ;)

2. Bardzo du偶o ludzi jest niezadowolonych z dotychczasowych osi膮gni臋膰. Za wszelk膮 cen臋 chc膮 osi膮gn膮膰 wi臋cej. Nie zwracamy uwagi na to co mamy, tylko my艣limy w jaki spos贸b zdoby膰 jeszcze wi臋cej. Dlatego postanowi艂am zada膰 Ci to pytanie: Czy jeste艣 z siebie dumny? Tak czy nie? Dlaczego?聽

聽I tak i nie. W 偶yciu troszk臋 narozrabia艂am i gdybym mog艂a tylko cofn膮膰 czas- zrobi艂abym to ;) . A jestem, bo wydaj臋 mi si臋, 偶e bardzo mocno si臋 staram naprawi膰 w艂a艣nie te b艂臋dy co kiedy艣 pope艂ni艂am i ca艂kiem nie藕le mi idzie.

3. Dla jednych najwi臋kszym osi膮gni臋ciem jest awans w pracy po paru miesi膮cach ci臋偶kiej roboty. 艢wiadomo艣膰, 偶e jeste艣 kim艣 wa偶nym w firmie. Dla innych jest to osi膮gni臋cie szcz臋艣liwej rodziny. Dzieci bawi膮ce si臋 na podw贸rku z kochaj膮cym m臋偶em. Ka偶dy cz艂owiek jest inny, dlatego powiedz Nam: Z jakiego swojego dotychczasowego osi膮gni臋cia jeste艣 najbardziej dumny? Dlaczego?聽

聽聽My艣l臋, 偶e najbardziej z moich dzieci ;) naprawd臋 rosn膮 na super dziewczyny i bardzo jestem z nich dumna. :)

4. M贸wi膮, 偶e cz艂owiek uczy si臋 przez ca艂e 偶ycie. Od urodzenia, a偶 do 艣mierci. Odpowiedz Nam : Co jest najwa偶niejsz膮 rzecz膮, jakiej si臋 nauczy艂a艣 do tej pory?

聽Hm...Tego, 偶e mimo wszystko, nie wolno si臋 poddawa膰 i walczy膰 o to co kochamy. Nie koniecznie o ludzi, ale np. jakie艣 swoje marzenia itd. Nie wolno si臋 poddawa膰 i ju偶 ??

5. Nawi膮zuj膮c do pytania wy偶ej. Przez ca艂e 偶ycie uczymy si臋 na w艂asnych b艂臋dach. Cz臋sto przez takie b艂臋dy tracimy co艣 na czym Nam bardzo zale偶y. Jest to potem bardzo ci臋偶ko odzyska膰.聽
Pytanie dla Ciebie: Skoro uczymy si臋 na w艂asnych b艂臋dach to dlaczego boimy si臋 je pope艂nia膰? Je艣li sparzymy dup臋 i to nas u艣wiadomi, 偶eby 鈥瀗ie siada膰 na gor膮cym鈥 to nie uwa偶asz, 偶e warto?聽

聽聽Jasne, 偶e warto ! Ja tak ucz臋 swoje dzieci. Je艣li chc膮 np. wej艣膰 po 艣lizgawce a nie po drabince i dopiero z niej zjecha膰, to prosz臋. Wejd膮 na ni膮, po艣lizgn膮 si臋 i np.(nie daj Bo偶e) rozetn膮 sobie warg臋... to naucz膮 si臋, 偶e mama jednak taka z艂a nie jest, bo mia艂a racj臋 :P

6. XXI W -> Bardzo du偶o ludzi boi si臋 krytyki innych. Boimy si臋 co o Nas powiedz膮, w jaki spos贸b Nas oceni膮. Dlatego na koniec mam do Ciebie takie pytanie: Czy potrafisz wskaza膰 3 sytuacje, kiedy nie zrobi艂a艣 czego艣, bo obawia艂e艣 si臋 opinii otoczenia.

Chyba nie by艂o takiej sytuacji. Nigdy nie patrze na to inny powiedz膮, jestem zdania, 偶e to moje 偶ycie i robi臋 co chce :) opinia innych ma艂o mnie interesuje :)

• Lubie to 4
  • + rep 2

Mieszkasz w Zamo艣ciu.. to dlatego Ci臋 sk膮d艣 kojarze xD
+rep

• Haha 1

Posted (edited)

@TOKSYNA GJ +1 ;)

Edited by Lipny
  • Dzi臋ki 1

@TOKSYNA GJ +1 :)

• Haha 1

@TOKSYNA聽Very Good Job ! Fajnie si臋 to czyta 鉂わ笍