Skocz do zawartości

    Zamknięty #61 Szybka Szóstka -> Klaaudiaa ; >


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    W dzisiejszej Szybkiej Szóstce -> @Klaaudiaa ; >   ZAPRASZAM DO CZYTANIA ?     1. Sposób w jaki siebie opiszemy, może bardzo dużo o Nas powiedzieć. Dlatego zacznijmy od

    Mieszkasz w Zamościu.. to dlatego Cię skądś kojarze xD +rep

    @TOKSYNA GJ +1

    by38rPi.png

     

    W dzisiejszej Szybkiej Szóstce -> @Klaaudiaa ; >

     

    ZAPRASZAM DO CZYTANIA ?

     

     

    1. Sposób w jaki siebie opiszemy, może bardzo dużo o Nas powiedzieć. Dlatego zacznijmy od pytania: Kim jesteś? 

     

     Hmm... nic szczególnego ;) . ''Normalna'' dziewczyna :D, mieszkam w Zamościu, mam dwie córki, narzeczonego :D . Niedługo skończę 25 lat ;) 

     

    2. Bardzo dużo ludzi jest niezadowolonych z dotychczasowych osiągnięć. Za wszelką cenę chcą osiągnąć więcej. Nie zwracamy uwagi na to co mamy, tylko myślimy w jaki sposób zdobyć jeszcze więcej. Dlatego postanowiłam zadać Ci to pytanie: Czy jesteś z siebie dumny? Tak czy nie? Dlaczego? 

     

     I tak i nie. W życiu troszkę narozrabiałam i gdybym mogła tylko cofnąć czas- zrobiłabym to ;) . A jestem, bo wydaję mi się, że bardzo mocno się staram naprawić właśnie te błędy co kiedyś popełniłam i całkiem nieźle mi idzie.

     

    3. Dla jednych największym osiągnięciem jest awans w pracy po paru miesiącach ciężkiej roboty. Świadomość, że jesteś kimś ważnym w firmie. Dla innych jest to osiągnięcie szczęśliwej rodziny. Dzieci bawiące się na podwórku z kochającym mężem. Każdy człowiek jest inny, dlatego powiedz Nam: Z jakiego swojego dotychczasowego osiągnięcia jesteś najbardziej dumny? Dlaczego? 

     

      Myślę, że najbardziej z moich dzieci ;) naprawdę rosną na super dziewczyny i bardzo jestem z nich dumna. :) 

     

    4. Mówią, że człowiek uczy się przez całe życie. Od urodzenia, aż do śmierci. Odpowiedz Nam : Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłaś do tej pory?

     

     Hm...Tego, że mimo wszystko, nie wolno się poddawać i walczyć o to co kochamy. Nie koniecznie o ludzi, ale np. jakieś swoje marzenia itd. Nie wolno się poddawać i już ??

     

    5. Nawiązując do pytania wyżej. Przez całe życie uczymy się na własnych błędach. Często przez takie błędy tracimy coś na czym Nam bardzo zależy. Jest to potem bardzo ciężko odzyskać. 
    Pytanie dla Ciebie: Skoro uczymy się na własnych błędach to dlaczego boimy się je popełniać? Jeśli sparzymy dupę i to nas uświadomi, żeby „nie siadać na gorącym” to nie uważasz, że warto? 

     

      Jasne, że warto ! Ja tak uczę swoje dzieci. Jeśli chcą np. wejść po ślizgawce a nie po drabince i dopiero z niej zjechać, to proszę. Wejdą na nią, poślizgną się i np.(nie daj Boże) rozetną sobie wargę... to nauczą się, że mama jednak taka zła nie jest, bo miała rację :P

     

    6. XXI W -> Bardzo dużo ludzi boi się krytyki innych. Boimy się co o Nas powiedzą, w jaki sposób Nas ocenią. Dlatego na koniec mam do Ciebie takie pytanie: Czy potrafisz wskazać 3 sytuacje, kiedy nie zrobiłaś czegoś, bo obawiałeś się opinii otoczenia.

     

    Chyba nie było takiej sytuacji. Nigdy nie patrze na to inny powiedzą, jestem zdania, że to moje życie i robię co chce :) opinia innych mało mnie interesuje :)

    • Lubię to! (+1) 4
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Edytowane przez Lipny
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!