Skocz do zawartości

    Zamknięty #60 Szybka Szóstka -> KiciA<3


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    PPLEZmY.png

     

    W dzisiejszej Szybkiej Szóstce świeżo upieczona Pani OP serwera PB -> @KiciA<3 :D 

     

     

     

    1. Każdy ma problem z opisaniem własnej osobowości. Ale liczę, że z Tobą będzie inaczej :)

    Opowiedz Nam trochę o sobie. Kim jesteś?

     

     

     Witam jestem Paulina znacie mnie pod nickiem "KiciA".

     

    2. Jakie są Twoje słabe i mocne strony charakteru? 

     

     

     Moje słabe strony charakteru, to szybkie denerwowanie się na ludzi haha :D Jak to powiedział pewien gość, a mocną stroną jest cierpliwość do robienia różnych małych ozdób. 

     

    3. W życiu zawsze uczono Nas, aby konsekwentnie dążyć do wyznaczonego przez siebie celu. Czy jesteś osobą konsekwentną? Potrafisz osiągnąć swój cel? Czy postawiłaś/eś sobie jakiś cel w życiu i do niego aktualnie dążysz? 

     

     

     Każdy ma jakiś cel w życiu i dąży do niego w jakiś sposób, ja swój cel już mam i myślę że niedługo go spełnię. A czy konsekwentnie do niego doszłam? Sama nie wiem :) 

     

    4. Jak trafiłaś/eś na CSKatowice.com? Poznajmy Twoją historię :) 

     

     

     Moja historia dołączenia do Cskatowice jest przez pewną osobę jak nie przez dwie pewne osóbki^^ .Po prostu, którego dnia zaproszono mnie na serwer DD2, a potem dowiedziałam się że jest tu także PB na którym aktualnie jestem adminem:) i tak potem weszłam na ts3 oraz poznałam wiele fajnych ludzi.

     

    5. W dzisiejszych czasach jest faza na bycie fit. Jeśli chodzi o płeć żeńską, często tracą głowę i prześcigają się żeby jedna była lepsza od drugiej. Co myślisz o takim zachowaniu wśród kobiet?

     

     

     Moim zdaniem bycie fit jest dobre, jesz zdrowo, pijesz dużo wody itp, ale niektórzy ludzie myślą że są lepsi od innych. Bo co ? Bo są fit! A co to zmienia?  Każdy je jak chce i każdy robi ze swoim ciałem co chce??.Chodź sama próbuję jeść zdrowo oraz pić dużo wody to nie czuję się lepsza od innych.

     

    6. Mamy wiele rodzajów kuchni na świecie... Od Polskiej, Chińskiej, po Włoską itd... Jaka kuchnia jest Twoim zdaniem najlepsza? Jakie jest Twoje ulubione danie? Czy lubisz gotować?  

     

     

    Najlepszej kuchni nie mam jakoś, ale uwielbiam czerwony barszcz z uszkami oraz pizze Margherite. Gotować lubię samemu jak mi się nikt do niczego nie wtrąca:D 

     

    `by @TOKSYNA

    • Lubię to! (+1) 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!