Jump to content
Sign in to follow this  
Pozytywna

Nowy wygląd! [PB]

15 posts in this topic

Recommended Posts

Heeeej. Przychodze do was z propozycją, dla mnie ważna :giggle: 
Aby do markerów i kos do każdego modelu dodać jeszcze jeden kolor ich, mianowicie -  różowy.
Niebieski jest, czerwony jest, żółty jest a różowy gdzie? 😕 Typowo kobiecy, zakładam się, że nie tylko kobietki będą latać z różową kosą!
Ja musze miec wszystko różowe :D
To jak? Wam to nic nie zmienia a ja bede zadowolona :glasses-cool:

Ps. Prosze się nie śmiać bo coś czuje że bedzie duzo rekacji HAHA :<

@CZARODZIEJ BABA ty pipo :<
@CZARODZIEJ BABA A już myslalam

• Haha 4
  • Speszony 1

Heeej.

A może być dla mnie jeszcze kolor melanż? :D
Z melanżową kosą każdy by latał

Melanż zawsze musi być.

PS. Dla mnie to ważne!

@Pozytywna przecież się nie zaśmiałem.

17 minut temu, Pozytywna napisał:

Heeeej. Przychodze do was z propozycją, dla mnie ważna :giggle: 
Aby do markerów i kos do każdego modelu dodać jeszcze jeden kolor ich, mianowicie -  różowy.
Niebieski jest, czerwony jest, żółty jest a różowy gdzie? 😕 Typowo kobiecy, zakładam się, że nie tylko kobietki będą latać z różową kosą!
Ja musze miec wszystko różowe :D
To jak? Wam to nic nie zmienia a ja bede zadowolona :glasses-cool:

Ps. Prosze się nie śmiać bo coś czuje że bedzie duzo rekacji HAHA :<

Same bronie zabieraja fps a jak beda kolory to nonsteamy grac nie beda bo miec lagi ;/

To moja subiektywna opinia

4 minuty temu, Hesz3K napisał:

Same bronie zabieraja fps a jak beda kolory to nonsteamy grac nie beda bo miec lagi ;/

Przecież od samego poczatku sa kolory.  Zmieńcie czerwony na rozowy lol i po problemie. na to samo wyjdzie

kolor niebieski = Ct Kolor czerwony =tt

zloty marker jest do wyboro dodatkowo badz jak ktos nie zna takiej komendy jak /marker. ja jestem na nie PB i tak jest juz zawalony i wiekszosc graczy ma duzy spadek fps

• + rep 3
By CZARODZIEJ BABA,

Jak by nie było tych śmiesznych modeli markerów, które pierwszy raz na oczy widzę i zasłaniają pół ekranu, to może i by nie było spadków fps.

37 minut temu, DavidM napisał:

kolor niebieski = Ct Kolor czerwony =tt

zloty marker jest do wyboro dodatkowo badz jak ktos nie zna takiej komendy jak /marker. ja jestem na nie PB i tak jest juz zawalony i wiekszosc graczy ma duzy spadek fps

Dobrze tutaj Dawid wytłumaczył. Jak dla mnie zbędny dodatek. Na nie

A ty musisz wszystko dopasowywac do CT, TT?
Masz różne modele, różne kosy i różne kolory. Po co dopasowujesz to do CT/TT?
Cąły cs ma byc niebiesko czerwony bo CT jest niebieskie a TT czerwone?X D

MAcie spadki fpsów to może wywalcie niepotrzebne gówna które są niepotrzebne.
A może nie chcesz dodac bo nie macie murzyna od tego który wam to zrobi :<

• Lubie to 1
  • Haha 1
By DavidM,

ja swoja ocene wyjasnilem a co do murzynow to o nich sie nie martw mamy ich :D

Nie ma sensu obciążać serwera przez jeden dodatkowy kolorek. Dawid dobrze to wyjaśnił, serwer jest już dość obciążony i nie warto obciążać go bardziej dla różowego kolorku 

Ale czym ty go chcesz obciążaćXD Jakbyście modele nowe dodali to już bardziej byscie go obciazyli. Ale kolor? Przecież nic takiego sie nie stanie, żadnych spadkow fpsow nie bedzie.
Moglibyście sie tym chociaz wyroznic bo nie widzialam na zadnym serwerze takiego pomyslu :)
BArdziej chce posluchac @Ogen Dogen @cajmert @Waterovsky którzy to ogarniaja, niż opiekunów którzy są nastawieni na NIE i beda decydowac jak guru @DavidM

• Haha 1

Nowy kolor = nowy model, poza tym... Ja tutaj nie robię już za murzyna i też jestem nastawiony na NIE :D

• + rep 5

27 minut temu, Pozytywna napisał:

Ale czym ty go chcesz obciążaćXD Jakbyście modele nowe dodali to już bardziej byscie go obciazyli. Ale kolor? Przecież nic takiego sie nie stanie, żadnych spadkow fpsow nie bedzie.
Moglibyście sie tym chociaz wyroznic bo nie widzialam na zadnym serwerze takiego pomyslu :)
BArdziej chce posluchac @Ogen Dogen @cajmert @Waterovsky którzy to ogarniaja, niż opiekunów którzy są nastawieni na NIE i beda decydowac jak guru @DavidM

2 godziny temu, Veegaz napisał:

Nie ma sensu obciążać serwera przez jeden dodatkowy kolorek. Dawid dobrze to wyjaśnił, serwer jest już dość obciążony i nie warto obciążać go bardziej dla różowego kolorku 

5 godzin temu, Hesz3K napisał:

Serwer nie jest przeciążony, tylko to ludzie mają komputery, które nie radzą sobie z 20 letnią grą ;)

• + rep 1
By CZARODZIEJ BABA,

Argument, że serwer jest przeciążony jest tak samo śmieszny jak ludzie, którzy go stosują i jednocześnie są odpowiedzialne za dodanie jeszcze bardziej zbędnych modeli, pluginów, itp. xD

Widac brak poparcia dla pomyslu

Dobra, do zamkniecia.
Już nic od was nie chce XD

• Haha 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...