Jump to content
Smooku

Podanie BL Smooku

13 posts in this topic

Recommended Posts

Nick: Smooku
Staż w CS
Umiejętność rozpoznawania cheatera: wh, aim, sh ogólnie esp, skrypty itp. itd.
Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N Tak
Czy rozpisujesz demka CSGO ?(T/N Nie, miałem nigdy styczności, ale mogę się doszkolić
Czy spełniasz wymagania ?(T/N):T
Doświadczenie
Dlaczego Ty
Imię: Maciek
Kontakt: (steam, gg) https://steamcommunity.com/id/SeconDaKaLife/ / 37640320
Twój SteamID: STEAM_ID: STEAM_0:1:79421963

Myślę że można dać szansę. Jeszcze jeden BL do kolekcji się przyda to na pewno 😊 szybsze sprawdzanie = zadowolony gracz 😎

Ja jestem na tak 
@CZARODZIEJ BABA mojej kolekcji :giggle:

troche krótko u nas jesteś, ale jeżeli chłopaki z bl nie będą mieli nic przeciwko to czemu nie, każda pomoc sie przyda :D

tylko dajcie mu demko jakieś może do rozpisania @CZARODZIEJ BABA @Veegaz

• + rep 1

2 godziny temu, CZARODZIEJ BABA napisał:

Cześć.

Łap demko i wiesz co robic. 

Gracz: terq
2:40 zaczyna
https://www73.zippyshare.com/v/wZKjTotQ/file.html

@Pozytywna do jakiej kolekcji, pokemonie?

2:40 - możliwa konfiguracja wspomagaczy
3:00 - widzi, że jest dwóch nacelowanie nie pierwszego, modelowo

3:20 - wychodzi na środek idealnie wcelowany w typa przy drzwiach, z pozoru nie wygląda nieczysto, ale na spowolnieniu widać, że musiał wiedzieć że on tam stoi

5:33 - Idealnie wcelowany w typa w piachu

5:40 - jako jedyny wie, że na pewno jest tam jeszcze jeden tt, nie odpuszcza

9:25 -  ładnie na smooke'u

9:53 - modelowo 

11:05 - cały czas celownik podąża za modelem, do końca (słuch boga?)

11:28 - awp kill na smooke'u, nie było widać modelu

//Piec

Myślę że wystarczy, a jeżeli nie to jutro po pracy rozpiszę do końca.

Demko z pb ogarnę jutro bo dopiero teraz po około godzinie udało mi się modele ogarnąć bo był problem z odtworzeniem demka, co nie wrzuciłem brakującego pliku .mdl to za chwile brakowało innego. A spać też muszę, bo obudziłem się i zobaczyłem ze odpowiedzieliście na podanie ;)

Pomyśl jeszcze nad całokształtem.

Chciałbym zobaczyć podsumowanie demka i kompletny werdykt.
Podpowiem, żebyś teraz już nie sugerował się wh, tylko własnymi przemyśleniami.
Pozdrawiam.

@Smooku

19 godzin temu, Smooku napisał:

2:40 - możliwa konfiguracja wspomagaczy
3:00 - widzi, że jest dwóch nacelowanie nie pierwszego, modelowo

3:20 - wychodzi na środek idealnie wcelowany w typa przy drzwiach, z pozoru nie wygląda nieczysto, ale na spowolnieniu widać, że musiał wiedzieć że on tam stoi

5:33 - Idealnie wcelowany w typa w piachu

5:40 - jako jedyny wie, że na pewno jest tam jeszcze jeden tt, nie odpuszcza

9:25 -  ładnie na smooke'u

9:53 - modelowo 

11:05 - cały czas celownik podąża za modelem, do końca (słuch boga?)

11:28 - awp kill na smooke'u, nie było widać modelu

30 minut temu, Smooku napisał:

2:58 - Dostał info, ze tt weszło galą, dlatego ostrożnie wychyla ze środka i patrzy górnego trupa/ czysto

3:18 - sprawdza kwadrat i zauważa gościa przy drzwiach do anarchii/ nic nadzwyczajnego
3:39 - miał info od teamu, ze tt w dolnym trupie jest/ czysto

4:08 - wyjście na bs, widział głowe tt za murkiem w strefie bs/ czyste

5:32 - czyste wyjście i strzał, dalej cala akcja też czysto

6:03 - skan komin, cieżko stwierdzić, ale ja uważam że fat, to jest czesty skan na BS B./ czysto

9:24 - skanuje na res tt, ale wie ze gościu jest w okolicy zielonego, bo strzela się z tym z dolnego trupa/ clear

9:48 - podchodzi do drzwi, ale zatrzymuje się bo tt go zauważyli i zaczęli skanować, po cichu wychyla/ nic podejrzanego

10:56-11:15 - słyszy tt, później dostaje info, wychyla lekko na bs, widzi i słyszy cały czas tt/ czysto

12:45 - strzela z awp przez bramę i smooke'a. Ale akcja czysta bo modele prześwitują przez dym.
15:45 - dziwne, że nie zabił gościa w rogu, strzelił odruchowo, a później jak by się przestraszył (myślał, że halucynka)

Dlaczego te dwie rozpiski, aż tak się od siebie różnią?
Omijasz też ważne momenty, nie wiem czy celowo, czy nie, ale jak masz wątpliwości, to opisz jak to według Ciebie wygląda, a nie strzelaj, że czysto, że wszystko widzi i słyszy, bo tak nie jest.

38 minut temu, Smooku napisał:

Dalej nie ma nawet co patrzeć,

Skąd wiesz, czy akurat dalej się nie zdradzi?

Jeśli chcesz, to masz jeszcze czas, żeby ewentualnie przemyśleć te rozbieżności i jak będzie trzeba to coś poprawić.

Wkrótce, damy Ci odpowiedź.

• Dzięki 1

A więc od nowa, na spokojnie.

Demka obejrzane dwa razy. Pierwszy z wh, drugi  bez wh i wtedy oceniałem.

22 godziny temu, Veegaz napisał:

1:28 - nie widzi przeciwnika, dopiero po wychyleniu celuje./ czysto

1:45 - normalny rush/granat na farcie?/ czysto

2:56 - dobrze wiedział, że ruda tam jest/ normalne zachowanie

5:10 - widzi i słyszy tt, czeka z jednej strony jakby wiedział gdzie wyjdzie +/-

9:35 - wie, że jest co najmniej dwóch tt / słyszał obydwu, czysto

11:06 - słyszy szczekanie psa, mógł zorientować się, że jest pod wagonem/ czysto

14:05 - czysto

15:42 - to ładnie się minęli/ czysto

15:46 - prawdopodobnie słyszał tupnięcie jak ct spad z drabinki/ czysto

17:17 - było słychać że biegnie/ czysto

Podsumowując, gracz jest czysty, ma dwie akcje na farcie, ale nie są one spowodowane graniem na wspomagaczach, widać, że zna mapę i wie gdzie się ustawiać.

Pozostałe rozpisane akcje są w 100% czyste, miałem kilka wątpliwości, ale po obejrzeniu rozpisanych czasów w spowolnieniu oraz z perspektywy osoby zabitej rozwiały się na wietrze..

Gracz jest niewinny, nie używał wspomagaczy.

21 godzin temu, CZARODZIEJ BABA napisał:

2:58 - Dostał info, ze tt weszło galą, dlatego ostrożnie wychyla ze środka i patrzy górnego trupa/ czysto

3:18 - sprawdza kwadrat i zauważa gościa przy drzwiach do anarchii/ nic nadzwyczajnego
3:39 - miał info od teamu, ze tt w dolnym trupie jest/ czysto

4:08 - wyjście na bs, widział głowe tt za murkiem w strefie bs/ czyste

5:32 - czyste wyjście i strzał, dalej cala akcja też czysto

6:03 - skan komin, cieżko stwierdzić, ale ja uważam że fat, to jest czesty skan na BS B./ czysto

9:24 - skanuje na res tt, ale wie ze gościu jest w okolicy zielonego, bo strzela się z tym z dolnego trupa/ clear

9:48 - podchodzi do drzwi, ale zatrzymuje się bo tt go zauważyli i zaczęli skanować, po cichu wychyla/ nic podejrzanego

10:56-11:15 - słyszy tt, później dostaje info, wychyla lekko na bs, widzi i słyszy cały czas tt/ czysto

12:45 - strzela z awp przez bramę i smooke'a. Ale akcja czysta bo modele prześwitują przez dym.
15:45 - dziwne, że nie zabił gościa w rogu, strzelił odruchowo, a później jak by się przestraszył (myślał, że halucynka)/ ?

Dalej nie ma nawet co patrzeć, wszystko czyste, widać, że gracz ma już nieco stażu, dobrze się ustawia, zna skany, słucha info odgłosów drużyny przeciwnej.

Gracz z całą pewnością czysty.

CZARODZIEJ BABA ,  Veegaz

Demko z pb dobrze rozpisane 

• Dzięki 1

20 godzin temu, CZARODZIEJ BABA napisał:

Dlaczego te dwie rozpiski, aż tak się od siebie różnią?
Omijasz też ważne momenty, nie wiem czy celowo, czy nie, ale jak masz wątpliwości, to opisz jak to według Ciebie wygląda, a nie strzelaj, że czysto, że wszystko widzi i słyszy, bo tak nie jest.

Dawno nie oceniałem demek, dlatego źle do tego podszedłem, po kilku krotnym obejrzeniu demka z wh i bez przygotowałem ostateczną rozpiskę.

Wygląda ona następująco.

3:00 -3:04 - Celuje przez ścianę w model, w chwili gdy model ledwo się wychyla, celownik leci na głowę. z drugim byłoby dokładnie tak samo, ale za wcześnie wyszedł.
3:18 - wychodzi pewien ze tam jest tt, wychodząc celuje od razu w model
3:40 - trochę dziwna i szybka, zbyt szybka reakcja, wygląda tak jakby chciał namierzyć model, ale zrobił to zbyt szybko i musiał wrócić celownikiem
5:33 - Idealnie wcelowany w typa w piachu (skąd wiedział gdzie dokładnie co do centymetra stoi?) Na szybką reakcje to nie wygląda
5:40 - Pierwszy ct ma juz ponad pół modelu tt na celowniku, ale podejrzany dosłownie chwile wcześniej patrzył przez ścianę na model tt i znowu za szybka reakcja, uprzedził pierwszego ct i szybkim strzałem w głowę kończy akcje
5:54 - skan z dgl przed drzwi prosto w model stoicy na respie tt podejrzane, ale może być przypadek 
6:03 - skan komin, dzieżko stwierdzić +/-
8:14 - skanuje przez drzwi prosto w miejsce/model gdzie jest tt, nie trafia
8:19 - przez smooke'a trafił tt na respie
8:27 - celuje prosto w model przez ścianę, chwile później wychyla z awp idealnie wcelowany w model, zbyt dużą precyzja
8:45 - widać, że wie o tt wchodzącym na gale, nieudolnie rzucony HE
9:19 - Znowu zaczyna się kilka modelowych strzałów przez bramę
9:25 - kilkukrotnie skanuje przez smooke'a i trafia jednego, drugiego zabija. Tak jak wcale nie było by smooke'a
10:18 - Widzi ze tt cofnął więc sam też cofa na bs'a
11:05 - cały czas celownik podąża za modelem, do końca
11:28 - zabija z awp przez bramę na smooke'u
12:48 - znowu kille na smooke'u
12:50 - Celuje przez skrzynie prosto w model
15:05 - Modelowo celuje, widzi ze tt próbuje zraszować, od razu się wcelowuje 
15:13 - wie, że jeszcze jeden jest, czeka wcelowany na niego
15:42 - głośno biegnie, widząc ze w dolnym jest przyczajony tt, zwalnia, i wyskakuje wcelowany w głowę, strzela ale nie zabija, nagle odruch jakby się przestraszył.
18:24 - nie mógł wiedzieć ze on dokładnie tam jest, a wychyla się i idealnie w głowę celuje i to nawet nie za bardzo go widząc

Reasumując, podejrzany gra zbyt pewnie, często posiada zbyt dużo informacji na temat położenia przeciwników. Ma zbyt szybkie reakcje podczas co najmniej 4 akcji.

Gra strasznie pewnie, nie sprawdzając wielu standardowych pozycji, wie gdzie jest wróg. Kilkukrotnie miałem wrażenie, że wręcz daję się zabić, jakby robił to specjalnie.

Te jego modelowe celowanie, zbyt dużo tego wszystkiego...

CZARODZIEJ BABA  zasugerowałeś, żebym kierował się własnymi przemyśleniami, a ja źle to odebrałem. Prawdopodobnie dlatego druga rozpiska wyszła tak jak wyszła.

Możemy uznać, tak jakby jej nie było. 

Według mnie gracz jest winny, do pieca.

Spoiler

Ps. muszę pograć zpowrotem więcej na ostrej, żeby poprzypominać sobie reakcje ustawienia itp.

Udało się zrehabilitować i ostatecznie w miarę dobrze rozpisać demko z ostrej.

@Ogen Dogen

• + rep 1

Pisz steam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...