Skocz do zawartości

    Zamknięty #70 Wywiad z FD GOD


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 13
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Świeżo upieczony OP serwera GG @FD GOD odpowiedział mi na kilka pytań   Zapraszam do lekturki       ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?     Witaj Kamilu. Bardzo mi miło,

    Roladki są najlepsze   Czytam ten wywiad i słyszę w głowie głos Kamila ^^  Dobra robota  

    Ja właśnie też czytam i podkładam sobie głos i śmiech Kamila Jedna z najbardziej pozytywnych osób jakie mi się udało w życiu spotkać. A zdjęć będzie jeszcze więcej

    OoTrkOv.gif

     

     

    Świeżo upieczony OP serwera GG @FD GOD odpowiedział mi na kilka pytań :)

     

    Zapraszam do lekturki :D 

     

     

    ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?  

     

    Witaj Kamilu. Bardzo mi miło, że zgodziłeś się na wywiad. Pierwsze pytanie pewnie Cie nie zaskoczy :D  Powiedź nam coś o sobie, skąd jesteś ile masz lat itp. :) 

     

    Hejka, Jestem taki sobie chopek Kamcio :D wiosen mam 23. Mieszkam nieopodal Rzeszowa niecałe 30 km, Z zawodu i zamiłowania jestem mechanikiem samochodowym. Lubię to robić sprawia mi to fun. Gdy coś się dzieje przy mojej małej perełce to  już obstawiam co to i zaraz musi być to zrobione ponieważ nie lubię gdy coś mi stuka/puka czy znaczy swój teren hehe :D

     

    Z zawodu i zamiłowania jesteś mechanikiem a pracujesz jako kto? Nie myślałeś, żeby otworzyć swój warsztat? :) 

     

    Pracuje (teoretycznie) jako mechanik/kierowca. Owszem, chciałbym w przyszłości posiadać swój warsztat, lecz obecnie jest parę przeszkód. Między innymi jestem obecnie w robienia szkoły zaocznej i dwóch kwalifikacji, ponieważ w przyszłości może niedalekiej gdy uda mi się to zdać to chcę zrobić sobie uprawnienia na diagnostę (Ten co podbija wam przeglądy co roku ^_^). Kolejnym z tych problemów to jest to że w mojej okolicy by mi to nie wypaliło, no i najważniejszy sprzęt warsztatowy jest dość drogi i nie mówię tu o kluczach z bazaru za 20 zł  tylko o prawdziwych kluczach, gdzie ceny tego idą w setkach i nawet w tysiącach :)  Zdarzało mi też robić kilka kursów autolawetą jak nie chciało się nikomu :P. 
    to mój ostatni transport a dopuszczalna waga była przekroczona jakoś x3 :P 

     

    31473d45567e9.jpg

     

    A tak wyszło że zamiast klucze mieć przy sobie całymi dniami to mam  spawarkę i szlifierkę ? . Chciałem wrócić na warsztat nawet już wszystko było na dobrej drodze by zmienić pracę ale wyskoczył wirus, a jak wiemy kasa niestety na rośnie na drzewach i trzeba łapać się tego co trzeba.

     

    Niestety korona wszystkim plany pokrzyżowała ;/ No to trzymam kciuki,żeby wszystko poszło po Twojej myśli :) i żebyś miał władzę podbijania przeglądów :D  [btw w Tychach, w jakieś  stacji diagnostycznej, żeby mieć klientów dają prezenty do przeglądu, przemyśl to!:D bo działa ?]

    Jesteś fanem motoryzacji to pewnie masz jakieś swoje wymarzone cacko, którym chciałbyś jeździć?

     

    A dziękuję ^_^ Owszem mam i  od zawsze mi się marzy. Opel Omega Bfl 3.0 MV6 ❤️  Może to nie jest jakieś młode autko ale podbiło moje serduszko na maxa :D i chciałbym je zrobić tak jak mi się  podoba o ile by się ? ? ? zgadzał hehe. Ale tylko w sedanie bo kombi wygląda by miało doczepioną dupę  osy :D

     

    Hahahaha okeeey ? Jak trafiłeś na CSK?? Długo już tu  jesteś? 

     

    Na CSK trafiłem jakoś na początku chyba 2014 roku wtedy jeszcze tutaj był COD Mod i na nim grałem i wyłącznie. A przyszedłem tu przez znajomego bo jego znajomy był tu H@ jak pamiętam i miał spoko serwer, więc się skusiłem :)   i tak zostałem po dzisiejszy dzień :D 

     

    No to super :) co Cię tu zatrzymało? Miewałeś chwile zwątpienia? Czy CsK było zawsze 'tym jedynym' forum ? ? 

     

    Znaczy trafiłem tutaj z innej sieci bo się już sypała. I tak zostałem, nie nie miałem bo jakoś był ten klimat że trzymało mnie tutaj cały czas a na serwerze to samo , śmianie, ciśnięcie beki i ciśnięcie ludzi bo ez :P 

     

    No to fajnie :) bardzo fajnie się czyta, że CsK jest tą siecią na której wiesz, że się dobrze czujesz i nic Ci więcej nie potrzeba :) 

    Niedawno zostałeś opiekunem na serwerze GG -> gratulacje. :) powiedz czy byłeś już wcześniej opiekunem czy to Twój pierwszy raz ?  :) i jak ogółem się z tym czujesz ? Myślisz że to trudne zadanie? Dasz radę?  :) 

     

    Znaczy byłem tutaj już OP ino Cod moda, tak samo posiadałem tutaj stanowisko Moderatora. Znaczy zależy jak dla kogo, dla jednego to jest proste dla drugiego nie. Lecz wiadomo, że na to stanowisko trzeba już poświęcić troszkę czasu ;) To jest jak z seksem, kiedyś musi być ten pierwszy raz hahaha. Nie no spoko stanowisko a mam czasu więc chce pomóc :) Jeżeli nie dam to powiem Sajo Nara :D Ale myślę że nie będzie aż tyle problemu ze mną :P 

     

    Skoro byłeś już OP to pewnie dasz sobie radę :) znajdź dobrych adminów, z którymi będziesz się dogadywał i będzie dobrze. Ważne, żeby nie było spin  i będzie git  ? powodzenia:)  

    Bywasz regularnie na spotkaniach z CsK, więc można założyć że poznałeś tutaj naprawdę spoko ludzi i się dogadujecie nie tylko na serwerach czy forum ale także w w rl ;) 

     

    Jakoś damy radę :) a jeżeli nie jest taka złota rączka @Ogen Dogen  :P   Odnośnie spotkań to oooooooo tak naprawdę wiele osób spoko poznałem, lecz i też takich co potem się okazały Toxic, ale no cóż wszędzie są plusy i minusy. Ale każdemu polecam spotkania Csk gdy będą :D 

     

    Cytat

    lecz i też takich co potem się okazały Toxic

    coś za bardzo Wam się ostatnimi czasy to słowo spodobało ?  

     

    No ludziska wbijać na spotkanie CSK! :) Bo warto [tak słyszałam :D ]

    A jak tam życie prywatne? Jakąś kobite masz?? zwierzaki?  cokolwiek? 

     

    Moje ogólnie życie prywatne to jest dość nudnawe jak u każdego rano wstać, iść do pracy i wrócić do domu... Nie nie posiadam, jestem trochę zrażony na jakieś związki po ostatnim, a jeżeli już to podchodzę bardzo powoli i dystansem ;) Co do zwierząt to nie posiadam, lecz gdybym kiedyś poszedł na swoje i miałbym mieć jakieś to chciałbym złotą rybkę  :D  mało miejsca potrzebuje, mało je (nie to co ja :P ) nie zleje się nie wiadomo gdzie i nie zesra się tam gdzie nie chce. Miałbym spokój ^_^ i do kogoś wracać :) 

     

    Hahahaha xd serio?;d ? ale rybka nie ucieszy się, że Cie zobaczy po pracy xd nie poda łapy, nie przyjdzie się potulać..;D sama po sobie wiem :D od niedawna mam psa i mimo, że czasem mam ochotę ją zamordować [ czego bym nigdy nie zrobiła xD] to już sobie nie wyobrażam, żeby mojej Jagody mogło braknąć :) 

     

    A jak ze szkołą? Miałeś tylko jeden cel obrany w sensie mechanik samochodowy, czy rozważałeś może jakąś inną opcję w razie w gdyby się nie udało? W czym czujesz że mógłbyś się tak samo dobrze sprawdzić i czuć  jak w grzebaniu w samochodach?:) Ogółem fajnie, że Twoja szkoła łączyła się z Twoją pasją, tylko szkoda, że z naszym kraju tak ciężko jest się realizować z tym w czym się jest naprawdę dobrym :(

     

    Nie chciałbym za bardzo innego zwierzaka :) Mnie do wiele do szczęścia nie potrzeba i jestem trybem samotnika ^_^  Poza mechaniką myślałem na początku o informatyku lecz to w sumie nie do końca był mój wybór, ino rodziców a co poszło za tym niestety rok ujebałem ? Bo dużo czasu spędzasz przed kompem bla bla bla.... a ja głupi posłuchałem a nie zrobiłem od razu jak chciałem ;/ 

     

    No tak rodzice niestety nie zawsze wiedzą co dla Nas dobre mimo, że im się wydaje inaczej. Więc postawiłeś na swoim i jesteś mechanik :) Masz jakąś inna pasję oprócz samochodów i cs?;D Jakieś ukryte talenty czy coś? Skąd taki nick?:>

     

    Hmmmmm moje ukryte talenty? Picie alko :D chyba można zaliczyć hehe szczerze mówiąc to sam nawet nie wiem czy jakieś mam, co trzeba zrobić to robię :) A nick to zerżnąłem z aminowanego cs'a 1.6 :D spodobał mi się i tak już zostało ^_^

     

    Hahaha no tak Csk sieć alkoholików :D nie możesz odstawać od reszty :D Zdarzyła Ci się może jakaś zabawna historia podczas spotkania Csk? i chciałbyś sie może nią podzielić ?:) 

     

    Ojojoj tego to było by dużo gdybym miał tak opowiadać a nie mogę :D ale taką jedną mogę zdradzić. Była majówka tamtego roku i z pokojów szliśmy do baru (pooglądać jak kwiatki rosną :D ) a że było już ciekawie % i po drodze mieliśmy plac zabaw to zaczęliśmy się bawić, każdy się huśtał i ja też chciałem. Mówi mi jeden: pobujać cię ? a ja pewnie … w pewnym momencie byłem rozbujany na maxa i z całej siły przywaliłem czołem o poprzeczkę tej huśtawki  ( tylko był huk) zatrzymałem się, każdy mnie się pyta : Kamil nic ci nie jest ? Kamil żyjesz? A ja w tym momencie wpadłem w totalny śmiech i jeszcze mało co z niej nie spadłem :D Nawet nie mogłem przestać się śmiać bo @cajmert tak się śmiał też z mojego śmiechu że i ja przerwać nie mogłem i tak wzajemnie hehe.

     

    Hahaha ?????? dobrze w sumie, że nic Ci się nie stało:D  ale wyobrażam sobie ten śmiech później jak jeden popatrzy na 2 i jeszcze bardziej w śmiech :D

     

    Masz rodzeństwo, czy jesteś jedynakiem? 

     

    Tak mam starszego brata/siostrę i młodszą siostrę.

     

    Czy Twoje rodzeństwo jest dla Ciebie takie o jakim marzyłeś i wyobrażałeś to sobie? Czy jednak nie macie zbyt dobrego kontaktu ze sobą? Duża różnica wieku jest między Wami? I czy dla młodszej siostry jesteś bratem tym jakiego sobie wymarzyła?:>

     

    Takie ooooo ale jest spoko :) znów nie może być idealnie bo po prostu było by nudno ? Kontakt lepszy mam z starszym rodzeństwem bo młodsza siostra całymi dniami siedzi w swojej norze i praktycznie się niczym nie interesuje ale to jak teraz. No między bratem jest 6 lat różnicy siostrą 4 a młodszą siostrą 8 lat, wiec dość spora rozbieżność można powiedzieć. Dla sióstr jestem totalnym skurwielem hehe starszą bardziej lubię denerwować :D jakoś podejść kopnąć w dupe i zadrzeć się coś durnego albo straszyć, a czasami jak mi się nudzi to w środku nocy wydzwaniam by ją obudzić ^_^ hahahaha.

     

    Hahahaha xd czyli typowe rodzeństwo xd no 8 lat to dość duża różnica wieku :) na przyszłość dobrze wiedzieć żeby Ci nr nie podawać  xddd skoro lubisz psikusy robić;p 

     

    Co Ci przychodzi pierwsze do głowy gdy słyszysz słowo DOM? Masz jakieś wyobrażenie o swoim wymarzonym domu? 

     

    Dom,hmmmmm.... Miejsce do którego mogę wrócić po ciężkim dniu pracy, schronić się przed niechcianymi problemami, ktoś tam jest i czeka na ciebie np kochanka czy nawet i ta złota rybka ^_^

     

    Okeeey xd  czemu nie dziewczyna/narzeczona/żona tylko kochanka ? xddd

     

    Skoro weszliśmy na temat kobiet jaka jak dla Ciebie być "ta jedyna"?? Masz jakieś wyobrażenie na ten temat czy uważasz ze ideały nie istnieją? Napisz TOP5 gwiazd, które chciałbyś poślubić i dlaczego ;)

     

    Bo kochanki są najlepsze :D najwięcej twoich pragnień spełnią by się zamienić np z twoją żoną czy narzeczoną hehe 

    Top 5 nie istnieje ponieważ nie chciałbym plastikowej/sylikonowej lali ^_^

     

    Tak zwana "ta jedyna"  powinna mieć tak samo zjebane poczucie humoru jak i ja :D hahahahaha  ale przede wszystkim szczera. Przykładowo druga połówka (0,5l :D )  mówi mi słuchaj, od dłuższego czasu nie układa się między nami ale ciągnie mnie do ciebie coś... Chciałabym by było lepiej między nami i czy kochasz mnie dalej czy to już koniec, a nie dziś śpimy w jednym łóżku a jutro pakuję się i wyprowadzam bez żadnego słowa, żadnego ale.... To też rodzi szacunek do drugiej osoby, jeżeli chcesz byś szanowanym to szanuj drugą osobę ;) nie prawda ? Poza tym nie mam jakiś wygórowanych, ponieważ pierwsze idą uczucia  a potem wygląd ( tak wiem każdy to pisze i mówi :D ) ale tak jest i nie oceniam książki po okładce, no chyba że podczas pierwszych rozmów płeć przeciwna jest inteligencji beknięcia żula z pod sklepu :P

     

    Fajnie, że są jeszcze na świecie mężczyźni,  którzy nie patrzę tylko na wygląd:)

    Czytasz książki? Może jakieś seriale oglądasz ? Twój ulubiony?

     

    Książki nie przemawiają, chyba że to jakiś PlayBoy :D hahahah za serialami też tak średnio przepadam bo za długo trwa ich oglądanie i to się ciągnie, jedynie z co mi wpadły w gust to 2 seriale "Wataha"| polski bardzo fajny i nie mogę się dalszej części doczekać i "Van Helsing" . Może jakoś trochę to zdziwić lecz wolę np. japońskie filmy niektóre, niby te efekty specjalne są przebajerowane ale to ma swój urok, zresztą wolę filmy tam gdzieś coś się dzieje jakiś akcji np :) 

     

    Jakiś ulubiony? Zdradzasz tytuł? :)

     

    Ojjjjj nie mam jakoś ulubionego. Ale mnie się np podobały wszystkie części "Niezniszczalni" "Hobbit" "Wielki Mur" "47 Roninów" "Shaft" i wiele wiele więcej. Lubię oglądać filmy na wieczór przed spaniem  choć często się zdarza że jeden film robię na 3 podejścia bo zasypiam hehe.

     

    Hahah xd witaj w klubie xd też tak mam xd 

    Gdy masz do podjęcia jakaś decyzję to wolisz ja przemyśleć czy dzialasz bardziej spontanicznie??

     

    To zależne czy mam czas czy to musi być na szybko ;) choć bardzo często na spontana :D co tu więcej ukrywać. Pierwsze się robi potem myśli hahaha.

    Znaczy nie chciał bym nic by zmienił, ponieważ człowiek uczy się na błędach a to najlepszy sposób :) no ewentualnie jakąś 4/5 w totka bym podał mu i tyle hehe. Poza tym nie lubię żyć i myśleć o przeszłości, było minęło i już tego nie ma a czasu nie cofnę. Żyje tak jak chcę, bo każdy dzień może być ostatnim. Dziś tu piszę z Tobą wywiad a jutro rozjedzie mnie walec drogowy na przejściu dla pieszych na autostradzie :D


    Gdybyś teraz mógł się cofnąć o 8 lat wstecz, co byś powiedział młodszemu  sobie ? Są jakieś decyzje których żałujesz, czy stwierdziłbyś żeby młody żył dalej tak jak teraz bo jest wszystko ok ?

     

    Cytat

    Dziś tu piszę z Tobą wywiad a jutro rozjedzie mnie walec drogowy na przejściu dla pieszych na autostradzie

    >.< od razu tak ostro..;D bo pomyślę, że żałujesz, że odpisujesz na pytania! :<

     

    W sumie racja, człowiek uczy się na błędach. 

     

    Cytat

    no ewentualnie jakąś 4/5 w totka bym podał mu i tyle hehe.

    no no  hajs się musi zgadzać :D

     

    Co robisz codziennie, aby ulepszać życie bliskich Ci osób? Jesteś pomocny dla innych, czy raczej wolisz się nie wychylać? 

    Masz ludzi wokół siebie, na których wiesz, że w 100% możesz liczyć i czy by się waliło, paliło pomogą Ci?

     

    Nie, nie, nie żałuję niczego tylko to traktuje jak kolejną lekcje życia :)

    Jeżeli coś trzeba zrobić to zrobię, trzeba pomoc to pomogę. A tak to sam z siebie już się nie wychylam. W 100% nie, aczkolwiek mam parę osób z rodziny i przyjaciół że gdy potrzebuje dobrej rady przykładowo. Z tym wiem że mogę porozmawiać o tym ale już czego innego nie powiem a do drugiej osoby odwrotnie znów :)

     

    Okey. 

    Ty jesteś osobą której można w 100% zaufać czy to kwestia bardziej indywidualna ? Jakim jesteś człowiekiem?

     

    Nie mnie jest to oceniać, lecz wiem że jeżeli z kimś rozmawiam na jakiś osobiste tematy to wiem że w jakimś stopniu mi uda i tego nie powiem. By zyskać czyjeś zaufanie to trzeba pracować dość długo na to a popsuć to można w jednej chwili. A ja mam tak że jeżeli o czymś z kimś rozmawiam to zostawiam to dla siebie :)

     

    Masz racje, zaufanie to ważna rzecz. Stracić można je bardzo szybko a żeby odzyskać to się trzeba po gimnastykować o ile wgl można drugi raz komuś zaufać. Nie chciałbyś zamieszkać na Śląsku?

     

    Wybacz, lecz na to pytanie nie mogę udzielić odpowiedzi ponieważ jest dość poplątane i to chcę zachować dla siebie :)

     

    Okey. Nie ma problemu ;)

    Lubiłem chodzić do szkoły ? Jaki był Twój ulubiony przedmiot ?;p podkochiwałeś się w jakiejś nauczyciele ?;p

     

    Do szkoły chodzić chodziłem ino lubiłem sobie skracać zajęcia :D w ostatniej klasie miałem 2 dni szkoły i 3 dni praktyk więc miałem szkołę do 15, a że ze mnie pilny uczeń to moje zajęcia się różnie kończyły hehe a z ulubionych to standardowo wf VI zawsze graliśmy w piłkę nożną, nie chwaląc się nasza klasa była najlepsza w całej szkole w to ^_^ i 2x zdobyliśmy tytuł najgorszej klasy z średniej ocen i zachowania  :D

     

    Ładnie ładnie xd piękny przykład dajesz;p na praktyki pewnie z większą radością chodziłeś  niż do szkoły co?;p na praktykach robiłeś to co myślałeś że będziesz robił czy byłeś od 'czarnej' roboty?

     

    Lubiłem chodzić bo zawsze coś nowego się nauczyłem i po wkurzałem wszystkich :D Zazwyczaj wychodziło tak że nasza grupa była od tej czarnej roboty. A na wagary nie lubiłem zbytnio chodzić bo dla mnie to był bezsens, wolałem zostać w domu i iść do pracy by wpadło parę groszy dla mnie niż krążyć po mieście bez celu ^_^

     

    Okey. Gdybyś miał możliwość zmieniania czegoś w CsK co by to było? 

     

    By było top 1 w PL :D


    Jesteś zadowolony z tego kim się stajesz? 


    Tak :)


    Gdybyś nie miał nic do stracenia - co byś własnie robił? i z kim?;D


    Bo lubię to co robię i nie chciałbym tego zmieniać, mam swoje małe marzenia i chciałbym tez je spełnić ^_^

    Ojjjj dużo tego jest hehe I bardziej hardkorowe i tez takie z tych durnych :D Z kim to nie mam zielonego pojęcia , A chciałbym uciekać takim Muscle carem  przed policją coś jak w Need for speed :D haha.

     

    Haha szybcy i wściekli in real life Ci się marzy widzę :D są jakieś rzeczy w zachowaniu 2 osoby, które Cię mega denerwują i lepiej przy Tobie tego nie robić?

     

    Trochę mnie to drażni gdy dosłownie na 2m od siebie stoimy a wydziera ryło jak durne ;)

     

    Na jakie wakacje chętnie się wybierasz - morze, góry, mazury?

     

    Morze i Góry :D 


    Lubisz klimaty dużego miasta czy małej wsi?

     

    Obojętne mi to :)


    Jaką restaurację polecasz, a którą nie? Jaką kuchnię najbardziej lubisz?

    Swoją kuchnię ❤️ 


    Pod jakimi względami Twoja praca/szkoła Ci się podoba, a pod jakimi nie?

     

    Sprawia mi przyjemność w pewnym stopniu, a wkurza mnie że moje ręce gorzej wyglądają niż taty ?
     

    Bez jakiej osoby / rzeczy nie wyobrażasz sobie życia?

     

    Nie mam pojęcia, nie zastanawiałem się tak nad tym nigdy ale chyba bez bliskich.

     
    Jak często korzystasz z Internetu?

     

    Tak?


    Lubisz chodzić do kina czy oglądać filmy w domu? (jeśli lubi, to można pokusić się o zaproszenie na seans)

     

    Jeżeli jest coś ciekawego w kinie co przykuje moją uwagę to jadę @Młoda :D i @K3rmit nie :D Dawno nie byliśmy :)


    Czy uprawiasz jakiś sport? Kibicujesz pewnej drużynie, zawodnikowi?

     

    Nie bo nie mam albo czasu albo nie chce mi się już po pracy.


    Jakie podróżowanie odpowiada Ci najbardziej?(samochód/pociągiem/autostopem itp.)

     

    Samochód i gdyby te nasze zajebiste pociągi były szybsze :D


    Jak motywujesz się każdego dnia?

     

    Wstaję, z pozytywnym myśleniem a nie że, kur... znów do roboty...


    Co ostatnio udało Ci się zrobić po raz pierwszy i jak było?

     

    Ugotowałem z @Czekoladka. Chłopski garnek i był pyszny ^_^  mój pomysł hehe.

     

    Kim chciałeś zostać jak byłeś mały?

     

    Żołnierzem ^_^ zawsze miałem zajawkę na to i jak miałem strupka na ręce czy nodze to zdrapywałem go by się lała :D 

     

    Hahahaha xd pieknie xddd czemu Ci się odwidziało? 

     

    Bo na zawodowego żołnierza dość spore są wymagania jak dla mnie.

     

    Mhm :) lubisz gotować?:) 

     

    Tak ^_^ w sumie mogę to uznać jako takie małe hobby :)


    Ooo fajnie ;D masz jakieś danie popisowe??;p


    Roladki ❤️ i Zapiekanka ^_^


    Uuu ;D ciekawie :) Jakiej muzyki słuchasz?


    Klubowa/electro


    Jakaś ulubiona piosenka ?? Wykonawca? Wolisz domówki  czy wyjście do klubu?

     

    Prędzej jakąś domówkę, nie lubię chodzić po klubach.


    Mhm:) gdzie chciałbyś zamieszkać za granicą? Masz jakieś miejsce które chciałbyś zwiedzić ??


    Kraj kwitnącej wiśni (Japonia)❤️ jest obłędny. Gdy kiedyś się dorobię kasy a nie garba na plecach o tam pojadę na wakacje ^_^ Mają wspaniałą kulturę, obyczaje i krajobraz :)


    Też bym chciała ♥

     

    To kupuj bilety i jedziemy, Akurat zrobisz mi prezent na uro hahahahaha.


    Hahahaha xd jakby mnie było stać xddd  to może może xd co lubisz robić w wolnym czasie? Masz jakieś ulubione zajęcia które Cię przykładowo relaksują?


    Masz przecież 2 nerki (1 niepotrzebna) więc masz czym handlować :D

    Gdy się nudzę i nie mam zajęcia to albo oglądam filmy albo robię z autka bolida ^_^


    Hahahaha xd zrzutka  po nerce  i ruszamy w podróż życia?;p

     

    Ja już swoją sprzedałem hehe.


    Uuuu jak to? ;o  to gdzie byłeś?:>


    To ty nie wiesz ze wycieczki na Śląsk są drogie  hahahaha  :D

     

    Hahaha takie poświęcenie dla CSK :D brawo :D

     

    Nie dla CSK ino tam są godni zawodnicy %%% :D hahahaha

     

    Hahahaha xd no tak :d ? sieć alkoholików :d

     

    To nie sieć Ino serwerownia :D

     

    No no :D Dobra Kamilu kończymy :d jakieś pozdrowienia?;D 

     

    Tak Pozdrawiam Panią redaktor za poświęcony czas i zryty beret przeze mnie :D  Pozdrawiam też drogie Panie @Czekoladka.  @Sw33toLcIa @Inka. jesteście kochane ❤️ ale za te zdj to odpłacę sobie z nawiązką ^_^

     

    Dziękuję Tobie również :D do pozdrowień oczywiście się dołączam :)

     

    ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

     

    `by @TOKSYNA

    • Lubię to! (+1) 7
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Przykro mi 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Przykro mi 1
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!