Skocz do zawartości

    Zamknięty #58 Szybka Szóstka -> CZARODZIEJ BABA


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Dzisiejsza szybka szóstka z udziałem dość cichego i spokojnego @CZARODZIEJ BABA   1. Wszyscy mają problem już przy pierwszym pytaniu. Na początek opowiedz Nam kilka słów o sobie. Kim jesteś

    Wow. To były już tak dawno, że musiałem przeczytać z ciekawością, jak wiele głupot napisałem xD  Dziękuję jeszcze raz za poświęcony czas! Jakby ktoś po przeczytaniu tych wypocin potrzebował konsul

    @TOKSYNA jak zawsze gj +1

    SkKRz0C.gif

     

    Dzisiejsza szybka szóstka z udziałem dość cichego i spokojnego @CZARODZIEJ BABA

     

    1. Wszyscy mają problem już przy pierwszym pytaniu. Na początek opowiedz Nam kilka słów o sobie. Kim jesteś i jakim jesteś człowiekiem? 

     

    Dla mnie to żaden problem, ale już kiedyś się przedstawiałem. Udaje mi się łączyć pracę ze studiowaniem i beztroskim młodzieńczym życiem. Zawsze mam plan awaryjny na brak czasu, ale wszystko ma swoje miejsce, choćby w ostatniej chwili. Nie mam problemów z samospełnieniem, ale muszę popracować nad samorealizacją. Nie rozwijając dalej, myślę, że naturalnie żyję zgodnie z zasadami hedonizmu oraz logiki.

     

     

    2. Żaden człowiek nie urodził się idealny. Każdy z Nas popełnia błędy, jedni wyciągają z Nich wnioski, inni nie. Jak to mówią, człowiek uczy się na błędach. Czy jest w życiu coś, co uważasz za błąd i potrafisz wyciągnąć z tego jakieś wnioski? 

     

    Zdecydowanie. Błędy są popełniane naturalnie i chcąc zrobić postęp, musimy się na nich uczyć. Im bardziej jesteśmy świadomi błędu, który może zostać popełniony, tym lepiej możemy wyciągnąć z niego wnioski i wprowadzić je w życie. Musimy rozumieć co nie jest błędem, a co może nim być.

     

     

    3. W życiu każdego człowieka pojawia się coś takiego jak 'szansa'. Niektórzy potrafią z niej skorzystać, inni nie. Opowiedz Nam, czy była w Twoim życiu jakaś szansa, której nie wykorzystałeś/aś i dlaczego tak się stało? 

     

    To były tylko możliwości. Nie miałem szansy wygrać na loterii, czy znacznie skorzystać na czymś. Jednak cały czas staję przed wyborami. Miałem możliwość studiowania w szkole oficerskiej. Nawiązywanie większych relacji też się z tym wiąże, ale wszystko zależy od sytuacji. Nie nazywam tego zmarnowanymi szansami, ponieważ nie postępuję wbrew sobie.

     

     

    4. Czy uprawiałeś/aś jakiś sport w swoim życiu? Jaki jest Twój ulubiony sport i dlaczego akurat ten? 

     

     Z dziedziną sportu związany byłem od dziecka. Ze sztuk walki najbardziej podoba mi się Brazylijskie Jiu Jitsu, ze względu na swoją przyjemną formę, która polega na dobrej technice. Mam też jakieś osiągnięcia w lekkoatletyce juniorów :D Na co dzień jestem ratownikiem wodnym i lubię aktywnie spędzić czas.

     

     

    5. W dzisiejszych czasach pieniądze są Nam potrzebne do wszystkiego. Powiedz Nam, jakie znaczenie mają dla Ciebie pieniądze w życiu? 

     

     Są, albo ich nie ma. Jak są to nie mają zbyt dużego znaczenia, a jak nie ma to jest rozkminka, bo trzeba je zarabiać. Pieniądze mają jakiś wpływ, ale dają tylko możliwości. Nastawienie zależy od nas.

     

     

    6. Jaki sens miałoby życie bez przyjaciół? Nie miałoby żadnego sensu. Jakie według Ciebie powinien mieć cechy prawdziwy przyjaciel? Czy masz takiego przyjaciela?

     

    Nie mam zbyt dużych wymagań do ludzi. Uważam, że powinien być prawdziwy, szczery, godny zaufania, pomocny. Mam, mogę na niego liczyć. Jednak to wszystko jest luźną relacją. Miałem przyjaciół przez 12 lat i już się do siebie nie odzywamy. Wszystko przemija i da się do tego przyzwyczaić. Zawsze znajdą się nowe twarze i wcale nie trzeba zawierać przyjaźni, żeby życie miało sens ;) Nawet się nie znamy się, a coś się dzieje. To ma sens. Pozdrawiam was gorąco!

     

    `by @TOKSYNA

    • Lubię to! (+1) 5
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!