Skocz do zawartości

    Zamknięty #69 Wywiad z Anetką :P


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Redaktor : @TOKSYNA Odpowiadająca : @Anetka :P    Miłego czytania!:)    @DavidM numer tego wywiadu na bank Ci się spodoba!     ??????????     Hej Anet

    ja cb tez ❤❤❤. i dodam slowo za jaka sie uwazasz. za zamknieta w sobie ale spoko otowrze cie ???

    SRV1kWB.gif

     

    Redaktor : @TOKSYNA

    Odpowiadająca : @Anetka :P 

     

    Miłego czytania!:) 

     

    @DavidM numer tego wywiadu na bank Ci się spodoba! :D 

     

    ??????????

     

     

    Hej Anetko!:) dziękuję, że zgodziłeś się  na wywiad :) może opowiesz  Nam kilka słów o sobie?:)


    Hej :) Mam na imię Aneta - to chyba oczywiste ;) W tym roku kończę 21 lat :) Pochodzę z Białegostoku, a mieszkam w województwie opolskim.  Od grudnia jestem szczęśliwą mamusią Wojtusia ;)


    No to gratulacje mamusiu :D Białystok a Opolskie trochę daleko, czemu akurat te strony?
    Nie tęsknisz za rodziną? 


    Stąd pochodzi mój narzeczony, musieliśmy w końcu zamieszkać razem. Tak, bardzo tęsknie. W obecnej sytuacji jeszcze bardziej, ponieważ nie mogłam się z nimi spotkać na święta. Miejmy nadzieję, że w wakacje pojedziemy we trojkę do tego uroczego miasta ;)


    No tak koronawirus namieszał w świecie dość ostro :) Rodzina już Wojtusia widziała?? czy tylko online?;D I jak tam mieszkanie razem?;D Dogadujecie się?:>

     

    Tak widziała ;) Na szczęście urodził się przed całym tym syfem. Z babcią od strony Szymona widzi się codziennie, gorzej z moją rodziną ;( Wszyscy bardzo za nim tęsknią, ale codziennie wysyłamy po tysiąc zdjęć lub filmików z jego nowymi osiągnięciami ;) Mieszkanie razem? Wiadomo czasami są grosze, a czasami lepsze dni. Jeszcze się nie zabiliśmy xD Smuci mnie najbardziej to, że nie mogę się popisywać w kuchni :(  Mój BOY jest bardzo wybredny -.-


    Wybredny tzn?;D kilka dań tylko lubi czy woli sam robić? :D   
    Dobrze, że chociaż mamy internet bo bez tego to by w ogóle  lipa była na chwilę obecną jeśli chodzi o komunikowanie się. Starsi ludzie mogą mieć problem i to nie mały.:) 


    On by przeżył na samych parówkach xD Mało rzeczy lubi, choć małymi kroczkami "uczę go jeść" :D Najbardziej by chciał bym gotowała dwa obiady, jeden dla mnie, drugi dla niego, ale nie ma tak dobrze. Teraz mam mniej czasu i sama jem w biegu, a doszło jeszcze gotowanie dziecku :) Tak, internet w tych czasach to must have. Szczerze? to już sobie nie wyobrażam życia bez internetu xD Czasami żałuje, że poznałam co to jest i chciałabym wrócić do dzieciństwa. Z drugiej strony gdyby nie Internet nie było by mojego synka?

     

    Wiadomo :D są plusy i minusy, ja też zostałam wychowana bez internetu i myślę, że na dobre mi to wyszło. :D
    Czyli wasze uczucie zrodziło się dzięki CsK? ;D


    Nie, nie. Poznaliśmy się przez mojego wujka. Byłam jeszcze smarkiem xD Dotykałam kompa tylko za pozwoleniem. Pewnego wieczora wujek poszedł się kąpać, a mi dał troszkę postrzelać. Akurat gadał na Skypie z ekipą, gdzie był mój BOY. Wiadomo bardzo mi się to podobało i spędzałam z nimi coraz więcej czasu. Zaprzyjaźniliśmy się, a potem była relacja brat-siostra ;) W końcu stwierdziliśmy, że to nie bratnia miłość xD I tak właśnie jesteśmy już ze sobą 5 lat z krótki mi przerwami :)


    Super historia!:) a jak trafiłaś na CsK?


    Już nie pamiętam :( Pewnie @DavidM  mnie zaprosił ;)


    A czemu wróciłaś  teraz?  ;D podoba się u Nas?;p jakiś sentyment masz?


    Zawsze chwaliłam tą Sieć ;) Bardzo mi się tu podoba. Jest super atmosfera, którą tworzą cudowni ludzie ;) Wróciłam, bo znowu @DavidM do mnie napisał xD Stwierdziłam, że zobaczę co się dzieje na starych śmieciach. Nie rozczarowałam się! Dalej jest masa pozytywnych ludzi ❤️ Na serwerze PB dużo starych graczy, których kojarzę z przeszłości. Tylko u mnie już ten skill nie ten sam xD Jednak długa przerwa robi swoje ;( Miejmy nadzieje, że to się zmieni :) Forum też się bardzo zmieniło, dużo rozrywki, postów nie tylko o CS'ie. Reasumując, wróciłam bo po prostu tęskniłam za tą energią ❤️


    No i pięknie. ;D bardzo miło mi to słyszeć:) miałaś jakieś rangi ? 


    Na Forum byłam redaktorką, a na serwerze PaintBall byłam Adminką ;)

     

    Oooo :) nie myślisz czasem o powrocie?


    Miałam już propozycje powrotu, ale odmówiłam. Nie mam czasu teraz na powrót na jakiekolwiek stanowisko. Mam inne obowiązki, ważniejsze dla mnie ;) Kto wie? Może kiedyś wrócę, ale teraz wystarczy mi ranga Kobietka ❤️


    No to bardzo fajnie, że czujesz się dobrze z tym jak jest teraz. Rola mamy to było to czego teraz pragnęłaś,  czy że tak powiem wpadka? 


    Hmm... W sumie to było takie pół na pół ;) Nie żałuje tego ❤️ Teraz wiem na własnej skórze co mamy muszą przeżywać. Te noce nieprzespane, dochodzenie do siebie po porodzie jest warte uśmiechu twojego dziecka :) Są gorsze dni, ale są tez i lepsze. Każdy moment zapada w pamięć. Z narzeczonym wszystko staramy się uwieczniać, bo dzieci strasznie szybko rosną. Jeszcze niedawno Wojtuś był maluszkiem, który tylko płakał, a dziś patrzymy jak poznaje świat, jak okazuje różne emocje ;) Na prawdę macierzyństwo to cudowna sprawa ❤️


    Widać że w roli mamy się bardzo dobrze odnajdujesz:) A co robisz w życiu poza byciem mama Wojtusia i wspaniałą narzeczoną?

     

    Hmm... W sumie nic ciekawego ;) Teraz nawet ciężko znaleźć czas na poczytanie ulubionej książki ;( Teraz moim konikiem jest zdrowy tryb życia. Staram się zdrowo odżywiać, być aktywna. Dodam, że dla mnie dzień bez ćwiczeń jest dniem straconym :D Zanim przeprowadziłam się pracowałam w Azjatyckiej kuchni ❤️ Kochałam tą prace, tych ludzi, tą atmosferę. Jak sobie nie radziłam mogłam śmiało napisać do szefowej kuchni (ona siebie za nią nie uważała) i poprosić o pomoc. Jest to super dziewczyna z Bangladeszu ❤️ Dużo się od niej nauczyłam. Polubiłam język angielski, nauczyłam się parę słów po "Bangla" xD Jak tylko jadę do Białegostoku staram się wygospodarować czas na spotkanie ze starą ekipą, ale teraz to się zmieni :( Lokal został przeniesiony do Warszawy. Poza tym skończyłam technikum gastronomiczne ;)

     

    No to super :) a teraz jak ze spełnianiem się w kuchni?;D

     

    Teraz? Gotuje wszystko sobie na co mam ochotę xD Trochę zaniosę teściowej, dam na spróbowanie Szymonowi, a resztę muszę zjeść sama. Tak jak wspomniałam wcześniej mam w domu niejadka ;) Lubie też piec, zawsze coś słodkiego do kawki musi być. W sobotę planuje zrobić Brownie z czerwonej fasoli ?

     

    Ooo ambitnie widzę :D jak zrobisz to kawałek proszę do naszej redakcji wysłać na spróbowanie xDD :D 

    Niejadki są najgorsze! xdd mój tez nie wszystko zje xd i to uparte jak osioł xd nie ruszy i koniec xD


    Tak, a nigdy w życiu tego nie jadł :D Jak będzie dobre wyślę zdjęcie i przepis ;)

     

    Super! 3mam Cię za słowo:) (fotki nie mam, ale przepis tak. Gdyby ktoś chciał to zapraszam na pw o ile @Anetka :P się zgodzi^^)

    Tacy są najgorsi  xdd czyli mówisz że nie żałujesz pójścia do gastronomika? Będziesz w swoich nowych stronach też szukała pracy w restauracji? 

     

    Kto wie? Mam już na oku jedną restauracje, ale nie wiem czy będą kogoś potrzebować. Fajnie by było robić coś co się lubi :) Jeżeli mi się nie uda to poszukam czegoś innego. Najlepiej to bym wróciła do swojej starej pracy, ale nie zostawię rodziny xD W gimnazjum nie byłam pewna co chce robić, więc stwierdziłam, że pójdę w ślady chłopaka (tak, on skończył ten sam kierunek, nie wiem jakim cudem) Jak widać to był strzał w dziesiątkę, często wspominam czasy z technikum, praktyki, starze, lekcje :) Brakuje mi tego. Chyba większość ludzi tam ma, że gdy jest w szkole chce jak najszybciej ją skończyć, a gdy ją skończy chciałby do niej wrócić. Taki paradoks :D

     

    No dokładnie mam tak samo xd niekoniecznie bym wróciła na swój kierunek ale do szkoły mega chętnie xDD no ale trzeba było dorosnąć i pójść do pracy xddd 

    Miałaś jakiś plan B na siebie? gdyby Ci z gastronomią nie wyszło? Nie planując jakby założenia rodziny?

     

    Złożyłam podanie tylko do jednej szkoły ;) Myślę, że tylko gastronomia. Nie wiem jakbym się czuła w innym miejscu ;) Gdyby nie założenie rodziny to i tak moje życie wyglądało by tak samo, tylko w innej kolejności. Przeprowadzka, praca, rodzina, a w miedzy czasie kto wie może Admin na PB?

     

    Korci widzę ten admin korci ;D No to fajnie, że udało Ci się spełnić zawodowo, a gdzie widzisz się za 10 lat? Jakbyś miała zobaczyć siebie za 10 lat co to robisz?;D jak wygląda Twoje życie?

     

    Niby tak, ale myślę, że nie czas na mnie ;) Siebie za 10 lat widzę się w Białymstoku, pracować w fajnym miejscu. Ewentualnie zajmować się domem i pachnieć xD Mam nadzieje, że mój znajdzie jakąś spoko fuchę xD Szczerze to nie wiem jakby wyglądało życie mojego dziecka za dziesięć lat. Teraz jest jakaś patologia, a co będzie za 10 lat ?? Mam nadzieje, że uda mi się go przed tym ochronić.

     
     

    Cytat

    "Siebie za 10 lat widzę się w Białymstoku, pracować w fajnym miejscu."


    Jednak Białystok?;D nie podoba Ci się opolskie?


    Podobało mi się tu jak przyjeżdżałam co jakiś czas, ale na dłuższą metę jest tu po prostu nudno. Owszem bardzo mi się podoba to miasteczko. Jest jednym z niewielu w Polsce, które zachowało w pełni mury ochronne. Cały rynek jest nimi otoczony. Mam przyjemność mieszkać w tej małej "twierdzy". Dużo budynków ma miano zabytków i ciężko o zgodę na jakąkolwiek budowę na terenie rynku. W Byczynie, bo tak te miasteczko się nazywa są zachowane trzy baszty oraz kościół Ewangelicki. Z tego co wiem powstał w XIII w. , ale wtedy był murowany. Lubie chodzić po parku naokoło murów. można fajnie się wyciszyć i odpocząć. :) NO ale, wole chyba większe miasto ;)

    Cytat

    "Ewentualnie zajmować się domem i pachnieć xD"


    Hahahaha xd tak to by każda chciała xDD
     

    Cytat

    "Mam nadzieje, że mój znajdzie jakąś spoko fuchę xD"


    Na pewno zajdzie, gdzie obecnie pracuje? :) 

     


     Pracuje w firmie z ciastkami ;)


     


    Oooo pyszotka♥

    W swoich wywiadach robię serie szybkich  pytań zadam Ci kilka :) 

     

    Co wolisz jeść!

     

    Frytki kręcone czy normalne ?

     

    Normalne? Stekowe najlepsze!

     

    Risotto czy spaghetti ?


    Spaghetti


    Pączki czy drożdżówki ?


    Pączki ?


    Parówki czy kabanosy ?


    Parówki z serem mmm


    Nutella czy masło orzechowe ?


    Nutella, jak zrobię sama jest pycha i zdrowsza ;) 


    Kanapka czy tosty?


    Kanapki


    Żelki o smaku coli czy żelki kwaśne ?


    Kwaśne żelki

     

    Pizza margherite czy capricciose ?


    Capricciose


    Oreo czy owsiane ciastka ?


    Owsiane ciastka


    Tiramisu czy panna cotta ?


    Tiramisu❤️

     

    Hamburger czy hot dog ?


    Hamburger z budki ❤️


    Kebab czy tortilla ?


    Kebab


    Kurczak czy indyk ?


    Kurczak


    Szarlotka czy sernik ?


    oba❤️


    Popcorn słony czy słodki ?

     

    słony


    Jakie jest Twoje największe marzenie? jest ono też związane  z gastronomią? Jakaś własna restauracja czy coś?;D

     

    Kiedyś miałam takie marzenie, a teraz hmmm... Chyba najważniejsze jest, żebym miała szczęśliwą rodzinę, kochającego męża xD Jakieś wakacje za granicą. Mmm... ciepłe kraje i smażenie tłuszczyku na plaży xD

     

    Czyli rodzina najważniejsza. To się ceni :) Jaki jest Twój ulubiony dzień tygodnia? Masz jakaś dzienną rutynę, czy każdy Twój dzień jest inny?

     

    Mój ulubiony dzień tygodnia to niedziela ;) Totalny odpoczynek, obiadek ugotowany, dziecko zajęte, można się byczyć cały dzień ;) Moja codzienna rutyna jest związana z dzieckiem, więc już nie będę zanudzać ;)

     

    Jakbyś opisała siebie w 5 słowach?

     

    Miła, cicha, kochana, nerwusek i ... Nie mam pomysłu na piąte, kto mnie zna to może słowo dodać o mnie ;)

     

    Okey xd wierzysz w reinkarnacje i Jakim zwierzęciem byś była i dlaczego?

     

    KOTKIEM ?Chciałabym być taka gibka jak one, odpoczywać całymi dniami i nie przejmować się niczym ;)

     

    Czy myślisz że będziesz taka matka jaka chciałaś zawsze być dla swoich dzieci ??

     

    Postaram się z całych sił by być jak najlepszą mamusią, ale czas pokaże czy mi się uda ;) Wiem, że będę robić wszystko by moje dziecko nie było podobne ani trochę do tego czegoś teraz xD Tak szczerze to niektóre trzynastolatki wyglądają lepiej niż ja :D Postaram się nie uczyć od najmłodszych lat telefonu, laptopa i innych takich. Może będzie mi ciężko, ale wole więcej czasu poświęcić dziecku niż potem patrzeć jak siedzi przed kompem i nie ma ochoty wyjść na dwór. Tak jak wspomniałam, czas pokaże jak to będzie  ;) 

     

    Super! 3 Mam kciuki żeby Ci się udało. Oglądasz jakieś seriale ?? Ulubiony film??

     

    Teraz to głównie na Netflixie, ale czekam na kolejny sezon Wiedźmina ?  i Sex Education xD Musze też chyba wrócić do anime, bo wyszedł do mojej ukochanej nowy sezon ( przydałoby się zacząć od początku 3 raz) - SAO. Polecam bardzo ;) Oglądałam też Fairy Tail, ale jest tam tyle odcinków, że się zgubiłam. Hmm... Filmów to chyba takich ulubionych nie mam. Lubię, każde science fiction, a taki bardziej normalny - "Bez mojej zgody".

      

    Jakiej muzyki słuchasz? Widzę ze daje Ci porządnego kopa  do działania  ;d

     

    Wszystkiego co mi wpadnie w ucho, ale głównie POP :D  Noooo też to zauważyłam, odpalam sobie jakąś nutkę i od razu banan na buzi, chęć do działania, mega pozytywna energia. Po porodzie rzadko to robiłam, ale już wracam na dobre tory ;)

     

    Masz jakąś ulubioną wokalistkę/wokalistę/zespół/ na który chciałabyś koncert pojechać np?;d

     

    Zawsze marzyłam o Verbie, ale teraz mi się odwidziało. Chętnie pojechałabym na jakiś festiwal z dobrą muzyką. Ostatnio moim ulubieńcem jest Dr. SWAG xD U mnie to jest różnie, usłyszę jedną piosenkę, wpadnie mi w ucho i katuje ją kilka dni ;)


    Tez niedawno 1 piosenkę polubiłam od Dr. SWAG właśnie ;D  

     

    Kilka szybkich pytań again:D

     

    Stoisz u bram niebios, a Bóg pyta: „Dlaczego miałbym Cię wpuścić?” Co odpowiadasz?

     

    Jestem kochanym człowiekiem, raczej nic złego nie robię na umyślnie ;)

     

    Kiedy ostatnio próbowałaś czegoś nowego?

     

    Hmm... Tydzień temu ;) Makaron z cukinią i serem twarogowym. Myślałam, że będzie fuuu, a tu miłe zaskoczenie ;) 

     

    Wolałabyś odnieść porażkę czy nigdy nie spróbować?

     

    Hmmm.. Pół na pół.

     

    Uważasz, że płacz jest oznaką słabości czy siły?

     

    Płacz jest oznaką siły jak i słabości ;)

     

    Kim się stajesz?

     

    Wartościową kobietą ;)

     

    Co Cię najbardziej przeraża?

     

    Śmierć, ciemność i wysokość.

     

    Jeśli otrzymałabyś wystarczającą ilość pieniędzy, aby nigdy więcej nie trzeba było pracować, co byś robiła? Jak byś wykorzystywała czas?

     

    Grałabym non stop xD Żartuje, poświęciłabym ten czas rodzinie ;)

     

    Gdybyś mogła zacząć swoje życie od nowa, co zrobiłabyś inaczej?

     

    Chyba nic bym nie zrobiła inaczej, każdy krok w moim życiu miał jakiś cel.

     

    Czego wczoraj nauczyło cię Twoje życie?

     

    Warto mieć kochanka, który Ci pomoże xD @DavidM❤️

     

    Czy uważasz się za godną miłości i podziwu?

     

    @DavidM powiedział, że nie bo mam kompleksy i rozstępy?

     

    To nie jest praca zbiorowa, ok ?;D bez podpowiadanek na ts3! ja Was widzę ;DD

     

    Tylko ostatnie mi pomógł xD

     

    No no ;D dobra chyba kończymy :D

     

    Pytanie na koniec? Lubisz siebie? jako osobę którą się stałaś?

     

    Myślę, że nie. Kiedyś byłam inna, bardziej otwarta ;) Jak miałam tu Admina byłam zupełnie inna, a teraz jestem  - jeszcze inna. Zmieniły mi się totalnie cele w życiu. Chciałabym choć trochę być taka jak kiedyś. Brakuje mi odwagi, trochę luzu, więcej samoakceptacji, większego poczucia humoru. Chyba dorosłam xD Mam nadzieję, że powrót na Sieć zmieni mnie minimalnie ;)


    Jakieś pozdrowienia? dla Dawida przykładowo?;d

     

    Pozdrawiam moje słoneczko @DavidM ❤️

    @(1)`SzYMI -.^ @Smarkuuu @Młoda :D i całą Administracje CSKatowice?


    Dzięki za wywiad :) do pozdrowień się dołączam :D


    Ja również dziękuje za okazaną cierpliwość ;) Miłego wieczorku :)

     

    ??????????

    • Lubię to! (+1) 5
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!