Skocz do zawartości

    Zamknięty #57 Szybka Szóstka -> FD GOD


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    W dzisiejszej Szybkiej Szóstce -> @FD GOD    Zapraszam do czytania!     ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~     1. Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się cz

    Kamil to Ty jesteś najlepszy ❤️

    @FD GOD ratuj moją kalibre ? potrzebuję dużo szpachli i fachowej ręki ?

    cuyRq1r.png

     

    W dzisiejszej Szybkiej Szóstce -> @FD GOD:) 

     

    Zapraszam do czytania! :) 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

     

    1. Pierwsze i najważniejsze co pozwoli nam się czegoś o Tobie dowiedzieć, to to, w jaki sposób Nam siebie opiszesz - kim jesteś? 

     

     

    Kamil: Cześć, na imię mam Kamil i mam lat 23. Pochodzę z okolic Rzeszowa. Z zawodu jestem jako mechanik i przez dość długi czas pracowałem w tym zawodzie, lecz obecnie zajmuję się na co dzień  spawaniem. Choć mimo że spawam mam zamiar powrócić do pierwotnego zawodu po prostu z zamiłowania do tego jak i do drobnych napraw blacharskich które mi naprawdę sprawiają przyjemność, ten zapach szpachli ahhhh :) 

     

     

    2. Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

     

     

    Kamil: A więc podstawą podstaw to musi być "szczera" bo dwie osoby się kochają a między sobą nie są szczere i nie ufają sobie to zaraz osiągnie to klęskę, lecz jeżeli są szczere i ufają sobie a nie kochają się to będzie im się żyć dobrze. Dodatkowo pasowało by miała podobne poczucie humoru jak i ja :D bo ludzie co mnie tu znają wiedzą że jestem troszkę pokręcony i dość pozytywną osobą do wszystkiego nastawiony. Z wyglądu to nie chciałbym  by wyglądała jak wytapetowana lalka barbie, tylko naturalna kobieta. W mojej ocenie pierwsze to są cechy charakteru a wygląd dość troszkę później ;) Bo tak jak wyżej napisałem co z tego że wygląda oszałamiająco i każdy za nią by się oglądał jak w głowie totalne siano i myśli o nie wiadomo czym. 

     

     

    3. Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście?

     

     

    Kamil: Dla mnie szczęściem jest rodzina i najbliżsi przyjaciele którzy są będą przy mnie nie ważne jaki jestem :) Choć nie będę ukrywał że mały zastrzyk gotówki by się przydał na jakieś swoje mieszkanie czy coś w tym stylu. 

     

     

    4. Wyobraź sobie, że masz już ok. 70 lat, jesteś na emeryturze, niczym się nie przejmujesz, odpoczywasz. Opisz Nam, jak chciałbyś spędzić swoje życie na stare lata? 

     

     

     

    Kamil: Szczerze mówiąc to chciałbym dożyć 30-tki hehe nie wybiegam aż tak do przodu, żyje chwilą ponieważ dziś jestem a jutro może mnie już niestety zabraknąć. Jeżeli bym dożył tej 70-tki to chciałbym by to tak wyglądało że siedzę w garażu z swoim synem lub wnuczkiem czy wnuczką która by miała podobne zainteresowania do motoryzacji i razem jakieś customowe autko składaliśmy by razem :) Bo jeżeli nie masz zajęcia choć na starość to wpadasz w wir nudy już jakby. 

     

     

    5. Wygrywasz 6 w LOTTO, nagły przypływ gotówki, nie spodziewasz się tego. Co robisz z wygranymi pieniędzmi ? 

     

     

    Kamil: Hmmmmm ogólnie nie gram w takie coś, lecz gdyby się mi to zdarzyło to chciałbym po prostu mieć swój skromny dom lub mieszkanie i do tego może jakiś swój warsztat otworzyć, ale starał bym się żyć skromnie.

     

     

    6. Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka :)

     

     

    Kamil: Taką piosenką przy której mogę powiedzieć że tak trochę się rozklejam i wspominam najwspanialsze chwile to była by "Perfect-Nie płacz Ewka" Przy tej piosence zapominam o stresie i innych problemach i wspominam sobie najwspanialsze chwile które spędziłem z przyjaciółmi tych z moich rejonów i z tymi których poznałem poprzez Cs'a na przeróżnych spotkaniach. To są naprawdę wspaniałe chwile których nigdy nie zapomnę i chciałbym by było ich jak najwięcej :) a zarazem dziękuję WSZYSTKIM których poznałem jesteście wielcy ^_^ 

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    `by @TOKSYNA

    • Lubię to! (+1) 7
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Przykro mi 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!