Skocz do zawartości

    Zamknięty #56 Szybka szóstka -> Smarkuu v2


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Osobą, która zechciała mi odpowiedzieć na 6 pytań jest @Smarkuuu   **************************************************************************************************************************

    Krycha na H@!  

    Nf84FpW.gif

     

    Osobą, która zechciała mi odpowiedzieć na 6 pytań jest @Smarkuuu

     

    *********************************************************************************************************************************

     

    Wszyscy mają problem już przy pierwszym pytaniu. Na początek opowiedz Nam kilka słów o sobie. Kim jesteś i jakim jesteś człowiekiem? 

     

    Moje imię i wiek wszyscy znają, więc tego pisać nie będę XD Jestem dziwnym człowiekiem, dla jednych miły i przyjacielski, a dla drugich skur**synem bez serca i to dosłownie. Ale w gruncie rzeczy raczej normalnie myślącym, interesujący się grami, komputerami, samochodami i muzyką oraz z pełnym po brzegi workiem marzeń ;)

     

     Żaden człowiek nie urodził się idealny. Każdy z Nas popełnia błędy, jedni wyciągają z Nich wnioski, inni nie. Jak to mówią, człowiek uczy się na błędach. Czy jest w życiu coś, co uważasz za błąd i potrafisz wyciągnąć z tego jakieś wnioski?


    Błędów popełniłem od groma i z większości wyciągnąłem wnioski, lecz największy błąd jaki popełniłem już nie naprawię bo już na to niestety za późno.

     
     Gdybyś był H@ co byś zmienił na sieci?


     Wywalił @KaZiu :] z forum XDDD  

     

    A tak serio to nic, według mnie wszystko bangla i zmiany są zbędne :P

     
     W dzisiejszych czasach pieniądze są Nam potrzebne do wszystkiego. Powiedz Nam, jakie znaczenie mają dla Ciebie pieniądze w życiu?

     
     Aktualnie żyjemy w chorym świecie, gdzie wszystkim rządzi pieniądz i każdy myśli, że za nie można kupić dosłownie wszystko. Dla mnie mają ani duże ani małe znaczenie, bo tylko mi pomagają przeżyć, szczęścia ani miłości mi nie dały i nie dadzą. Oczywiście nigdy mało i żeby nigdy ich nie brakło, bo jak ich nie ma to nie ma nic niestety.

     
     Kim jest dla Ciebie prawdziwa kobieta?


     Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nigdy takiej nie poznałem ¯\_(ツ)_/¯  Więc taka kobieta jest dla mnie raczej marzeniem. 

     

      Co byś powiedział sobie mając 10 lat mniej, niż teraz?


     "Noo młody, zapinaj pasy bo będzie ostra jazda XD"  A tak serio to powiedziałbym, że patrz na siebie a nie innych, bo to ty piszesz swoją historię. 

     

     

    #FastSmarkiSmark

     

    *********************************************************************************************************************************

    Poprzednia szybka 6 z @Smarkuuu --> KLIK

     

    • Lubię to! (+1) 8
    • Przykro mi 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Przykro mi 1
    • Haha 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!