Skocz do zawartości

    Zamknięty #68 Wywiad z Inkwizytor


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witam czytelników. Dzisiaj wywiad z @Inkwizytor    Miłego czytania.   ⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡   Hej Inkwizytor. Miło, że znalazłeś dla mnie czas, żebym mogła Cię trochę pomęcz

    Elegancko! Dałbym plusa, ale limit się wyczerpał xDD

    Ten artykuł jest lepszy niż w połowie gazet i stron o takiej tematyce  

    593l3bm.png

     

    Witam czytelników. Dzisiaj wywiad z @Inkwizytor :)

     

    Miłego czytania.

     

     

    Hej Inkwizytor. Miło, że znalazłeś dla mnie czas, żebym mogła Cię trochę pomęczyć xD A tak serio to jesteś dość dużą zagadką na forum, więc powiedz nam coś o sobie.

     

     

    Paweł: Od czego by tu zacząć... Mam na imię Paweł, urodziłem się 6 października, więc jestem z pod znaku wagi. Od dzieciństwa uwielbiałem sport, a w szczególności piłkę nożną . Potrafiłem całe popołudnia spędzać na boisku ze znajomymi, czasem 7 dni w tygodniu tłukło się w tak zwaną "gałę" czytaj piłka nożna :D . Z czasem polubiłem historię, tak wiem nie każdy lubi ? i tak czas sobie leciał człowiek dorastał, skończył liceum ekonomiczne, zaliczył służbę wojskową, dostał się na studia, zaczął pracować i nadal grał w piłkę :D . Lubiłem z przyjaciółmi wyskoczyć na dyskotekę, do klubu, na bilarda, piłkarzyki, grille, ogniska i tak czas sobie leciał  ? 

     

     

    No to nieźle :D Jak znalazłeś się na CsK? i czemu tak mało się teraz udzielasz? mimo, że widzę po pkt reputacji, że byłeś kiedyś dużo bardziej aktywny??

     

     

    Paweł: Dokładnie nie pamiętam, bo konto widzę mam od  2013 roku. Nie wiem, czy już wtedy tu grałem, czy nie. Tak na dobre zacząłem tutaj grać jakoś tak 2016 rok chyba i trwało to do 2019 roku jakoś w początkowej fazie. Coś tam się udzielałem na forum, głosowałem na serwery, czasem jakiegoś posta się napisało no i w dziale historia kilkadziesiąt postów z rocznicami się napisało xd. Wspomagało się też sieć i finansowo i nagrodami. Później przestałem grać i udzielać się na forum. Trochę przesyt csa trochę spraw prywatnych do tego doprowadził. Zacząłem ponownie zaglądać w styczniu 2020 roku i jakoś tak zaglądam tutaj w miarę regularnie. A znalazłem się przez kolegę, który tutaj grał.

     

     

    To miło z Twojej strony, że wspierałeś sieć :) i że znowu postanowiłeś zaglądać :D widzę po Twoich reakcjach, że jesteś wiernym fanem moich "wypocin" i dziękuję Ci za to :D fakt, nie każdy lubi historię i ja również należę do tych osób (sorry xD)  a Skąd u Ciebie takie zamiłowanie do historii?

     

     

    Paweł: Myślę, że to jest raczej rodzinne, gdyż mój dziadziu uczył historii więc stąd pewnie moje zamiłowanie i pasja do niej.

     

     

    Pochodzisz z rodziny nauczycieli? Stereotypy są prawdziwe? Dziecko nauczyciela ma gorzej?;d

     

     

    Paweł: No nie da się ukryć ze pochodzę z takiej rodziny. Uczył dziadziu i babcia, uczą moi rodzice :D .  

    Tak dziecko nauczyciela ma gorzej. Od dzieciństwa słyszałem tylko jakie będę miał profity i ulgi jako syn nauczycieli. A było całkiem odwrotnie, wymagania były 2 razy większe, nie było taryfy ulgowej ;d i za to cenie swoich rodziców.

     

     

    To dość nietypowe, żeby za  niezbyt wymarzone dzieciństwo być wdzięcznym rodzicom.

     

    Paweł: No niestety tak właśnie jest,a  ludzie stali się zimni i oschli. Większość patrzy tylko na czubek swojego nosa ?

     

     

    Wracając do piłki:  wiązałeś kiedyś przyszłość z piłką nożną?

     

     

    Paweł: Tak wiązałem przyszłość z piłką nożna odkąd pamiętam. Jeździło się na zawody szkolne, grało się na podwórku, W końcu dostałem się do klubu i zacząłem trenować i grać mecze ligowe. W kilku klubach w swojej przygodzie z piłką się grało i trenowało. Z różnym efektem i skutkiem. Do dzisiaj zostało mi przezwisko z boiska "MALDINI", bo nikt praktycznie ze znajomych po imieniu mnie nie woła :-P Po prostu jest to pasja, którą mam od dziecka. Jedni wolą pić piwo pod sklepem inni wolą iść do klubu, jeszcze inni pograć w csa, każdy w sumie ma jakieś hobby czy zainteresowania. Bywały różne kontuzje mniejsze i większe i zawsze się wracało do gry, nie patrząc na nic. Aż do czasu zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie i innych uszkodzeń. Wtedy zaczęło się troszkę inaczej myśleć i patrzeć na to :D

     

     

    Czyli kontuzja pozbawiła Cię marzeń o zostaniu drugim Lewandowskim?

     

     

    Paweł:  Czy ja wiem, zawsze wolałem grać w pomocy lub na obronie ? raczej inaczej spojrzałem wtedy na to wszystko i zmieniły się priorytety.

     

     

    Na jakie jeśli mogę wiedzieć?

     

     

    Paweł: Popatrzyłem z innej perspektywy. Czekając na operację dużo myślałem. Uznałem, że zdrowie ważniejsze, praca, rodzina i przyjaciele. A nie jak wcześniej tylko piłka i imprezy.

     

     

    Okey, no tak zdrowie najważniejsze:) Długo ogółem grasz w CS?

     

     

    Paweł: Zebrało się kilkanaście ładnych lat. Początki to jakoś 2006/2007 rok i gra na nonsteamie. Poźniej kupiłem csa na steam, poznałem dużo fajnych osób na AGH Kraków i jeździło tam się na lany, a jak lany to wiadomo i impreza :D. Niektóre znajomości trwają do dzisiaj.

     

     

    No to pięknie :D Cs łączy ludzi  :D miałeś jakieś rangi na CsK? 

     

     

    Paweł: Tak byłem kiedyś adminem nie istniejącego serwera 4 maps
    Był to fajny serwer taka odskocznia od dd2, ale niestety upadł.

     


    4 maps chyba naprawdę musiałbyś fajny bo dużo osób go wspomina :D 

     

     

    Paweł: No był bardzo fajny, fajna i miła atmosfera, spoko opiekunowie
    Także szkoda, że go już nie ma.

     


    Może kiedyś wróci :D tak atmosfera jest mega ważna w grze i administracji :)

     

     

    Paweł: Atmosfera to już większa połowa sukcesu, bez niej są tarcia kłótnie.

     


     

    Nie myślałeś żeby w inny serwer się wciągnąć? :) 

     

     

    Paweł: Po zamknięciu 4 maps była możliwość przejścia na dd2 jako admin, ale jakoś nie wykazałem inicjatywy ;d

     

     

    Czemu tak? na DD2 jest fajnie^^

     

     

    Paweł: Był to okres, gdzie mało grałem w csa i po prostu nie podjąłem rękawiczki ;d no jest fajnie nie powiem ^^

     


    Rekrutacja otwarta, zapraszamy:)

     

     

    Paweł: Może w przyszłości :-) obecna administracja ogarnia wiec jest dobrze :-)

     

    Teraz zadam Ci kilka szybkich pytań :D 

     


    Czemu nam się nie chce tak, jak nam się nie chce?


    Wszystko zależy od sytuacji, danej chwili, czy dnia ;d


    Myśląc o domu, co przychodzi Ci najpierw na myśl?


    Miła rodzinna atmosfera, taka z lat dzieciństwa, bez pośpiechu. Nie tak jak teraz każdy gdzieś wybywa, wszystko jest robione na szybko, ludzie zapominają  o znajomych, przyjaciołach , czy rodzinie.


    Posiadasz ulubiony cytat? Jeśli tak jaki i dlaczego?


    Twórz, marz, działaj i nigdy się nie poddawaj!


    Z czego jesteś najbardziej dumny?

     

    Z tego, ze pomimo pewnych wypadków losowych nie poddałem się, podniosłem głowę i idę do przodu nie patrzę w tył oraz z tego, ze jak ktoś potrzebuje pomocy pomagam, jak tylko umiem. 


    Gdzie poświęcasz zbyt wiele czasu, a gdzie za mało?


    Ostatnio dużo czasu spędzam przy komputerze i w pracy i w domu, a za mało na aktywność fizyczną oraz spędzanie czasu w plenerze, chodź teraz to wiadomo jaka jest sytuacja w Polsce.


    Jakie miejsce na ziemi pragniesz kiedyś odwiedzić?


    Zobaczyć Egipt, jego zabytki oraz Grecja. Czy uda się zobaczymy
    Chodź uważam, że najpiękniej i tak jest w Polsce, tylko tego nie doceniamy.


    Uważasz, że płacz jest oznaką słabości czy siły?


    Siły, gdyż nie każdy potrafi pokazać, że płacze. Są różne sytuacje w życiu i są różne nasze reakcje na to. Jeżeli ktoś ma odwagę płakać to to jest jego siła. Bo do łez trzeba umieć się też przyznać.


    Gdybyś mógł wysłać wiadomość do całego świata, co byś powiedział w 30 sekund?

     

    Cieszcie się życiem, nie zazdrośćcie innym tego co mają, liczy się zdrowie i szczęście. Nie bądźcie zawistni.

     

     

    Pierwsza seria szybkich pytań za nami, powieź mi czy lubisz zwierzęta? W temacie o chwaleniu się zwierzakami widzę, że masz pięknego owczarka :)   

     

    Paweł: Lubię i to bardzo. Tak jest to owczarek o imieniu Muki ♥  biega sobie bez łańcucha po terenie ogrodzonym. Kiedyś miał problemy z tylnymi łapkami, ale już jest wszystko dobrze. Miałem też 5 kotów. W sumie były to dzikie koty, które zostały same bez matki i je oswoiłem i rozdałem w dobre ręce :)  ale zanim się oswoiły to nie raz czy dwa ugryzły, czy podrapały ?

     

     

    Widzę, że bardzo ostatnio się zaangażowałeś w głosowanie na nasze serwery :) Lubisz pomagać widzę ^^ Nie myślałeś, żeby się zaangażować w jakiś serwer?

     

    Paweł: Ano lubię pomagać. To nic nie kosztuje, a może pozytywnie pomóc. Nie nie myślałem. Wydaje mi się, że jest wystarczająca kadra, która ogarnia serwery i dobrze się nimi zajmuje :D 

     

     

    2 seria szybkich pytań: 

     

    Czy jesteś gotowy na poświęcenia dla drugich?

     

    Jestem. Trzeba być na to gotowym na poświęcenie dla drugich i jak także na pomoc dla nich. Sam doświadczyłem dużej pomocy po wypadku z piłą, która poszarpała mi 4 palce lewej ręki. Więc nie widzę powodu, aby dla drugiej osoby się nie poświęcić, czy nie pomóc.


    Czy cieszysz się z rzeczy, które posiadasz już teraz?

     

    Oczywiście, że tak. Trzeba szanować to co się ma. Bo zawsze można nie mieć nic.


    Czy cieszysz się mikro chwilami (np. pięknym wschodem i zachodem słońca)?

     

    Tak cieszę się. Są to bardzo fajne i miłe chwile dzięki którym można na chwilę zapomnieć o dniu codziennym.


    Więcej mówisz czy robisz?

     

    Więcej robię. Gdyż to co się robi świadczy o człowieku. Wiadomo mówi się też i najważniejsze, aby były to szczere słowa.


    Co sprawia, że czas u Ciebie zatrzymuje się w miejscu?

     

    Czas się zatrzymuje, gdy robię coś co całkowicie mnie pochłania lub, gdy wyjeżdżam na różne wypady ze znajomymi w Bieszczady. Naturalna przyroda, piękne widoki i wrażenia. Idzie się zapomnieć. Wtedy nie myśli się o codzienności. Po prostu coś pięknego. Polecam


    Kiedy tracisz poczucie czasu?

     

    Kiedy jestem u chrześniaka i muszę z nim wszędzie biegać, bo on ani na sekundę nie usiądzie. Wulkan energii ^^ 


    Pieniądze czy czas?

     

    Czas. Pieniądze to nie wszystko. Można mieć dużo pieniędzy, a nie być szczęśliwym, czy nie mieć zdrowia. Pieniądze to rzecz nabyta i ulotna.


    Czemu nam się nie chce tak, jak nam się nie chce?

     

    Wszystko zależy od dnia i motywacji :D   oraz humoru jaki mamy


    Dlaczego żyjesz?

     

    Aby osiągnąć jakiś cel w życiu. Bywa, że jest ciężko go osiągnąć, ale trzeba próbować i walczyć aby dojść do celu :) 


    Kim jestem?

     

    Człowiekiem. Zwykłym szarym facetem z odrobiną szaleństwa,swojego "ja" oraz wadami :)  . Zalet nie stwierdzam ? . W sumie każdy ma jakieś swoje"ja".


    Czy samotność boli?

     

    Wszystko zależy od danej osoby, czy sytuacji. W pewnych sytuacjach na pewno tak. Przykładowo w trudnej sytuacji fajnie jest dostać wsparcie od osoby z którą się jest, czy fajnie jest pomóc takiej osobie, gdy potrzebuje pomocy, czy wsparcia.


    Dokąd zmierzasz?

     

    Prosto przed siebie. Zawsze do przodu. Najważniejsze być sobą.


    Co jest dobre, a co złe?

     

    Dobra jest szczerość i prawdomówność (nawet jak czasem niekoniecznie musi być dobra dla Nas). Złe jest kłamstwo i zawiść oraz chamstwo.


    Czy świat przypadkowo jest harmonijny?

     

    Wydaje mi się, że nie. Że to wszystko jakoś jest poukładane umyślnie.


    Czy ktoś stworzył świat?

     

    Ciężkie pytanie. Być może tak. Dużo by można rozważać i pisać na ten temat. Powstało by dużo artykułów, czy książek.


    Co się dzieje po śmierci?

     

    Nastaje ciemność. A co więcej tego nikt nie wie. Po prostu następuje koniec.


    Dlaczego ludzie się w sobie zakochują?

     

    Zapewne dlatego, że każdy nie chce być sam. Chce być z drugą osobą. Mieć drugą "połówkę". Tego nie da się zaplanować. Czasem to jest tak, że się kogoś pozna i z czasem ugodzi "strzała  amora". Bywa też tak, że ludzi do siebie przyciąga. Zazwyczaj jest to charakter. W sumie najważniejszy jest charakter, wygląd to tylko dodatek. Bardzo ważna jest szczerość i prawdomówność. Drugą osobę należy wspierać i kochać nie tylko jak ma dobre dni, ale także jak ma złe.


    Dlaczego mężczyźni są mniej skomplikowani od kobiet?

     

    Ja wiem, czy mniej skomplikowani. Może bardziej elastyczni oraz mniej przejmujący się danym problemem, czy sprawą. Łatwiej też nad niektórymi sytuacjami przechodzą do dnia powszedniego.

     


    Jak wygląda Twój normalny dzień? Masz jakieś rutynowe działania w ciągu dnia czy każdy dzień jest inny?

     

     

     

    Paweł: Rano pobudka, toaleta, prysznic i śniadanie. Później jadę do pracy i do 16 pracuję. Wiadomo kawa musi w pracy być i jakieś drugie śniadanie :D 

    Wieczorami to różnie. Teraz wiadomo jaka jest sytuacja to więcej czasu spędzam w domu. Ale gdy nie było wirusa to różnie. Czasem wyskoczyło się na piwko ze znajomymi. Innym razem na piłkarzyki, kręgle czy bilarda, czy ewentualnie pizze, czy kebaba :D  Wyskoczy się też na jakiś trening w piłkę nożną 2 razy w tygodniu, czy tenis stołowy oraz koszykówkę. Czasem na rowerze się wybiorę na wycieczkę po malowniczych terenach Podkarpacia. Weekendy to zależało od pory roku. W chłodne dni jakaś knajpka, czy dyskoteka (klub). W ciepłe dni to grill czy ognisko ze znajomymi. Piękna sprawa pieczone ziemniaczki z ogniska :D  i czas spędzony z przyjaciółmi. Rozmowy, żarty, różne kawały itp.  No i standardowo znajdzie się czas na mecz piłki nożnej.

     

     

    Gdzie pracujesz? Lubisz swoją pracę? Jaka jest praca Twoich marzeń opowiedz nam o niej.

     

     

    Paweł: Pracuje w firmie, która zajmuje się fotowoltaiką w biurze. Zajmuję się pisaniem różnych wniosków np. wnioskami o ustalenie warunków przyłączenia do PGE, czy później umowami z PGE oraz kontaktami, czy rozliczeniami z Urzędem Regulacji Energetyki. I jeszcze innymi różnymi sprawami związanymi z różnymi projektami, które prowadzi moja firma. Wydaje się, że to nudna praca, ale tylko się to wydaje. Wcale nie jest nudno i nie jest nudna ?? . Tak lubię swoja pracę i to bardzo :-). Mam fajnych ludzi w niej. Każdy pomoże każdemu i jest fajna oraz miła atmosfera. Szefostwo też jest w porządku. Praca moich marzeń hmmmm od dziecka chciałem, aby była to praca związana ze sportem. Najlepiej z piłką nożna . A, czy się uda czas pokaże. Szanuje swoją obecna pracę więc w tym momencie nie szukam i raczej bym nie zamienił jej na inną.

     


    Bardzo miło mi się z Tobą rozmawiało, dziękuję za poświęcony czas. Myślę, że poruszyliśmy różne tematy więc będzie się dobrze czytało.  Chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec?  :)  

     

     

    Paweł: Z przyjemnością udzieliłem odpowiedzi na zadane pytania ? Pozdrawiam wszystkich czytających, pannę redaktorkę Toksynkę, bo też musiała poświęcić swój czas ? oraz wszystkich użytkowników forum jak i graczy serwerów ?

     

     

    `by @TOKSYNA

     

    • Lubię to! (+1) 9
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    MówMiOjcze MówMiOjcze,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!