Skocz do zawartości

    Zamknięty Admin ts3 Mekka


    Mekka
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Nick z serwera: Mekka Imię: Kamil Wiek: 23 Czy posiadasz głos po mutacji (nie dotyczy kobiet)?: tak Ile czasu spędzasz na TS3?: Od kilku do kilkunastu godzin dziennie W jakich godzinach najczęściej m

    Z wielką chęcią cię przyjmę na to stanowisko dlatego, że często widuję  na ts i nie będę ukrywał, ale zdążyłem poznać cię z bardzo dobrej strony (BEZINTERESOWNA POMOC + URUCHOMIENIE WŁASNYCH KONTAKTÓW

    Nick z serwera: Mekka
    Imię: Kamil
    Wiek: 23
    Czy posiadasz głos po mutacji (nie dotyczy kobiet)?: tak
    Ile czasu spędzasz na TS3?: Od kilku do kilkunastu godzin dziennie 
    W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: 23:00 3:00 lub 15:00 23:00
    Czy posiadasz admina na innym TS3?:Nie
    Wymień rzeczy które potrafisz zrobić na ts3 (np. umiem tworzyć kanały)?: Potrafię stworzyć kanał nadawać rangi dodać dużo rzeczy byłem wcześniej adminem na rożnych ts3 
    Czy posiadałeś w przeszłości poważne bany / konflikty na serwerze?: Nie
    Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: ponieważ siedzmy ze znajomymi tutaj a spędzam bardzo dużo czasu tutaj na ts 3 
    Co nowego jesteś w stanie wprowadzić na nasz serwer?: W sumie to nie wiem co mógł bym wprowadzić zobaczę z czasem jak się dostane 
    Czy jesteś w stanie płacić składki?: Z tym problemu nie mam wiec bede płacił 
    Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198188441186/ lub u was na ts  
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!