Skocz do zawartości

    Zamknięty #20 Na celowniku --> GrzeNiu


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Hejka! Oto kolejna seria 'Na celowniku' tym razem znalazł się na nim @GrzeNiu  Więcej informacji znajdziecie tutaj KLIK Zapraszam!      ???????????????????????????????????????????

    MxKOmsD.png

     

     

    Hejka! Oto kolejna seria 'Na celowniku' tym razem znalazł się na nim @GrzeNiu 

    Więcej informacji znajdziecie tutaj KLIK

    Zapraszam!  :)

      

    ???????????????????????????????????????????

     

    Miły, sympatyczny chłopak. Bezpośredni, ale to trzeba cenić :P Czasem się odpala ^^

     

    ????????????????????????????


    Jeden wielki alkoholik. Przepiłby tutaj wszystkich zgromadzonych. Najchętniej słucha disco polo (do tego pięknie śpiewa). 

     

    ????????????????????????????

     

    Czasem dostaje po dupie jak przyjdę z pb. Ma swoje zdanie i się go trzyma, tak mi się przynajmniej wydaje + lubi wypić (też mi się to z nim kojarzy haha)

     

    ????????????????????????????


    Gram z nim tylko na DD2, dla mnie jest miły i można z nim pożartować. 

     

    ????????????????????????????


    Jak się rozgrzeje, to nie ma dla niego przeciwnika. Bardzo dobrze mi się z nim gra w duecie, bo myśli za dwóch, a nie tylko za siebie. Mało jest takich osób. Moim zdaniem po glosie mógłby być moim ojcem :D ale to chyba tylko pozory hihi 

     

    ????????????????????????????

     

    Grzegorz to poczciwy facet. Kulturalny w stosunku do innych ludzi, kulturalnie popija alkohol i ogólnie złoty chłopak. Najbardziej jednak go cenie za pieniądze, które wysyła. Pozdrawiam Grzesiu xD

     

    ????????????????????????????

     

    On jest dziwny jakiś… czasami jest normalny i śmieszny, a niekiedy żałosny dupek, ale to chyba zależy od jego stanu upojenia.   

     

    ????????????????????????????


    Puszysty? Dobra morda, bardzo miły, rozmowny chłop ;D na serwerze kara wszystkich po kolei z famasa. Czekam aż przypedałkuje do mnie xDD

     

    ????????????????????????????


    Mały alkoholik, wredna menda i wielka uparta maruda, ale co jak co jest super gościem, zawsze można na niego liczyć. Kat z dd2, który mimo starzenia się dalej bije po głowach :D

     

    ????????????????????????????

     

    Oooo idealny kandydat na żonę dziewczęta. Miły, zabawny, czasami przekoloryzuje, ale największym atutem jest to, że pije harnaśka jak ja :D

     

    ????????????????????????????

     

    Chlejus, alkoholik i piwosz. Zamiast prawej ręki ma famasa, którym denerwuje ludzi przy każdej możliwej okazji.

     

    ????????????????????????????

     

    Prawie największy alkus na całym CsK ;d

    Spoko gościu, mimo, że czasem spina się o nic :D

    ProPlayer na DD2 :D robi chlebki :D ma dobrą sis, która mu czasem kupuje bezinteresownie browary :d są szwagrami z @relax :D

     

    ????????????????????????????

     

    Grzeniu? Z reguły spoko gościu można z nim pogadać i się pośmiać. 

     

    ????????????????????????????

     

    "Grzesiek dobra morda ❤️ tylko czasem straszy mnie że mnie przygniecie brzuchem :( " .

     

    ????????????????????????????


    Szwagieros menelitos dobre głowy sadzi na serwerze, ale do piwa nie ma gustu xD Ja Cię nauczę pić odpowiednie trunki :D

     

    ????????????????????????????

     

    Albo mi się wydaje albo nie, ale dla mnie jest chamski. Ale w stosunku do innych wydaję się spoko  ^^ 

     

     ???????????????????????????????????????????

     

    Poprzednie "Na celowniku" ---> Waterovsky

    • Lubię to! (+1) 7
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!