Skocz do zawartości

    Zamknięty #53 Szybka Szóstka -> whytti.


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Dziś poznamy co nieco @whytti.   Zapraszam do czytania!     Każdemu z nas ciężko jest powiedzieć coś o sobie, aby dać się poznać innym. Miejmy nadzieję, że Tobie uda się odp

    Fajnie się czytało, interesujący człowiek ?

    @Lipny Wbij na dr'a, to przypomnisz sobie wszystko.

    Nf84FpW.gif

     

    Dziś poznamy co nieco @whytti. :)  

    Zapraszam do czytania!

     

    QAXH19U.gif

     

    Każdemu z nas ciężko jest powiedzieć coś o sobie, aby dać się poznać innym. Miejmy nadzieję, że Tobie uda się odpowiedzieć mi na pytanie, kim jesteś?

     

    Mam na imię Kacper i mam 19 lat. Uczę się w Technikum Informatycznym i jestem w 3 klasie. Interesuję się grafiką komputerową oraz koszykówką. Bardzo lubię seriale; moje top 5: Sons Of Anarchy, Brooklyn 9-9, Game of Thrones, Breaking Bad oraz Narcos. Obejrzałem pierwsze 8 odcinków Domu z papieru i kompletnie mnie nie zaciekawił. Moim ulubionym team'em jest L.A. Clippers, a ulubionym koszykarzem jest Kawhi Leonard. Jestem osobą wierzącą. Jeśli chodzi o grafikę, to głównie zajmuję się grafiką forumową i reklamową. Póki co pracuję w serwisie komputerowym, lecz raczej nie jest to coś na stałe. Gram na gitarze, ale raczej bardzo amatorsko

     

    Czy dbasz o swoje zdrowie i sprawność fizyczną? Jeżeli tak, to w jaki sposób?

     

    Ciężko to stwierdzić xD. Z jednej strony jem co i ile chcę, a z drugiej niby chodzę na treningi, a przynajmniej tak było przed kwarantanną.

     

    Gdybyś musiał kogoś czegoś nauczyć, czego byś go nauczył?

     

    Zależy od tego, kim ta osoba jest. Jeśli jest to osoba młoda/nastolatek, to z pewnością chciałbym nauczyć ich szacunku do drugiej osoby. Patrząc na dzisiejszą młodzież/dzieci, to póki co, wyrastają na coś, co ciężko nazwać. W większości nie mają szacunku do nikogo, ani niczego, mają wszystko gdzieś, jeśli zachcą mieć nowego Iphone'a, to mają go dostać, brak im też wrażliwości. Nie podoba mi się to.

    Z drugiej strony jeśli by to była osoba dorosła, to mógłbym jej nauczyć obsługi komputera, bo jak tak patrzę, to bardzo dużo osób ma z tym problemy xD.

     

    Jeśli mógłbyś obejrzeć wszystko, co wydarzyło się w Twoim dotychczasowym życiu, czy byłbyś zadowolony z tego co byś zobaczył?

     

    Na to pytanie nie da się odpowiedzieć tak/nie. Na pewno są momenty, z których nie jestem dumny, ale gdyby nie one, to nie było by tych dobrych.

     

    Jak to w życiu mówią... Karma wraca. Czy to za dobre, czy też złe uczynki... Gdyby karma wróciła do Ciebie, czy pomogłaby Tobie, czy też Cię skrzywdziła?

     

    Hmm... patrząc na teraźniejszość, to raczej by mi pomogła. Zawsze staram się postępować zgodnie z sobą. Raczej jestem osobą wrażliwą i ciężko mi się patrzy na to, jak ktoś cierpi.

     

     Masz w życiu jakiś lęk? Strach przed czymś? Co Cię najbardziej przeraża?

     

    Raczej nie.

     

    QAXH19U.gif

    • Lubię to! (+1) 6
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!