Skocz do zawartości

    Zamknięty #52 Szybka Szóstka - DendiPB


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Dziś dowiemy się trochę na temat @DendiPB ! Zapraszam do czytania       Sposób w jaki siebie opiszemy, może bardzo dużo o Nas powiedzieć. Dlatego zacznijmy od pytania: Kim j

    @DavidM Twój zaginiony brat bliźniak się znalazł  ?

    Uwielbiam Cie za to Dendiś xD

    Nf84FpW.gif

     

    Dziś dowiemy się trochę na temat @DendiPB !

    Zapraszam do czytania :) 

     

    QAXH19U.gif

     

    Sposób w jaki siebie opiszemy, może bardzo dużo o Nas powiedzieć. Dlatego zacznijmy od pytania: Kim jesteś? 

     

    Jestem zwycięzcą. Adoratorem mocnych wrażeń łóżkowych i nie tylko. Anty mistrz który zamyka wszystkie rundy. Władcą świata. Nieoficjalnym podwójnym mistrzem w rzucaniu dziewic do lawy. Piłkarzyna. Zwykły chłop.  pozdro yoł

     

    Jak ma wyglądać twoje życie za 5 lat? Czy masz plan, aby tam dotrzeć?

     

    Za pięć lat o tej porze to ja będe pykać na orliku z tą co mam na avku.

     

    Co nauczyła Cię ostatnia porażka w drodze do Twojego celu? Czego dowiedziałeś się o sobie?

     

    Ostatnio spaliłem parówki, więc dowiedziałem się że mimo tego iż moje wszystkie kobiety w otoczeniu potrafią dobrze gotować tak ja nie umiem.

     

    Jeśli otrzymałbyś wystarczającą ilość pieniędzy, aby nigdy więcej nie trzeba było pracować, co byś robił? Jak byś wykorzystywał czas?

     

    Jeździłbym mustangiem i spełniał swoje marzenia.

     

    Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

     

    Wygląd nie ma większego znaczenia, chociaż wiadomo jak pasztet to nie tykam nawet widłami. Cechy charakteru mmm niech będzie sobą laska, niech spełnia siebie. Na pewno musi umieć gotować bo umrzemy z głodu kappa. No i grać w csa bo jak nie to ban na pół godziny od anala.

     

    Gdybyś musiał się przenieść do innego kraju niż zawsze żyłeś, gdzie byś się przeprowadził i dlaczego?

     

    Anglia. Najlepsza liga świata w piłce nożnej. Co by się wiązało z pytaniem numer 4, bo fajnie by było tak pooglądać co tydzień dobry mecz oraz fajne dupeczki na trybunach

    #szatodenaturat #pozdrodendi

     

    QAXH19U.gif

    • Lubię to! (+1) 2
    • Haha 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 4
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Zmieszany 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!