Skocz do zawartości

    Zamknięty Geneza nicku #2


    Pozytywna
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    hSdjoEm.png

     

    vWZtL8z.png

    @neymaroff


    Odpowiedz jest bardzo prosta, chyba wszyscy juz wiedza ze lubie Neymara. Stad sie wzial pomysl na moj nick. :)

     

     

    vWZtL8z.png

     

    @Dzaastine

     

    Mój nick w sumie ma bardzo prostą genezę. Wziął się od angielskiej wersji mojego imienia Justine. Za czasów podstawówki dostałam ksywę 'Dżasta'. Chciałam te dwa słowa jakoś ze sobą połączyć i tak właśnie wyszło Dzaastine :D

     

    vWZtL8z.png

     

    @whytti.

     

    Kiedyś grałem sobie w grę pt.: "Game Dev Tycoon". Gra ogólnie polega na tworzeniu gier, ale możesz tworzyć tam swoje konsole i silniki gier. Jako, że byłem młody, to myślałem, że silnik gry, to system operacyjny i tak przerabiałem nazwy Windowsa. Przyszedł czas na każdemu znaną i nielubianą Viste. Zamieniłem słowo Vista na Blista i tak zrobiłem kilka gier na silniku Windows Blista. W końcu zacząłem grać w gry mulitplayer (wtedy Minecraft) i musiałem sobie wybrać jakiś nick. Pomyślałem, że świetnym pomysłem będzie zaczerpnięcie z mojej twórczości i w ten sposób grałem pod nickiem Spex Blista (XDDDDD). Żałuję tego nicku, bo pod nim nagrywałem filmiki na yt (całe szczęście usunięte), a nawet pisałem do dwóch youtuber'ów: Skyena - żeby nagrać z nim serię w minecrafcie, i do Enzziego, żeby nagrać z nim piosenkę XDDDDD. W końcu mój młodszy brat zaczął grać w gry multiplayer i wybrał sobie nick BlackStack, ale jego ówczesny przyjaciel podkradł i przerobił nick na WhiteStack, co spowodowało, że mój brat ustawił sobie nick Blacky. Z racji tego, że mój nick nie był jakiś wybitny i wielu cringe'owych rzeczy na nim dokonałem, postanowiłem wybrać (a właściwie stworzyć, bo nikt kompletnie takiego nie miał i nawet teraz prawie nie ma ludzi z nim) adekwatny nick do mojego brata. Postanowiłem, że skoro on był czarny, to ja będę biały i tak powstało Whytti (czyt. Łajti). Z racji tego, że nie każdy umiał przeczytać mój nick, to powstało wiele jego odmian. Kiedyś ktoś przeczytał go jako łytti, a @Lisu zaczął na mnie mówić Łydki. Z tego powodu czasem mówią na mnie Łyda xD. 

     

    vWZtL8z.png

     

    @DomiN

     

    Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem. Tak serio to miałem kiedyś nick DmN a pozniej ewoluował w DomiN nick od imienia oczywiście (bardzo kreatywnie wiem) pozdro.

     

    vWZtL8z.png

    @KaZiu :]

     

    Od najmłodszych lat mówili na mnie starsi rówieśnicy młody Kaziu, zawsze było młody Kaziu na bramkę xD To były czasy :) upierdzielonym się latało po płotach sąsiada i kradło gruszki.
    Czasy gima to już awansik wleciał z młodego na samo Kaziu dumnie nosiłem tą ksywkę, która została do dzisiaj.W sumie na realu to tylko najbliższa rodzina mówi do mnie po imieniu :P
    14.05. 19** nowe życie otrzymał Rafał syn Kazimierza i Aldony.

    WASZ ULUBIENIEC ❤️

     

    vWZtL8z.png

     

    Poprzedni artykuł --> KLIK

     

    • Lubię to! (+1) 4
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!