Jump to content
Sign in to follow this  
Eldon

problem z ssami

6 posts in this topic

Recommended Posts

Witam.Mam problem nie wie ktos dlczego dostalem ssy i zaczelem szukac ssow i nic przeszukalem caly komputer ale ssow nie ma.

Bardzo bym prosil o ub z powodu braku ssow.

Taki przypadek może zdarzyć się raz na 1000, a nawet rzadziej, bo jak już wcześniej napisałem nie ma nic doskonałego.

Po drugie podaj nick na którym grałeś, sid, ip cokolwiek po czym będzie można znaleźć Twój ban w AMXBans'ie.

Po trzecie powiedz jaki system operacyjny masz na komputerze / laptopie na którym zostały zrobione ss.

Jeśli podasz wszystko postaram Ci się pomóc znaleźć te ss.

Mały edit.

Jeśli grałeś na nicku "Elder" to te ss'y były zrobione już dosyć dawno.

I dla informacji nie mają one nazwy mapy i formatu .bmp tzn: (przykładowo) de_dust20001 tylko mają one nazwę: HalfLife00 i tak do 04.

Możliwe, że nie pokazuje Ci ich jako obrazków bo są w formacie .tga a jest to format nieobsługiwany przez podstawową przeglądarkę obrazów z windowsa.

Czyli możesz mieć widoczne pliki HalfLife00 HalfLife01 HalfLife02 HalfLife03 HalfLife04 których nie da się otworzyć.

Właśnie o te pliki chodzi, spakuj je w .rar lub .zip i wrzuć np na speedyshare i wtedy sprawa będzie rozwiązana.

Myślę, że wytłumaczyłem to w bardzo jasny i przejrzysty sposób tak więc jeśli będzie trzeba to można moje wypociny (te pogrubione) skopiować do tego tematu jak należy wstawiać ss tak żeby nawet największy, że tak powiem laik sobie z tym poradził.

PB'4Fun--->lejto

cskatowice.com/index.php?/topic/3704-screenshooty-problem-tutaj-znajdziesz-odpowiedź/

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty

Powód: Link podany / zamykam

Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o zgłoszenie tego postu a temat

zostanie otwarty ponownie przez administracje.

Administracja

CsKatowice.Com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...