Skocz do zawartości

    Zamknięty #50 Szybka Szóstka -> MRA'u


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Dziś opowie nam o sobie @MRA'u ! Zapraszam do czytania ^^     Każdy ma problem z opisaniem własnej osobowości. Ale liczę, że z Tobą będzie inaczej. Opowiedz Nam trochę o sob

    @MRA'u super!:) brawo @Dzaastine milo się czytało:)

    1fC9Fqv.png

     

    Dziś opowie nam o sobie @MRA'u !

    Zapraszam do czytania ^^

     

    dOMCAql.png

     

    Każdy ma problem z opisaniem własnej osobowości. Ale liczę, że z Tobą będzie inaczej. Opowiedz Nam trochę o sobie. Kim jesteś?

     

    Masz racje, każdemu jest ciężko opisać samego siebie i chyba jest to całkiem zrozumiałe. Dodam, że jestem osobą, która nie dba o zdanie innych ludzi na mój temat. Jednak skoro zgodziłem się udzielić paru odpowiedzi to: Jedziem z tym!

    Pytasz mnie kim jestem ? To pytanie zadawałem sobie wiele razy. I do tej pory nie do końca mam pewność, co do swoich cech. Mogę tylko napisać kim wydaje mi się, że jestem. Zacznę od tego, że uczę się być osoba asertywna, co nie jest zbyt łatwa rzeczą do wyuczenia, jednak staram się jak mogę, zresztą do wszystkiego staram się podchodzić tak, żeby oddać siebie całego dążąc do jakiegoś celu(podkreślę, że nie zawsze się to udaje). Cele.. ach jak ich było wiele, a ile jeszcze do zrobienia, ale wiem jedno!

    Większość uda mi się zrealizować, a reszta? Trudno, przecież nie można mieć wszystkiego. I tutaj wychodzi z cienia kolejna, tym razem wkurzająca mnie cecha mojej osoby, mianowicie czasem nie umiem powiedzieć sobie „NIE!”, gdy czegoś chce, mimo, że powinna to być pozytywna cecha uważam ja za negatywną, gdyż niejednokrotnie dużo straciłem chcąc czegoś innego. Idąc dalej labiryntem w mojej  głowie, gdy to piszę, doszedłem do wnisosku, że jestem raczej niecierpliwy, ale za to jestem uczciwy, tolerancyjny, szczery do bólu, umiem się odwdzięczyć jeśli ktoś był dla mnie przychylny. Lubię obdarowywać, jakieś prezenty, upominki z chęcią je wręczam i cieszę się z każdego wywołanego tym uśmiechem. Staram się też być odpowiedzialną personą, raczej nie jestem pamiętliwy jeśli chodzi o jakieś niepotrzebne sprzeczki i wypowiadane słowa w gniewie. Staram się żyć przyszłością, niż przeszłością, bo co było a nie jest nie pisze się w rejestr.

     Dobra bo kto to będzie czytać, tyle wam wystarczy lecimy dalej!

     

     Jakie są Twoje słabe i mocne strony charakteru? 

     

    Zaczniemy od słabej strony

    Chyba najbardziej doskwiera mi wiara w siebie. Często nie wierzę, że dam radę pokonać swoje potwory.

    A ta dobra ?

    Chyba wytrwałość, nie lubię się poddawać .

    Ktoś jest jeszcze z nami ? Lecim dalej!

     

    W życiu zawsze uczono Nas, aby konsekwentnie dążyć do wyznaczonego przez siebie celu. Czy jesteś osobą konsekwentną? Potrafisz osiągnąć swój cel? Czy postawiłaś/eś sobie jakiś cel w życiu i do niego aktualnie dążysz? 

     

     Myśle, że wyżej już odpowiedziałem na to pytanie.

    Lecim dalej !

     

     Jak trafiłaś/eś na CSKatowice.com? Poznajmy Twoją historię.

     

    Chyba po prostu wpisałem w Google frazę „serwery cs go” i pach tak się tutaj znalazłem. Z czego się bardzo cieszę !

    Dalej !

     

    W dzisiejszych czasach jest faza na bycie fit. Jeśli chodzi o płeć żeńską, często tracą głowę i prześcigają się żeby jedna była lepsza od drugiej. Co myślisz o takim zachowaniu wśród kobiet?

     

    Po pierwsze popieram zdrowy tryb życia, zdrowa dieta, sport jak najbardziej !

    Ale wiadomo róbmy to przede wszystkim dla siebie, nie po to żeby przez to czuć się lepszym od innych, wszyscy jesteśmy ludźmi, gruba Asia czy fit Basia, nieważne ! Najważniejsze jest to żeby być dobrym człowiekiem i wspierać się nawzajem.

    Dalej !

     

    Mamy wiele rodzajów kuchni na świecie... Od Polskiej, Chińskiej, po Włoską itd... Jaka kuchnia jest Twoim zdaniem najlepsza? Jakie jest Twoje ulubione danie? Czy lubisz gotować?  

     

    Trudne pytanie, ale będzie prosta odpowiedzieć: Lubię to co mi smakuje.

    Nie umiałbym wybrać jednej konkretnej ulubionej kuchni, bo po prostu w każdej jest coś dla mnie odpowiedniego.

    A gdyby ktoś zapytał czy chce zjeść chińczyka, pizze, schabowego, czy kebaba ?

    Odpowiedziałbym, że ułożył mi jadłospis na najbliżej dni.

     

    Jak ktoś wytrwał do końca to serdecznie pozdrawiam. :D

     

    dOMCAql.png

    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!