Skocz do zawartości

    Zamknięty #49 Szybka Szóstka -> 220


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Tym razem krótko opowie Nam o sobie @220 !     Wszyscy mają problem już przy pierwszym pytaniu. Na początek opowiedz Nam kilka słów o sobie. Kim jesteś i jakim jesteś człowiekie

    Super Justynko;* A przy okazji mamy okazję poznać trochę @220:)

    Fajny pomysł, chociaż zbyt dużo o sobie nie opowiedziałem

    1fC9Fqv.png

     

     

    Tym razem krótko opowie Nam o sobie @220 ! :)

     

    dOMCAql.png

     

    Wszyscy mają problem już przy pierwszym pytaniu. Na początek opowiedz Nam kilka słów o sobie. Kim jesteś i jakim jesteś człowiekiem? 

     

    Jestem Damian, lat 27. Człowiekiem jestem z natury leniwym, jednakże pracowitym. Gdy wiem że coś ma sens robię to bez zastanawiania się. Często uśmiechnięty i ten uśmiech sprawia, że inni czują się lepiej i są bardziej pozytywnie nastawieni do życia.

     

     

    Żaden człowiek nie urodził się idealny. Każdy z Nas popełnia błędy, jedni wyciągają z Nich wnioski, inni nie. Jak to mówią, człowiek uczy się na błędach. Czy jest w życiu coś, co uważasz za błąd i potrafisz wyciągnąć z tego jakieś wnioski? 

     

    Jest w życiu coś ze sfery prywatnej, rodzinnej. Niestety konsekwencji tego nie da się naprawić. Wnioski wyciągnięte, oby w przyszłości się to nie powtórzyło.

     

     

    W życiu każdego człowieka pojawia się coś takiego jak 'szansa'. Niektórzy potrafią z niej skorzystać, inni nie. Opowiedz Nam, czy była w Twoim życiu jakaś szansa, której nie wykorzystałeś/aś i dlaczego tak się stało? 

     

    Niewykorzystane szanse zdarzają się chyba każdemu. Kiedyś miałem ich dużo. Zbyt małe doświadczenie życiowe ( o ile teraz jakieś mam :D ). Swego czasu byłem bardzo nieśmiały, lubiłem się mocno alienować. Można powiedzieć, że byłem introwertykiem. Nie potrafiłem się we wielu tematach życiowych odnaleźć. Od kilku lat już taki nie jestem dzięki jednej, odpowiedniej decyzji.

     

     

     Czy uprawiałeś/aś jakiś sport w swoim życiu? Jaki jest Twój ulubiony sport i dlaczego akurat ten? 

     

    Dużo grałem w piłkę nożną bo jest to sport zespołowy i kontaktowy, na boiskach typowo szkolnych. Od czasu dwóch kontuzji tego samego kolana już nie gram bo boję się kolejnej...  

     

     

    W dzisiejszych czasach pieniądze są Nam potrzebne do wszystkiego. Powiedz Nam, jakie znaczenie mają dla Ciebie pieniądze w życiu? 

     

    Pieniądze są niezbędne to spełniania swoich marzeń/celów/planów. Bez nich zdecydowana większość nie mogłaby być zrealizowana. Nie mówiąc o podstawowych sprawach typu mieszkanie, jedzenie itp.

     

     

    Jaki sens miałoby życie bez przyjaciół? Nie miałoby żadnego sensu. Jakie według Ciebie powinien mieć cechy prawdziwy przyjaciel? Czy masz takiego przyjaciela?

     

    To taki, do którego mogę zadzwonić albo się spotkać i pogadać o czymkolwiek i on pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Jest taka osoba...

     

    dOMCAql.png

    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!