Skocz do zawartości

    Zamknięty #48 Szybka Szóstka -> Czekoladka.


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    W dzisiejszej Szybkiej Szóstce jedna z naszych bliźniaczek, a zarazem moja imienniczka Kasia -> @Czekoladka.   ღღღ     1. Kim jesteś?   Czekoladka.: Człowiekiem x

    Jak zawsze perfekcyjna robota ? Leci plusik

    xlgfqpX.png

     

    W dzisiejszej Szybkiej Szóstce jedna z naszych bliźniaczek, a zarazem moja imienniczka Kasia -> @Czekoladka.

     

    ღღღ

     

     

    1. Kim jesteś?

     

    Czekoladka.: Człowiekiem xD A tak serio to młodą kobietą o brązowych włosach i szarych oczach. Jestem miłą i bezkonfliktową osobą, Cajmert twierdzi, że jestem wspaniała, a ja się z nim zgadzam ;) 

     

    ღღღ

     

    2. Co znaczy według Ciebie być szczęśliwym człowiekiem?

     

    Czekoladka.: Być szczęśliwym człowiekiem to znaczy, że nie patrzysz na pieniądze, ważne wtedy jest to, że masz wokół siebie ludzi którzy Ciebie kochają i których ty kochasz. 

     

    ღღღ

     

    3. Jeżeli mogłabyś iść na kolację z dowolną osobą żyjącą na świecie, kto by to był?


    Czekoladka.: Kamil Bednarek ❤️ Uwielbiam gościa, to jak śpiewa, ideał ?

     

    ღღღ

     

    4. Gdybyś mogła cofnąć się w czasie i coś zmienić w swoim życiu to co by to było?

     

    Czekoladka.: Cofnęłabym się do czasu kiedy mieszkałam z rodzicami jeszcze, teraz wiem co chciałabym w życiu robić ale niestety nie jestem w stanie tego zrealizować, natomiast mieszkając z nimi i być po części na ich utrzymaniu mogłabym to zrobić. 

     

    ღღღ


    5. Myśląc o domu, co przychodzi Ci najpierw na myśl?

     

    Czekoladka.: W sumie teraz mam taki prawdziwy dom, mieszkam z Dawidem, co rano pisze mu, żeby zrobił mi kawy a on to robi. Jest to niby zwykła kawa, a jednak daje mi takie uczucie prawdziwego domu? Wspólne oglądanie filmów wieczorami, podział obowiązków i wkurwianie się wzajemnie ^^

     

    ღღღ

     

    6. Jaki posiadasz charakter? Nad czym musisz jeszcze popracować?


    Czekoladka.: hmm... jestem lekko wredna, ale wydaje mi się, że jest to urocze ^^ wydaje mi się, że jestem osobą miła, szczerą do bólu, bardzo ciężko przychodzi mi pójście na kompromis. 
     

    ღღღ

     

    Mam nadzieję, że się przyjemnie czytało!:)

    `by @TOKSYNA

     

    • Lubię to! (+1) 4
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!