Skocz do zawartości

    Zamknięty Geneza nicku #1


    Dzaastine
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    @Adikan Adikan - pochodzi od mojego imienia Adrian. Historia jakich wiele.. Zaczęło się od piwka z kolegami potem weszło coś mocniejszego i jakoś nocka minęła, uparty ja chciałem gdzieś się za

    @Dzaastine #2  To w zasadzie dotyczy tego samego

    hSdjoEm.png

     

    vWZtL8z.png

     

    @Adikan


    Adikan - pochodzi od mojego imienia Adrian. Historia jakich wiele.. Zaczęło się od piwka z kolegami potem weszło coś mocniejszego i jakoś nocka minęła, uparty ja chciałem gdzieś się zalogować czy tam założyć konto i zamiast wpisać normalnie swoje imie (przymykając jedno oko bo wiadomo jak to bywa w takich sytuacjach ) Wpisałem jakoś "Adikan" i zatwierdziłem.. Następnego dnia będąc pewnym że całą rejestracja poszła zgodnie z planem zauważyłem, że moje imie zamiast Adrian jest wpisane Adikan.

     

    vWZtL8z.png

     

    @relax


    No cóż... relax bo każdy kto mnie zna, ten wie, że gdy wchodzę do gry to jestem oazą spokoju :D

     

    vWZtL8z.png

     

    @Brzoza


    (Krótko i na temat) Od nazwiska :D

     

    vWZtL8z.png

     

    @Waterovsky (DARTH WATER)


    Geneza DARTH WATER jest prosta... W gwiezdnych wojnach "Darth", to tytuł nadawany lordom z zakonu Sithów, którzy posługiwali się ciemną stroną Mocy. Jednym z aspektów wybrania tego nicku jest polska wymowa mrocznego imienia Anakina Skywalkera, czyli Darth Vader, które brzmi podobnie jak Darth Water (po angielsku już trochę inaczej, ale nawet jeśli chodzi o mój oryginalny nick, to ludzie mają problemy z wymową, do czego już zdążyłem się przyzwyczaić xD)... Kolejnym powodem przybranego nicku jest charakter filmowego Anakina, który jest bardzo zbliżony mojemu.

     

    vWZtL8z.png

     

    @TOKSYNA


    W sylwestra przypadkiem trafiłam na piosenkę Toksyna. Na początku jakoś nie podeszła ale po jakimś czasie znowu usłyszałam i mi się spodobało ;) Nick Kasia.xD który wymyśliłam 12 lat temu nie oszukujmy się, nie był szczytem kreatywności xd a TOKSYNA  jakos mam wrażenie że do mnie pasuje :)

     

    vWZtL8z.png

     

    @PJC

     

    Mój pomysł na nick narodził się już 6 lat temu, chciałem mieć coś swojego a nie wziętego z neta, coś co pozwoli znajomym się pośmiać, a mi służyć jako pseudonim na różnych forach i grach, aby określał on mnie takiego jaki jestem, czyli pozytywnie je*nięty człowiek, ale że nigdzie on mi się nie mieścił to skróciłem go do 3 liter jakimi są PJC. Więc nie jestem żaden pajac :D

     

    • Lubię to! (+1) 4
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Dzaastine Dzaastine,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!