Jump to content
Sign in to follow this  
<=mAsLo=>

[1.6] de dust2 Shmileee WH po raz 3.4.5.6...

6 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick:<=mAsLo=>
Nick podejrzanego: manchester orchestra 
IP/Steam ID podejrzanego:  STEAM_0:1:25902560
Serwer:  1.6 dd2
Mapa: dd2
Data i godzina: 22.03.2020 
Link do demka: https://www19.zippyshare.com/v/yyGunSuc/file.html

02:00 - Wchodzi na BS'a śmiało, będąc pewny, że czysto

03:31 - dokładnie wiedział, że gość nie jest w kominie na końcu tylko z brzegu przy skrzynce. 

09:45 - podobnie JW, wbija długą nie sprawdzając ani piachu ani za anarchią.

14:00 - idealnie celuje przez ściany

14:28 - JW

15:00 - ...

17:00 - odwrotnie do sytuacji z "14:00" tym razem pewnie wbija wiedząc, że w anarchi nikogo nie ma, skraca.

proszę uważnie  przejrzeć stałe elementy gry i porównać je z akcjami w których ewidentnie wie kiedy może skrócić. 

Za długo to już trwa... @shmileee

Dodam do tego poniżej temat od  @Tajemnica który też jasno wnosi, że gość gra on/off i ma w tym level 1000000.

Posted (edited)
Cytat

02:00 - Wchodzi na BS'a śmiało, będąc pewny, że czysto

03:31 - dokładnie wiedział, że gość nie jest w kominie na końcu tylko z brzegu przy skrzynce. 

09:45 - podobnie JW, wbija długą nie sprawdzając ani piachu ani za anarchią.

14:00 - idealnie celuje przez ściany

14:28 - JW

15:00 - ...

17:00 - odwrotnie do sytuacji z "14:00" tym razem pewnie wbija wiedząc, że w anarchi nikogo nie ma, skraca.

02:00 - ? :D 

03:31 - jaki ty jestes mierny gosciu :D nie wiem co mam tutaj odpisac, ze slyszalem go? ze widzialem fl ktory rzucali na blisko? 

09:45 - slyszalem awp na pochylni, dlatego tak ostroznie, na strejfach, wychodzilem. ale co ty wiesz o dzwieku, co ty wiesz o strejfach?

14:00 - nie mam nic do wytlumaczenia, standard, ale dla ciebie wygladam jak bog w tej akcji, prawda? 

14:28 - pierwszy raz w zyciu cos takiego zobaczyles, co? gosciu na pubie slyszy przeciwnika za sciana, skanuje standaradowa pozycje, ktora skanuje od 15 lat. mozesz sie do mnie na korki zapisac. tak w ogole, z wh przez te teksture nic nie widac.

15:00 - ty jestes slepy, albo gluchy? sekunde przed on zabil mojego goscia na ct.

17:00 - ? :D

Wygalda to troche jak witch hunting, bo dostales przeze mnie perma, zabrali ci admina, a ty nawet nie miales odwagi sie przyznac, ze odpalaes proszac o druga szanse. Wstyd 😉 

Wracajac do subj watku:

Cytat

5:03 wychylił modelowo na galę, poczym non stop skanuje w model +/-

5:40 - Non stop skanował tam gdzie model się poruszył +/-

6:40 - słyszał kroki lecz wyczekał do końca aż wychylił +/-

7:40 - no znał pozycji, po czym odrazu wbiegł nie sprawdzajac miejscówek w miejsce w którym był wróg +/-

Miał podejrzane akcję, ale demka troszkę zlagowane. Niestety za mało na bana.

•  

5:40 - @MarcineK, z tej pozycji, przez te teksture, nie widac model z wh. przynajmniej z opengl'em na nonsteamie, pokazesz  moze jakis screen albo kawalek wideo, na ktorym bedzie widac jak "skanuje tam gdzie model sie poruszyl"? 

6:40 - co tutaj nadzwyczajnego w twoim rozumieniu? przede mna gosciu na gali zabija mojego teammate'a, ja z awp mam na niego biec i zabijac w plecy? juz podobny moment byl tutaj, wytlumaczylem jak sie gra w tej sytuacji. 

7:40 - widzialem go w oknie, slyszalem jak skoczyl do bs'a, nie przebiegal na inna strone, wiec albo bylby w bsie (bardzo malo prawdopodobne, bo musialby stac za wysokim i pilnowac na raz i okno, i brame) albo na podescie, na standardowej pozycji. 

Edited by shmileee
By MarcineK,

ty mi nic tłumaczyć nie musisz kolego. :)

5 minut temu, shmileee napisał:

02:00 - ? :D 

03:31 - jaki ty jestes mierny gosciu :D nie wiem co mam tutaj odpisac, ze slyszalem go? ze widzialem fl ktory rzucali na blisko? 

09:45 - slyszalem awp na pochylni, dlatego tak ostroznie, na strejfach, wychodzilem. ale co ty wiesz o dzwieku, co ty wiesz o strejfach?

14:00 - nie mam nic do wytlumaczenia, standard, ale dla ciebie wygladam jak bog w tej akcji, prawda? 

14:28 - pierwszy raz w zyciu cos takiego zobaczyles, co? gosciu na pubie slyszy przeciwnika za sciana, skanuje standaradowa pozycje, ktora skanuje od 15 lat. mozesz sie do mnie korki zapisac.

15:00 - ty jestes slepy, albo gluchy? sekunde przed on zabil mojego goscia na ct.

17:00 - ? :D

przestań pierdo..ć te twoje śmieszne argumenty z dupy :D standardowe miejsca??

standardowo wchodzisz na "A" jak czysto bez infa,  a w anarchi stoisz jak pi**a jak stoją za drzwiami?? nie ośmieszaj się bo głupich tu nie ma.

To jest kilka akcji z 15 min gry.. chcecie więcej? 

By neymaroff,

Nastepna obraza = WARN

By Dzaastine,

Słowa.

Niewystraczające dowody, lecz tym razem skupimy większą uwagę na tym graczu.

• Lubie to 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Zgłoszenie zostało odrzucone.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...