Jump to content
Sign in to follow this  
bₒrᵧs    ㋛

[1.6] de dust2 Skarga na admina

2 posts in this topic

Recommended Posts

Posted (edited)

nick ҳ̸Ҳ̸ вσяγς ̸Ҳ̸ҳ

nick admina: Kaziu =]

Kaziu banuje za byle gówno bo myśli że jest bogiem jak ma admina. A tak na prawde to może.... no już nie będę pisał jak ma być kulturalnie hahaha ! Ten osobnik banuje jak ma zły dzień jak ma sraczke czy ma owsiki. Stanąłem w obronie mojej kobiety bo żaden frajer! Podkreśle żaden "frajer" nie będzie skakał do mojej Kobiety o nic tak na prawdę. Każdy śmiał się gadał śpiewał (spotkanie starych graczy po latach) i było fajnie do czasu aż.... Kaziu bóg servera hahaha wszedł i zaczął banować! Chłopaczku Kaziu nie znasz starej gwardii tego server to się nie wpierdalaj bo coś ci nie pasi. Jak masz problem to idz pograj z botami albo sobie zwal na wyładowanie energii... Sporo osób to potwierdzi że, Pan KAZIU ma zawsze problem! Mam nadzieje że coś z tym zrobicie jak ma nadal być dobra atmosfera na serverze tym bardziej jak spotykamy się na serverze z dobrą starą ekipą! Co kaziu robił w pieluchy a my podkładaliśmy pake na B ! Pozdrawiam :) ACHA JESZCZE DODAM.. TO CO NAPISAŁ ADMIN KAZIU O MOICH DZIECIACH, TO NIEDŁUGO SIĘ SPOTKAMY W PEWNYCH OKOLICZNOŚCIACH Z PANEM ADMINEM KAZIEM :) 

Edited by bₒrᵧs ㋛

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...