Jump to content
MarcineK

Marcin- BL[Mogę pomóc]

9 posts in this topic

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick: MarcineK

Staż w CS: około 9lat. W Cs:GO przegrane 10 000 godzin!!

Umiejętność rozpoznawania cheatera: Nic trudnego jak na taki staż.

Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N): Tak

Czy rozpisujesz demka CSGO ?(T/N): Tak

Czy spełniasz wymagania ?(T/N): Tak

Doświadczenie: Bardzo mi znane i opanowane :)

Dlaczego Ty: Szczerze?? Na samym początku , gdy tutaj wróciłem chciałem.wrócić do moich poprzednich rang , gdyż posiadalem G@, Moderatora, Admina, DJ, i co najważniejsze BL'a.

nie chciałem składać podania bo wolałem poczekać aż poznam lepiej tych co doszli tu na sieć. Lecz, gdy widzę jaki brak jest u BL, stwierdziłem, że miłoby było pomóc chłopakom :)

Gdy byłem Bl też były sytuację, że zostawałem sam z kilkoma ddemkami ,i tak dzień w dzień, ale starałem się regularnie to robić i każde demko było wręcz słuszne :) Jeżeli szukacie pomocy Z chęcią wam pomogę :)
Imię: Marcin
Kontakt: (steam, gg) steam
Twój SteamID: STEAM_0:1:454739479

Edited by MarcineK
  • + rep 1

Obecnie przyda się każda dodatkowa para rąk do pracy, po weryfikacji będę jak najbardziej na tak. 

@PJC

Ja jestem na tak. Współpracowałam z Marcinem już nie raz i wiem, że to będzie odpowiednia osoba na to stanowisko :)

• Dzięki 1

Jestem na tak! Teraz przyda się nowy BL. A z tego co wiem to ogarniasz wszystko bardzo fajnie ;)

Super :)
Doświadczenie plus chęć pomocy da owocną prace.

👌

@Ogen Dogen Prosił mnie o ocenę tego demka.

Nick podejrzanego: stYlowy

Powód Bana: WH. Odwolaj sie na forum

Link do demka: http://ehltv.hltv.org.pl/srv61381/HLTV-2003171221-de_dust2.dem.zip

Rozpiska:

9:25 - wychylanie modelowe +/-

9:33 - kolejne modelowanie +/-

9:43 - I tutaj moglibyśmy zakończyć demko ;d, Nie znając pozycjii gracza, nie dostając żadnego info wychylił na pewniaka prosto w model, wcześniej skanując go przez bramę +

10:40 - kolejne modelowanie przeciwnika znajdującego się za skrzynią +

11:12 - skanował górnego trupa, po czym nagle postanowił przesunąć celownikiem w prawo skanując przy tym przeciwnika prosto w model +

12:30 - Jak dla mnie śmieszne rozglądanie się celownikiem, aby zlokalizować przemieszczenie się przeciwników +

12:35 - wyczekał za przeciwnikiem zbliżającym się o którym nie mógł mieć wgl. pojęcia. +

Ogólnie jak dla mnie Kolega spalił się jeszcze swoim moementem, a raczej jego brakiem. Dla mnie wystarczyła jedna tutaj czasówka,

gdyż to było widać na gołe oko (bynajmniej w moim przypadku). Jednogłośnie oceniam gracza w demku za "SPALONEGO", używając tzw. "WallHack"

By Pogrom,

Odezwij się do któregoś z nas na steam/pw

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...