Skocz do zawartości

    Zamknięty Zapytanie odnoście sieci


    ✪ Jaca
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 8
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Chciałbym zapytać o co tak naprawdę chodzi na tej sieci bo się gubię Za jedną osobę rozpisaną (kobieta) gdzie na innej sieci od buta dostała perma za rozpisanie mojego demka i było one ocenione

    Sorry za offtop ale XD

    Jesli masz taki duzy problem to zawsze podanie na BL'a mozesz napisac i pokazac nam jak to sie rozpisuje demka. Wytlumaczylem ci ze drugi BL od 1.6 jest teraz nieobecny i nie moze rozpisac tego demka

    Chciałbym zapytać o co tak naprawdę chodzi na tej sieci bo się gubię :D

    Za jedną osobę rozpisaną (kobieta) gdzie na innej sieci od buta dostała perma za rozpisanie mojego demka i było one ocenione przez kilka osób (adminów, właścicieli, osób od blacklisted) dostałem tutaj 2lata temu ostrzeżenie permamentne na forum , dlatego, że napisałem o niej kilka słów a że właściciel ma z nią zdjęcia na SWOIM fb (jak i z 50 innymi laskami z csa) to zareagował tak a nie inaczej :D 

    Druga sprawa doszły mnie słuchy, że kolejny odpał został "uniewinniony" bo również to kolega właściciela sieci.

    A przechodząc do sedna sprawy, dlaczego o czyimś rzekomym odpalaniu się decyduję tylko jedna osoba?

     

    Chłop gra bez smoke na autobh, pewnie i innych wspomagaczach i JEDNA osoba stwierdza i tego nie widzi na steam 2k16 i zostaję "uniewinniony" ? :D  Wyraźnie w temacie napisałem, że proszę o to aby ocenił to ktoś z większym doświadczeniem chociażby Panowie z Bl którzy od 3miesięcy chyba nie obejrzeli żadnego demka a od tego w sumie są chyba, że rangi mają tylko dla kolorku na forum. Ale pojawia się Pan nejamrof na steam 2k16 z zamkniętymi oczami i stwierdza, że jednak chłop jest czysty. Gdzie sytuacja wygląda jak z Vasylem 60% graczy twierdzi to samo ale nikt nie potrafi podjąć kroków co do bana :D 

     

    @Edit. Ciebie NEJMAROFKU nie mam w domu, a chętnie bym Ci strzelił w ten głupi łeb 19latku.\

    To co właśnie piszesz tam niżej pod editem pokazuje jakim jesteś przygłupem :) Mam nadzieję, że nie napadniesz mnie z tymi swoimi kolegami murzynami z Anglii czy gdzie tam siedzisz.

     

    Edytowane przez ✪ Jaca
    • Haha 1
    neymaroff neymaroff,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!