Skocz do zawartości

    Zamknięty Znikający temat


    ✪ Jaca
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Napisałem nowy temat, który musiał zostać pierw zatwierdzony przez, któregoś z moderatorów. Został zatwierdzony po czym nie minęła godzina, dwie i temat nagle znikł z forum? Bez żadnego wyjaśnienia i

    Napisałem nowy temat, który musiał zostać pierw zatwierdzony przez, któregoś z moderatorów. Został zatwierdzony po czym nie minęła godzina, dwie i temat nagle znikł z forum? Bez żadnego wyjaśnienia i żadnej informacji.

     

    Pozwolę sobie wstawić screena z wiadomości jaką wczoraj otrzymałem od Ogena więc dzisiaj zrobiłem dokładnie tak jak napisał.

     

    Może ten terq to jakiś kumpel jednego z administratorów skoro tak stajecie za nim murem a temat odnośnie jego "odpalania" znika z forum.

    Już nie mam nawet chęci pisać drugiego tematu czy rozpisywać innych demek tego śmiesznego kolesia. Bo wygląda to tutaj tak, że jeden z drugim zrobi pucu pucu i ma prawo na więcej. Tyle ode mnie. 

     

    5454db4f9922.png

    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!